Dyrektor Barczyk będzie tłumaczył się przed sądem. Chodzi o pytania o MEDASK

Dyskusja dla wiadomości: Dyrektor Barczyk będzie tłumaczył się przed sądem. Chodzi o pytania o MEDASK.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    TV Republika.. 11 godz temu:

    Problem Kamila Barczyk i MEDASK spólki wspólpracowników staje się już ogólnokrajowy:

    „UKŁAD RODZINNY W SZPITALACH?! Matka, syn i miliony z publicznych pieniędzy! ”

    co tak śmierdzi Panie Starosto? Jak Pana kontrola czubka góry lodowej??

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pytanie kiedy w województwie uznają że Barszczyk z dnia na dzień staje się coraz większym problemem dla swojego środowiska politycznego. Pytanie jakie są rzeczywiste powody połączenia szpitali z siedzibą we Wrocławiu! Dziwne jest też to że samorządowcy z miasta i powiatu tak cicho siedzą. To może wyjaśnić tylko ktoś z zewnątrz. Najlepiej spoza Dolnego Śląska.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Najwyraźniej padły pytania, które ich wystraszyły. W informacji publicznej jest tak, że jak podpiszę się Scooby Doo i dam dane żeby mogli wysłać odpowiedź to to wystarczy. Teraz grają na czas i wrzucają was w urzędniczą betoniarkę odwlekając odpowiedź.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo redakcja!!! Tak trzymać…

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kazia (AEr04E) napisał(a):

    Najwyraźniej padły pytania, które ich wystraszyły. W informacji publicznej jest tak, że jak podpiszę się Scooby Doo i dam dane żeby mogli wysłać odpowiedź to to wystarczy. Teraz grają na czas i wrzucają was w urzędniczą betoniarkę odwlekając odpowiedź.

    Pokaż cytat

    PSL powinien się pozbyć tego cwaniaczka, wczesniej był w bezpartyjnych samorządowcach

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (Avs4PZ) napisał(a):

    PSL powinien się pozbyć tego cwaniaczka, wczesniej był w bezpartyjnych samorządowcach

    Pokaż cytat

    „ wydoi i zaora ”???

    juz jest „kłopotem” dla lobbujących w mieście i powiecie" i w sejmiku wojewódzkim..

    Starosta abdykował???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    To są układy. W Zgorzelcu już też stołki po dzielone. Burmistrz ma iść do Rządu chodza pogłoski. A za szpital w
    Zgorzelcu by się wzięli i zaczęli patrzeć. Bo odkąd połączenie dziwni ludzie pracują ale tylko papierowo parują.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co to za tajemnica przedsiębiorcy, rozumiem, że„tajemnica państwowa„ale takie głupoty podaje dyrektor szpitala. Wszystko wyjdzie na jaw, będzie koniec wszystkich nielegalnych spółek i oszukiwania ludzi. Po co my płacimy składki na NFZ. I kto tu się bogaci na całym narodzie.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co tu dużo gadać trzeba zmienić prawo i jasno zapisać, ze spółki, firmy powiązane nie mogą świadczyć usług dla jednostek publicznych. A pan radny, dyrektor znając luki wykorzystuje to i tyle, pewnie praktyki ze Zgorzelca. A później w TV mówią, że NFZ nie ma pieniędzy…. Ja się dziwię, że pracownikom szpitala pasuje, że wybrane osoby dorabiają się ich kosztem.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wygląda na to że ludzie z PSL, sa gorsi niż PiS i PO:)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „Szpital początkowo odpowiedział tylko częściowo. Podał m. in., że umowa z MEDASK obowiązuje od 1 października 2023 roku do 1 października 2026 roku, a rozliczenie opiera się na stawce za świadczenie oraz liczbie przyjętych pacjentów. ”

    Umowa patrzac na termin jw byla podpisana gdy w zarzadzie spolki Medask zasiadała zona dyr KAROLINA BARCZYK… co wiecej dodac??

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AE7gGr) napisał(a):

    Wygląda na to że ludzie z PSL, sa gorsi niż PiS i PO:)

    Pokaż cytat

    To jest prawda na dodatek wszedzie ich pelno a sa jak panienka dzis z tym jutro z tamtym tylko kaas kasa

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Schemat, schemat, schemat. Ciągle dzieją się takie same rzeczy. Nie uczą się prominenci, nie uczy się państwo. Szydło zawsze wyskoczy z wora, przekręt się wyda, afera wybuchnie. Apetyt na kasę jestem w stanie zrozumieć, ale metody dochodzenia do niej – jak w przypadku Medask, już nie. Wiara w etykę dyrektora/dyrektorów, szefów wszelkiej maści, to za mało. Przypisy prawa i ścisły nadzór, to jedyna droga, jeśli nie do uniemożliwienia, to przynajmniej do szybkiego przerwania procederu. Ale co ja tu o nadzorze…. 🤣

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Żona Barczyk mało, że figuruje w spółkach naszego miasta to jest jeszcze dyrektorką szkoły muzycznej w Zgorzelcu i tam ma pole do popisu. Nie ma jak rodzina trzyma się razem. Można wszystko robić, tylko trzeba uważać żeby się nie pogubić.