Dyrektor Barczyk będzie tłumaczył się przed sądem. Chodzi o pytania o MEDASK

Dyskusja dla wiadomości: Dyrektor Barczyk będzie tłumaczył się przed sądem. Chodzi o pytania o MEDASK.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Xxx (wo9Js) napisał(a):

    Ludzie zawsze są w stanie łatwo krytykować, a fakt jest jeden. Gdzie był szpital 5 lat temu, a gdzie jest teraz? Rozumiem, że można nie lubić Pana Barczyka, że można krytykować, ale niezaprzeczalnie wyprowadził ten szpital na prostą. Ściągnął nowych lekarzy, personel się zwiekszył, jest większa oferta ochrony zdrowia, powstają nowe oddziały, a chirurgia może się chwalić, że jest jednym z niewielu szpitali w ogóle w Polsce, który posiada robota chirurgicznego do precyzyjnych operacji. Jest dużo lepiej niż było, wiadomo że nie jest idealnie i nigdy nie będzie, ale idzie to wszystko do przodu.

    Pokaż cytat

    Trzeba było się podpisać dział organizacyjno – prawny, lub pretorianin lub podwykonawca ze znajomościami…. A nievjakues xxx!!!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    "„UKLAD RODZINNY W SZPITALACH? MATKA, SYN I MILIONY Z PUBLICZNYCH PIENIEDZY ” MOCNO POLECAM

    Oprocz tych calych bzdur z tlumaczeniami Kamila Barczyka o transparentnosci… zal bylo tych glupot sluchac… to interesujacy byl Starosta Zgorzelecki… ktory chwalil przyszle konsorcjum bo w delikatnej symulacji pozwoli to na zmniejszenie obslugi dlugow o 9 mln… czyli sama obsluga dlugow w 3 lata tyle minimum by wynosila… 9 mln na obsluge zadluzenia 2 szpitali… a druga ciekawostka jak sie wygadal ze pozwoli to dostawcom/rozumiem leki. sprzet. energia/ zmniejszyc o 25 mln platnosci zalegle… O prosze Takie rzeczy a przeciez te szpitale byly w propagandzie w swietnej kondycji finansowej. Panie Gabrysiak co Pan ukrywal przez 2 kadencje???

    Teraz rozumiem ten pański pospiech gdy szpitale konsorcyjne ledwo zipia a tyle niekorzystnych finansowo newsow w mediach o Barczyku i nadzorze wlascicielskim.

    Czyja Pan pilke gra??? """"

    Pan Starosta Gabrysiak moim zdaniem pokazal jak mozna ten urzad zdeprecjonowac… jest strona a nie arbitrem. Nie godzi to w powage urzedu Starosty.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wszystkich „ spółkowiczów cwaniaków” wysłać na zieloną trawkę i zatrudnić lekarzy a nie biznesmenów.
    Lekarz to lekarz i basta!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vZi7f) napisał(a):

    "„UKLAD RODZINNY W SZPITALACH? MATKA, SYN I MILIONY Z PUBLICZNYCH PIENIEDZY ” MOCNO POLECAM

    Oprocz tych calych bzdur z tlumaczeniami Kamila Barczyka o transparentnosci… zal bylo tych glupot sluchac… to interesujacy byl Starosta Zgorzelecki… ktory chwalil przyszle konsorcjum bo w delikatnej symulacji pozwoli to na zmniejszenie obslugi dlugow o 9 mln… czyli sama obsluga dlugow w 3 lata tyle minimum by wynosila… 9 mln na obsluge zadluzenia 2 szpitali… a druga ciekawostka jak sie wygadal ze pozwoli to dostawcom/rozumiem leki. sprzet. energia/ zmniejszyc o 25 mln platnosci zalegle… O prosze Takie rzeczy a przeciez te szpitale byly w propagandzie w swietnej kondycji finansowej. Panie Gabrysiak co Pan ukrywal przez 2 kadencje???

    Teraz rozumiem ten pański pospiech gdy szpitale konsorcyjne ledwo zipia a tyle niekorzystnych finansowo newsow w mediach o Barczyku i nadzorze wlascicielskim.

    Czyja Pan pilke gra??? """"

    Pan Starosta Gabrysiak moim zdaniem pokazal jak mozna ten urzad zdeprecjonowac… jest strona a nie arbitrem. Nie godzi to w powage urzedu Starosty.

    Pokaż cytat

    „UKLAD RODZINNY W SZPITALACH? MATKA, SYN I MILIONY Z PUBLICZNYCH PIENIEDZY ” MOCNO POLECAM

    Oprocz tych calych bzdur z tlumaczeniami Kamila Barczyka o transparentnosci… zal bylo tych glupot sluchac… to interesujacy byl Starosta Zgorzelecki… ktory chwalil przyszle konsorcjum bo w delikatnej symulacji pozwoli to na zmniejszenie obslugi dlugow o 9 mln… czyli sama obsluga dlugow w 3 lata tyle minimum by wynosila… 9 mln na obsluge zadluzenia 2 szpitali… a druga ciekawostka jak sie wygadal ze pozwoli to dostawcom/rozumiem leki. sprzet. energia/ zmniejszyc o 25 mln platnosci zalegle… O prosze Takie rzeczy a przeciez te szpitale byly w propagandzie w swietnej kondycji finansowej. Panie Gabrysiak co Pan ukrywal przez 2 kadencje???

    Teraz rozumiem ten pański pospiech gdy szpitale konsorcyjne ledwo zipia a tyle niekorzystnych finansowo newsow w mediach o Barczyku i nadzorze wlascicielskim.

    Czyja Pan pilke gra??? """"

    Pan Starosta Gabrysiak moim zdaniem pokazal jak mozna ten urzad zdeprecjonowac… jest strona a nie arbitrem. Nie godzi to w powage urzedu Starosty. """

    Tv Republika wywiad z przed 20 godzin
    Pod znamiennym tytulem:

    "„UKLAD RODZINNY W SZPITALACH? MATKA, SYN I MILIONY Z PUBLICZNYCH PIENIEDZY ”.. po wpisaniu w wyszukiwarke jest wywiad z Kamilem.. Zofią Barczyk i Starosta Zgorzelca..

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szanowne panie Barczyk!
    Kłamstwo ma bardzo krótkie nóżki.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na miejscu Barczyka wynająłbym kancelarię i jechał z pozwami za niektóre wypowiedzi tu. Widać macie grube portfele, gratuluję.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ej7EFW) napisał(a):

    Na miejscu Barczyka wynająłbym kancelarię i jechał z pozwami za niektóre wypowiedzi tu. Widać macie grube portfele, gratuluję.

    Pokaż cytat

    Pan Barczyk chudego nie ma… a pewnie moze potrzebować – dobra rada dla dyrektora.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Powiedzcie lepiej jak się skończyła sprawa bucików na plebani bazyliki, a nie jakieś bzdury dodajecie…

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ej7EFW) napisał(a):

    Na miejscu Barczyka wynająłbym kancelarię i jechał z pozwami za niektóre wypowiedzi tu. Widać macie grube portfele, gratuluję.

    Pokaż cytat

    Ten ktory zgodnie z tytulem postu bedzie tlumaczyc sie przed sadem.. i pewnie z dobrej rady skorzysta.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ale macie problem szpital pada na pysk źle bo zamkną działa są specjaliści ludzie przyjeżdżają nawet z Wrocławia, lubiń tez źle bo jakaś afera to wszystko chore.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ej7EFW) napisał(a):

    Na miejscu Barczyka wynająłbym kancelarię i jechał z pozwami za niektóre wypowiedzi tu. Widać macie grube portfele, gratuluję.

    Pokaż cytat

    Nie masz pojecia co piszesz to moze zadzialac skutecznie w drugom strone po za tym to zdajesie najjmniejszy oroblem dyrektora

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ej7kwX) napisał(a):

    Dyrektor Barczyk nie musi się z niczego tłumaczyć, bo ma misję od Boga

    Pokaż cytat

    Różnie na forach Romka nazywali ale to już chyba przesada😁😂🤣

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bedzie komisja śledcza?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ai powinno dorysować kraty w kadrze do wizerunku… Byłoby więcej odsłon;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    To miał być czlowiek który pomoże wyjść z długów szpitala, bo tak powinien działać dyrektor a okazało się że robił odwrotnie, to trzeba natychmiast zwolnić takiego człowieka który działa na szkodę spółki.
    A potem go jeszcze rozliczyć, proste i oczywiste.