Dyrektor Barczyk będzie tłumaczył się przed sądem. Chodzi o pytania o MEDASK

Dyskusja dla wiadomości: Dyrektor Barczyk będzie tłumaczył się przed sądem. Chodzi o pytania o MEDASK.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ullla lala (el2mwy) napisał(a):

    To miał być czlowiek który pomoże wyjść z długów szpitala, bo tak powinien działać dyrektor a okazało się że robił odwrotnie, to trzeba natychmiast zwolnić takiego człowieka który działa na szkodę spółki.
    A potem go jeszcze rozliczyć, proste i oczywiste.

    Pokaż cytat

    Wykreowany przez wrobla i spelniajacego polecenia usluznego.. popadl w klopoty… trzeba konkurs przyspieszyc… bo znow cos media odkryja po forowych newsach jak z wyprowadzaniem pIeniedzy do spolki pracownikow MEDASK… PRZY ZADLUZAJACYM SIE SZPITALU. A ROBI KAMILEK NERWY OPIEKUNOM… FINANSOWO PRAWNE… a to ich stolkom zagraza… wszystkie rece na poklad… rece beneficjentow:)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie było mnie w Polsce ponad 40 lat, więc mam pytanie: PSL to partia związana z lekarzami i służbą zdrowia, bo widzę, że Kamysz też należy?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnPlk) napisał(a):

    Jak nic nie rozumiesz to nie pisz głupot, to jak nazywasz„żebranie o pomoc„to są pieniądze przeznaczone na adwokatów w sądzie. Podziękuj dla redakcji istotne pl, że pokazują i piszą o tym co dzieje się w naszym mieście, a dzieje się źle, jedna afera goni drugą. Czy Ty tego nie widzisz, chyba, że sam siedzisz w tej grupie. Każda sprawa ponosi nakłady finansowe, a dlaczego ma je sama ponosić redakcja istotne pl, przecież oni walczą o Ciebie i nas wszystkich mieszkańców miasta. Zrozum to.

    Pokaż cytat

    Dla czego wciąż nie chcesz się ujawnić? Dla czego wszędzie pod każdym niemal tematem piszesz podobne pochlebne posty. Nie chodzi mi o temat ani o szpital a o ciebie. Kiedy przyznasz się czy otrzymujesz jakieś profity z nabijania tych postów? Może z tych zbiórek? Może jesteś rodziną? Czemu robisz lub robicie z ludzi idiotów?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (anwYX) napisał(a):

    Ludzie z istotne.pl dostali w ciągu ostatnich lat 4 statuetki od władz miasta za promocję miasta w Polsce i na świecie. Chyba nie muszą się dodatkowo chwalić. Wstyd że nie masz zielonego pojęcia o zasługach a piszesz. Pewnie jesteś z rodziny pana dyrektora

    Pokaż cytat

    Ty jesteś z rodziny kogoś z portalu. Albo płatnym hejterem. Tak idąc twoim tokiem myślenia.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie jak wam źle za jego rządów i uważacie że źle to jeden z drugim udajcie się do Bogatyńskiego lub Lubańskiego szpitala i dopiero doceńcie co macie i co chcecie zniszczyć przez ludzką zazdrość o co o stołek a może o kasę. Myślę że ten post powinien bolesławianom dać do myślenia i proponuję wybrać się na rekonesans szpitali bo wasz rośnie i jest źdźbłem w oku źe komuś coś się udaje.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Dana (AqxA38) napisał(a):

    Ludzie jak wam źle za jego rządów i uważacie że źle to jeden z drugim udajcie się do Bogatyńskiego lub Lubańskiego szpitala i dopiero doceńcie co macie i co chcecie zniszczyć przez ludzką zazdrość o co o stołek a może o kasę. Myślę że ten post powinien bolesławianom dać do myślenia i proponuję wybrać się na rekonesans szpitali bo wasz rośnie i jest źdźbłem w oku źe komuś coś się udaje.

    Pokaż cytat

    Lwowek the best z poprzednim dyrektorem… Boleslawiec to rejon ktory znajduje opieke:)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jedna wielka banda złodziei kroją ludzi na każdym kroku masakra co się dzieje w tym Kraju moje pytanie jest takie po co te składki płacić jak człowiek chce zrobić jakieś badanie to wszystko prywatnie a składki się płaci brać się wkoncu za tych złodziei

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Lzs (AN0Zw9) napisał(a):

    Jedna wielka banda złodziei kroją ludzi na każdym kroku masakra co się dzieje w tym Kraju moje pytanie jest takie po co te składki płacić jak człowiek chce zrobić jakieś badanie to wszystko prywatnie a składki się płaci brać się wkoncu za tych złodziei

    Pokaż cytat

    dziękuj Staroście Gabrysiakowi… to on jest nadzorem właścicielskim..

    ale to bywalec Gali Barczyka ii jak ktoś napisał superpendolino zmian w konsorcjum… długi szpitali w Zgorzelcu i Bolesławcu zjedzą budżt powiatu???

    Zgorzelec 160 mln i synuś z 2 mln 67??

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AL2Ym0) napisał(a):

    dziękuj Staroście Gabrysiakowi… to on jest nadzorem właścicielskim..

    ale to bywalec Gali Barczyka ii jak ktoś napisał superpendolino zmian w konsorcjum… długi szpitali w Zgorzelcu i Bolesławcu zjedzą budżt powiatu???

    Zgorzelec 160 mln i synuś z 2 mln 67??

    Pokaż cytat

    "dziękuj Staroście Gabrysiakowi… to on jest nadzorem właścicielskim..

    ale to bywalec Gali Barczyka ii jak ktoś napisał superpendolino zmian w konsorcjum… długi szpitali w Zgorzelcu i Bolesławcu zjedzą budżt powiatu???

    Zgorzelec 160 mln i synuś z 2 mln 67?? "

    Brawo ekipo.. Barczyk Gabrysiak Roman

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Karolina Barczyk z MEDASK podpisywała umowe z Kamil Barczyk???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „ anonim (ej7kem) 2026 – 06 – 04 13:02
    Cytuj Zgłoś nadużycie anonim (qnPlk) napisał (a) :

    Jak nic nie rozumiesz to nie pisz głupot, to jak nazywasz„żebranie o pomoc„to są pieniądze przeznaczone na adwokatów w sądzie. Podziękuj dla redakcji istotne pl, że pokazują i piszą o tym co dzieje się w naszym mieście, a dzieje się źle, jedna afera goni drugą. Czy Ty tego nie widzisz, chyba, że sam siedzisz w tej grupie. Każda sprawa ponosi nakłady finansowe, a dlaczego ma je sama ponosić redakcja istotne pl, przecież oni walczą o Ciebie i nas wszystkich mieszkańców miasta. Zrozum to. ”

    Korupcja w tym mieście wylewa się drzwiami i oknami, z ratusza i ze starostwa.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d8vWXd) napisał(a):

    Karolina Barczyk z MEDASK podpisywała umowe z Kamil Barczyk???

    Pokaż cytat

    Karolina Barczyk – małżonka w spółce Medask – i jak w wywiadzie dla innego portalu artykułuje dyrektor… pod nadzorem właścicielskim.
    Rozumiem że Starosta wiedział??? Czy dyrektor kłamie?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ze wszystkiego merytorycznie się wytłumaczy, czyli w jasny, zgodny z faktami sposób, bo jest wyszczekany.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d8vWXC) napisał(a):

    Karolina Barczyk – małżonka w spółce Medask – i jak w wywiadzie dla innego portalu artykułuje dyrektor… pod nadzorem właścicielskim.
    Rozumiem że Starosta wiedział??? Czy dyrektor kłamie?

    Pokaż cytat

    Starosta wiedział i dlatego ogłosił postepowanie kontrolne??
    Cyrk z nadzorem włascicielskim!
    Małżonka Karolina Barczyk w zarzadzie przy podpisywaniu umowy ze szpitalem przez MEDASK?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (eQc8lT) napisał(a):

    Starosta wiedział i dlatego ogłosił postepowanie kontrolne??
    Cyrk z nadzorem włascicielskim!
    Małżonka Karolina Barczyk w zarzadzie przy podpisywaniu umowy ze szpitalem przez MEDASK?

    Pokaż cytat

    Czolowa postac poczatkow spólki Medask… małzonka dyrektora Kamila Barczyka… KAROLINA BARCZYK:)