Wykreowany przez wrobla i spelniajacego polecenia usluznego.. popadl w klopoty… trzeba konkurs przyspieszyc… bo znow cos media odkryja po forowych newsach jak z wyprowadzaniem pIeniedzy do spolki pracownikow MEDASK… PRZY ZADLUZAJACYM SIE SZPITALU. A ROBI KAMILEK NERWY OPIEKUNOM… FINANSOWO PRAWNE… a to ich stolkom zagraza… wszystkie rece na poklad… rece beneficjentow:)
Dyrektor Barczyk będzie tłumaczył się przed sądem. Chodzi o pytania o MEDASK
Dyskusja dla wiadomości: Dyrektor Barczyk będzie tłumaczył się przed sądem. Chodzi o pytania o MEDASK.
-
Ullla lala (el2mwy) napisał(a):
Pokaż cytatTo miał być czlowiek który pomoże wyjść z długów szpitala, bo tak powinien działać dyrektor a okazało się że robił odwrotnie, to trzeba natychmiast zwolnić takiego człowieka który działa na szkodę spółki.
A potem go jeszcze rozliczyć, proste i oczywiste. -
Nie było mnie w Polsce ponad 40 lat, więc mam pytanie: PSL to partia związana z lekarzami i służbą zdrowia, bo widzę, że Kamysz też należy?
-
anonim (qnPlk) napisał(a):
Pokaż cytatJak nic nie rozumiesz to nie pisz głupot, to jak nazywasz„żebranie o pomoc„to są pieniądze przeznaczone na adwokatów w sądzie. Podziękuj dla redakcji istotne pl, że pokazują i piszą o tym co dzieje się w naszym mieście, a dzieje się źle, jedna afera goni drugą. Czy Ty tego nie widzisz, chyba, że sam siedzisz w tej grupie. Każda sprawa ponosi nakłady finansowe, a dlaczego ma je sama ponosić redakcja istotne pl, przecież oni walczą o Ciebie i nas wszystkich mieszkańców miasta. Zrozum to.
Dla czego wciąż nie chcesz się ujawnić? Dla czego wszędzie pod każdym niemal tematem piszesz podobne pochlebne posty. Nie chodzi mi o temat ani o szpital a o ciebie. Kiedy przyznasz się czy otrzymujesz jakieś profity z nabijania tych postów? Może z tych zbiórek? Może jesteś rodziną? Czemu robisz lub robicie z ludzi idiotów?
-
anonim (anwYX) napisał(a):
Pokaż cytatLudzie z istotne.pl dostali w ciągu ostatnich lat 4 statuetki od władz miasta za promocję miasta w Polsce i na świecie. Chyba nie muszą się dodatkowo chwalić. Wstyd że nie masz zielonego pojęcia o zasługach a piszesz. Pewnie jesteś z rodziny pana dyrektora
Ty jesteś z rodziny kogoś z portalu. Albo płatnym hejterem. Tak idąc twoim tokiem myślenia.
-
Ludzie jak wam źle za jego rządów i uważacie że źle to jeden z drugim udajcie się do Bogatyńskiego lub Lubańskiego szpitala i dopiero doceńcie co macie i co chcecie zniszczyć przez ludzką zazdrość o co o stołek a może o kasę. Myślę że ten post powinien bolesławianom dać do myślenia i proponuję wybrać się na rekonesans szpitali bo wasz rośnie i jest źdźbłem w oku źe komuś coś się udaje.
-
Dana (AqxA38) napisał(a):
Pokaż cytatLudzie jak wam źle za jego rządów i uważacie że źle to jeden z drugim udajcie się do Bogatyńskiego lub Lubańskiego szpitala i dopiero doceńcie co macie i co chcecie zniszczyć przez ludzką zazdrość o co o stołek a może o kasę. Myślę że ten post powinien bolesławianom dać do myślenia i proponuję wybrać się na rekonesans szpitali bo wasz rośnie i jest źdźbłem w oku źe komuś coś się udaje.
Lwowek the best z poprzednim dyrektorem… Boleslawiec to rejon ktory znajduje opieke:)
-
Jedna wielka banda złodziei kroją ludzi na każdym kroku masakra co się dzieje w tym Kraju moje pytanie jest takie po co te składki płacić jak człowiek chce zrobić jakieś badanie to wszystko prywatnie a składki się płaci brać się wkoncu za tych złodziei
-
Lzs (AN0Zw9) napisał(a):
Pokaż cytatJedna wielka banda złodziei kroją ludzi na każdym kroku masakra co się dzieje w tym Kraju moje pytanie jest takie po co te składki płacić jak człowiek chce zrobić jakieś badanie to wszystko prywatnie a składki się płaci brać się wkoncu za tych złodziei
dziękuj Staroście Gabrysiakowi… to on jest nadzorem właścicielskim..
ale to bywalec Gali Barczyka ii jak ktoś napisał superpendolino zmian w konsorcjum… długi szpitali w Zgorzelcu i Bolesławcu zjedzą budżt powiatu???
Zgorzelec 160 mln i synuś z 2 mln 67??
-
anonim (AL2Ym0) napisał(a):
Pokaż cytatdziękuj Staroście Gabrysiakowi… to on jest nadzorem właścicielskim..
ale to bywalec Gali Barczyka ii jak ktoś napisał superpendolino zmian w konsorcjum… długi szpitali w Zgorzelcu i Bolesławcu zjedzą budżt powiatu???
Zgorzelec 160 mln i synuś z 2 mln 67??
"dziękuj Staroście Gabrysiakowi… to on jest nadzorem właścicielskim..
ale to bywalec Gali Barczyka ii jak ktoś napisał superpendolino zmian w konsorcjum… długi szpitali w Zgorzelcu i Bolesławcu zjedzą budżt powiatu???
Zgorzelec 160 mln i synuś z 2 mln 67?? "
Brawo ekipo.. Barczyk Gabrysiak Roman
-
Karolina Barczyk z MEDASK podpisywała umowe z Kamil Barczyk???
-
„ anonim (ej7kem) 2026 – 06 – 04 13:02
Cytuj Zgłoś nadużycie anonim (qnPlk) napisał (a) :Jak nic nie rozumiesz to nie pisz głupot, to jak nazywasz„żebranie o pomoc„to są pieniądze przeznaczone na adwokatów w sądzie. Podziękuj dla redakcji istotne pl, że pokazują i piszą o tym co dzieje się w naszym mieście, a dzieje się źle, jedna afera goni drugą. Czy Ty tego nie widzisz, chyba, że sam siedzisz w tej grupie. Każda sprawa ponosi nakłady finansowe, a dlaczego ma je sama ponosić redakcja istotne pl, przecież oni walczą o Ciebie i nas wszystkich mieszkańców miasta. Zrozum to. ”
Korupcja w tym mieście wylewa się drzwiami i oknami, z ratusza i ze starostwa.
-
anonim (d8vWXd) napisał(a):
Pokaż cytatKarolina Barczyk z MEDASK podpisywała umowe z Kamil Barczyk???
Karolina Barczyk – małżonka w spółce Medask – i jak w wywiadzie dla innego portalu artykułuje dyrektor… pod nadzorem właścicielskim.
Rozumiem że Starosta wiedział??? Czy dyrektor kłamie? -
Ze wszystkiego merytorycznie się wytłumaczy, czyli w jasny, zgodny z faktami sposób, bo jest wyszczekany.
-
anonim (d8vWXC) napisał(a):
Pokaż cytatKarolina Barczyk – małżonka w spółce Medask – i jak w wywiadzie dla innego portalu artykułuje dyrektor… pod nadzorem właścicielskim.
Rozumiem że Starosta wiedział??? Czy dyrektor kłamie?Starosta wiedział i dlatego ogłosił postepowanie kontrolne??
Cyrk z nadzorem włascicielskim!
Małżonka Karolina Barczyk w zarzadzie przy podpisywaniu umowy ze szpitalem przez MEDASK? -
anonim (eQc8lT) napisał(a):
Pokaż cytatStarosta wiedział i dlatego ogłosił postepowanie kontrolne??
Cyrk z nadzorem włascicielskim!
Małżonka Karolina Barczyk w zarzadzie przy podpisywaniu umowy ze szpitalem przez MEDASK?Czolowa postac poczatkow spólki Medask… małzonka dyrektora Kamila Barczyka… KAROLINA BARCZYK:)