Dyrektor Barczyk będzie tłumaczył się przed sądem. Chodzi o pytania o MEDASK

Dyskusja dla wiadomości: Dyrektor Barczyk będzie tłumaczył się przed sądem. Chodzi o pytania o MEDASK.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo Istotne Rutkowski poszukuje takich ludzi tylko problem jeden ze my z kolei jako mieszkańcy już nie mielibysmy takich dedektywów jak Wy. Pozdrawiam

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnPlk) napisał(a):

    Żona Barczyk mało, że figuruje w spółkach naszego miasta to jest jeszcze dyrektorką szkoły muzycznej w Zgorzelcu i tam ma pole do popisu. Nie ma jak rodzina trzyma się razem. Można wszystko robić, tylko trzeba uważać żeby się nie pogubić.

    Pokaż cytat

    To chyba siostra

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    W Polsce jest według różnych danych ponad 300 szpitali powiatowych. Teraz wyobraźcie sobie że w każdym jest taki Barszczyk „kombinator”. Spółki spółeczki dojenie „zgodnie” z prawem. To co się później dziwić że w systemie zdrowia brakuje kasy!!! Ile by tam nie wpompować złotówek oni i tak to wszystko „rozwalą”. To jest chore. Starosta jest przedstawicielem rządu w samorządzie – i nic z tym nie robi. Dopiero jak się już „ulało” wszczął kontrolę chociaż mieszkańcy o tych kombinacjach piszą od miesięcy. Kontrola która zapewne niczego istotnego nie wykaże: (

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A kto jest ojcem chrzestnym tej rodziny?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Trampek (ANUueA) napisał(a):

    A kto jest ojcem chrzestnym tej rodziny?

    Pokaż cytat

    Od kogoś się nauczyli:)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    cvcv (AFINqz) napisał(a):

    W Polsce jest według różnych danych ponad 300 szpitali powiatowych. Teraz wyobraźcie sobie że w każdym jest taki Barszczyk „kombinator”. Spółki spółeczki dojenie „zgodnie” z prawem. To co się później dziwić że w systemie zdrowia brakuje kasy!!! Ile by tam nie wpompować złotówek oni i tak to wszystko „rozwalą”. To jest chore. Starosta jest przedstawicielem rządu w samorządzie – i nic z tym nie robi. Dopiero jak się już „ulało” wszczął kontrolę chociaż mieszkańcy o tych kombinacjach piszą od miesięcy. Kontrola która zapewne niczego istotnego nie wykaże: (

    Pokaż cytat

    Dlaczego starosta nie zajmuje się MEDASKIEM?
    A widzieliście koncert, 60 – lecia Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgorzelcu nad którym patronat objął Starosta Bolesławiecki Tomasz Gabrysiak? Dyrektorką szkoły jest Dorota Barczyk siostra naszego dyrektora szpitala
    Kamila.
    https://istotne.pl/wiadomosc/63544

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Сóż. To nie jest prywatna firma. To jest szpital wydający pieniądze podatników i płatników składek. I tu wszystko musi być jawne i transparentne.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Gość (qnQ2P) napisał(a):

    Dlaczego starosta nie zajmuje się MEDASKIEM?
    A widzieliście koncert, 60 – lecia Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgorzelcu nad którym patronat objął Starosta Bolesławiecki Tomasz Gabrysiak? Dyrektorką szkoły jest Dorota Barczyk siostra naszego dyrektora szpitala
    Kamila.
    https://istotne.pl/wiadomosc/63544

    Pokaż cytat

    super i tak to wlasnie jest

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Najpierw robicie szum, zakładacie sprawę, potem żebracie o pomoc. Czy potem pokazujecie na co te finanse są przeznaczone? Czy jesteście transparentni?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dyrektor Barczyk nie musi się z niczego tłumaczyć, bo ma misję od Boga

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (euIrq0) napisał(a):

    Сóż. To nie jest prywatna firma. To jest szpital wydający pieniądze podatników i płatników składek. I tu wszystko musi być jawne i transparentne.

    Pokaż cytat

    Przecież prezes społki Medask to w tym samym czasie dyr ds lecznictwa szp św Lukasza – A Nahorecki

    przecież głowna ksiegowa szpitala to pewnie z tą funkcją w spólce MEDASK

    Przeciez radca prawny szpitala to w Medask też swoją wiedzą słuzy

    Kierownik działu prawno – organizacyjnego szpitala z tą samą funkcją w Medask?

    przecież ordynatorzy szpitala w Bolesławcu itd

    Jak to transparentnie ze w jedynej ofercie w konkursie ofert
    Sami mogą się dogadywać ze sobą.
    Czyż to nie jest cudownie klarowne i jasne.

    Jak obecność żony dyr Barczyka w zarzadzie spółki… toż to wisienka na torcie.
    Transparentnoś dyr Barczyka z wywiadu za zgodą włascicielską powiatu.

    Prawda Panie Gabrysiak????

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Andrzej (ANUWk8) napisał(a):

    Najpierw robicie szum, zakładacie sprawę, potem żebracie o pomoc. Czy potem pokazujecie na co te finanse są przeznaczone? Czy jesteście transparentni?

    Pokaż cytat

    Jak nic nie rozumiesz to nie pisz głupot, to jak nazywasz„żebranie o pomoc„to są pieniądze przeznaczone na adwokatów w sądzie. Podziękuj dla redakcji istotne pl, że pokazują i piszą o tym co dzieje się w naszym mieście, a dzieje się źle, jedna afera goni drugą. Czy Ty tego nie widzisz, chyba, że sam siedzisz w tej grupie. Każda sprawa ponosi nakłady finansowe, a dlaczego ma je sama ponosić redakcja istotne pl, przecież oni walczą o Ciebie i nas wszystkich mieszkańców miasta. Zrozum to.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Anto Barczyki się nie rozwiodły?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Już wam prz3szkadza dobrze rozwijający sie szpital. Pokażcie co do tej pory jako portal zrobiliście dobrego dla Bolesławca. Ciągle tylko jączenie Wstyd!!!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak zbierają pieniącdze na swoje pensje