Trzeba było się podpisać dział organizacyjno – prawny, lub pretorianin lub podwykonawca ze znajomościami…. A nievjakues xxx!!!
Dyrektor Barczyk będzie tłumaczył się przed sądem. Chodzi o pytania o MEDASK
Dyskusja dla wiadomości: Dyrektor Barczyk będzie tłumaczył się przed sądem. Chodzi o pytania o MEDASK.
-
Xxx (wo9Js) napisał(a):
Pokaż cytatLudzie zawsze są w stanie łatwo krytykować, a fakt jest jeden. Gdzie był szpital 5 lat temu, a gdzie jest teraz? Rozumiem, że można nie lubić Pana Barczyka, że można krytykować, ale niezaprzeczalnie wyprowadził ten szpital na prostą. Ściągnął nowych lekarzy, personel się zwiekszył, jest większa oferta ochrony zdrowia, powstają nowe oddziały, a chirurgia może się chwalić, że jest jednym z niewielu szpitali w ogóle w Polsce, który posiada robota chirurgicznego do precyzyjnych operacji. Jest dużo lepiej niż było, wiadomo że nie jest idealnie i nigdy nie będzie, ale idzie to wszystko do przodu.
-
"„UKLAD RODZINNY W SZPITALACH? MATKA, SYN I MILIONY Z PUBLICZNYCH PIENIEDZY ” MOCNO POLECAM
Oprocz tych calych bzdur z tlumaczeniami Kamila Barczyka o transparentnosci… zal bylo tych glupot sluchac… to interesujacy byl Starosta Zgorzelecki… ktory chwalil przyszle konsorcjum bo w delikatnej symulacji pozwoli to na zmniejszenie obslugi dlugow o 9 mln… czyli sama obsluga dlugow w 3 lata tyle minimum by wynosila… 9 mln na obsluge zadluzenia 2 szpitali… a druga ciekawostka jak sie wygadal ze pozwoli to dostawcom/rozumiem leki. sprzet. energia/ zmniejszyc o 25 mln platnosci zalegle… O prosze Takie rzeczy a przeciez te szpitale byly w propagandzie w swietnej kondycji finansowej. Panie Gabrysiak co Pan ukrywal przez 2 kadencje???
Teraz rozumiem ten pański pospiech gdy szpitale konsorcyjne ledwo zipia a tyle niekorzystnych finansowo newsow w mediach o Barczyku i nadzorze wlascicielskim.
Czyja Pan pilke gra??? """"
Pan Starosta Gabrysiak moim zdaniem pokazal jak mozna ten urzad zdeprecjonowac… jest strona a nie arbitrem. Nie godzi to w powage urzedu Starosty.
-
Wszystkich „ spółkowiczów cwaniaków” wysłać na zieloną trawkę i zatrudnić lekarzy a nie biznesmenów.
Lekarz to lekarz i basta! -
anonim (vZi7f) napisał(a):
Pokaż cytat"„UKLAD RODZINNY W SZPITALACH? MATKA, SYN I MILIONY Z PUBLICZNYCH PIENIEDZY ” MOCNO POLECAM
Oprocz tych calych bzdur z tlumaczeniami Kamila Barczyka o transparentnosci… zal bylo tych glupot sluchac… to interesujacy byl Starosta Zgorzelecki… ktory chwalil przyszle konsorcjum bo w delikatnej symulacji pozwoli to na zmniejszenie obslugi dlugow o 9 mln… czyli sama obsluga dlugow w 3 lata tyle minimum by wynosila… 9 mln na obsluge zadluzenia 2 szpitali… a druga ciekawostka jak sie wygadal ze pozwoli to dostawcom/rozumiem leki. sprzet. energia/ zmniejszyc o 25 mln platnosci zalegle… O prosze Takie rzeczy a przeciez te szpitale byly w propagandzie w swietnej kondycji finansowej. Panie Gabrysiak co Pan ukrywal przez 2 kadencje???
Teraz rozumiem ten pański pospiech gdy szpitale konsorcyjne ledwo zipia a tyle niekorzystnych finansowo newsow w mediach o Barczyku i nadzorze wlascicielskim.
Czyja Pan pilke gra??? """"
Pan Starosta Gabrysiak moim zdaniem pokazal jak mozna ten urzad zdeprecjonowac… jest strona a nie arbitrem. Nie godzi to w powage urzedu Starosty.
„UKLAD RODZINNY W SZPITALACH? MATKA, SYN I MILIONY Z PUBLICZNYCH PIENIEDZY ” MOCNO POLECAM
Oprocz tych calych bzdur z tlumaczeniami Kamila Barczyka o transparentnosci… zal bylo tych glupot sluchac… to interesujacy byl Starosta Zgorzelecki… ktory chwalil przyszle konsorcjum bo w delikatnej symulacji pozwoli to na zmniejszenie obslugi dlugow o 9 mln… czyli sama obsluga dlugow w 3 lata tyle minimum by wynosila… 9 mln na obsluge zadluzenia 2 szpitali… a druga ciekawostka jak sie wygadal ze pozwoli to dostawcom/rozumiem leki. sprzet. energia/ zmniejszyc o 25 mln platnosci zalegle… O prosze Takie rzeczy a przeciez te szpitale byly w propagandzie w swietnej kondycji finansowej. Panie Gabrysiak co Pan ukrywal przez 2 kadencje???
Teraz rozumiem ten pański pospiech gdy szpitale konsorcyjne ledwo zipia a tyle niekorzystnych finansowo newsow w mediach o Barczyku i nadzorze wlascicielskim.
Czyja Pan pilke gra??? """"
Pan Starosta Gabrysiak moim zdaniem pokazal jak mozna ten urzad zdeprecjonowac… jest strona a nie arbitrem. Nie godzi to w powage urzedu Starosty. """
Tv Republika wywiad z przed 20 godzin
Pod znamiennym tytulem:"„UKLAD RODZINNY W SZPITALACH? MATKA, SYN I MILIONY Z PUBLICZNYCH PIENIEDZY ”.. po wpisaniu w wyszukiwarke jest wywiad z Kamilem.. Zofią Barczyk i Starosta Zgorzelca..
-
Szanowne panie Barczyk!
Kłamstwo ma bardzo krótkie nóżki. -
Na miejscu Barczyka wynająłbym kancelarię i jechał z pozwami za niektóre wypowiedzi tu. Widać macie grube portfele, gratuluję.
-
anonim (ej7EFW) napisał(a):
Pokaż cytatNa miejscu Barczyka wynająłbym kancelarię i jechał z pozwami za niektóre wypowiedzi tu. Widać macie grube portfele, gratuluję.
Pan Barczyk chudego nie ma… a pewnie moze potrzebować – dobra rada dla dyrektora.
-
Powiedzcie lepiej jak się skończyła sprawa bucików na plebani bazyliki, a nie jakieś bzdury dodajecie…
-
anonim (ej7EFW) napisał(a):
Pokaż cytatNa miejscu Barczyka wynająłbym kancelarię i jechał z pozwami za niektóre wypowiedzi tu. Widać macie grube portfele, gratuluję.
Ten ktory zgodnie z tytulem postu bedzie tlumaczyc sie przed sadem.. i pewnie z dobrej rady skorzysta.
-
Ale macie problem szpital pada na pysk źle bo zamkną działa są specjaliści ludzie przyjeżdżają nawet z Wrocławia, lubiń tez źle bo jakaś afera to wszystko chore.
-
anonim (ej7EFW) napisał(a):
Pokaż cytatNa miejscu Barczyka wynająłbym kancelarię i jechał z pozwami za niektóre wypowiedzi tu. Widać macie grube portfele, gratuluję.
Nie masz pojecia co piszesz to moze zadzialac skutecznie w drugom strone po za tym to zdajesie najjmniejszy oroblem dyrektora
-
anonim (ej7kwX) napisał(a):
Pokaż cytatDyrektor Barczyk nie musi się z niczego tłumaczyć, bo ma misję od Boga
Różnie na forach Romka nazywali ale to już chyba przesada😁😂🤣
-
Bedzie komisja śledcza?
-
Ai powinno dorysować kraty w kadrze do wizerunku… Byłoby więcej odsłon;)
-
To miał być czlowiek który pomoże wyjść z długów szpitala, bo tak powinien działać dyrektor a okazało się że robił odwrotnie, to trzeba natychmiast zwolnić takiego człowieka który działa na szkodę spółki.
A potem go jeszcze rozliczyć, proste i oczywiste.