tajna umowa Szpitala- po istotne.pl napisała Wyborcza!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    ""„ – Są to dane dość wrażliwe, chociażby ze względu na konkurencyjność funkcjonujących na rynku podmiotów – tłumaczy ”Wyborczej". – Dlatego powołaliśmy się na przepis dotyczący konkurencyjności.

    Sam teraz przyznaje, że było to nieuzasadnione: – To jest oczywiste, że każda umowa u nas jest jawna, więc jej wartość również.

    Przekazał „Wyborczej”, że szpital płaci spółce Medask miesięcznie średnio 714 515,07. W 2025 r. dało to kwotę w sumie ponad 8,5 mln zł. """"

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    za co (…) tyle kasy???????????????? to jest jakas mafia

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    8. 5 mln za 2025 dla spolki Medask… pieknie sie gospodaruje pieniadzem publicznym panie Barczyk:)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    tajna umowa Szpitala-Wyborcza! (eQc8lT) napisał(a):

    ""„ – Są to dane dość wrażliwe, chociażby ze względu na konkurencyjność funkcjonujących na rynku podmiotów – tłumaczy ”Wyborczej". – Dlatego powołaliśmy się na przepis dotyczący konkurencyjności.

    Sam teraz przyznaje, że było to nieuzasadnione: – To jest oczywiste, że każda umowa u nas jest jawna, więc jej wartość również.

    Przekazał „Wyborczej”, że szpital płaci spółce Medask miesięcznie średnio 714 515,07. W 2025 r. dało to kwotę w sumie ponad 8,5 mln zł. """"

    Pokaż cytat

    Spolka Medask od ktorego roku „wspolpracuje”.. ze szpitalem? Bo powstala 7 grudnia 2022… Ile szpital placil jej w 2023.. 2024..

    Bo 8. 5 mln to ogromna kwota?..
    Gdzie i kiedy zarzad powiatu kontrolowal dzialalnosc dyr Barczyka.. oprocz spotkan wyborczych i agitek przy karetkach i festynach wyborczych??

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (wo9O2) napisał(a):

    8. 5 mln za 2025 dla spolki Medask… pieknie sie gospodaruje pieniadzem publicznym panie Barczyk:)

    Pokaż cytat

    a tu komentarz pod artykułem wyborczej:

    „ 0110 08.05. 2026, 09:38 to dokładnie jak góra lodowa – widzicie 1/7 problemu. Idź za pieniędzmi – sprawdź ile jako podatnicy dopłacimy do ABSURDALNEGO łącznia szpitali oddalonych od siebie o 60km i ile ze zmarnowanych trafi do podiomotów prywatnych”

    i wszystko się klaruje ten pospiech z konsorcjum Gale z marszałkiem i samorzadowcami… ta nerwowosc starosty i prezydenta przed głosowaniem rady powiatu;) )) ) ta nadzwyczajność sesji;)

    mleko się rozlewa;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    714 tys miesiecznie???

    8. 5 miliona rocznie…???

    A za 2024 to ile panie Barczyk i szanowna Rado Powiatu??? ile dyr Barczyk wyplacal spólce w ktorej zasiadala żona??

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    I TYLE FINANSOWYCH FAKTOW!!!

    Spolki… spoleczki… i ta Głowna z pesonelu szpitala.. spólka MEDASK… co drenuje 8. 5 miliona z finansow publicznych rocznie.. z osobami z zarzadu szpitala i z kadry kierowniczej… To jest ta transparentnosc Panie Barczyk??
    Juz Pan zaslynsl szpitalem covidowym wbrew opiniom konsultantow… odziale. komercyjnym psychiatri dla dzieci.. Gala proznosci z wódą dla politykow za koszmarne pieniadze.. w sali liceum… a teraz spólkowaniem… co kosztuje szpital 8. 5 mln zlotych…??

    I jeszcze Pan ubiera w slowa ze dla dobra pacjentow… przejmujac szpital z zerowym zadluzeniem.. i windujac go w swojej doskonalosci do stu baniek…??

    Gdzie rada nadzorcza szpitala gdzie Zarzad Powiatu???

    To wszystko co Pan wyczynia ma znamiona… Pan wie… bo jest zpan zapraszany na wokandy:)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Barczyk superstar Wyborczej;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czas powiadomic sluzby. NIK CBA US.. ministerstwo zdrowia ktore szuka pieniedzy… marszalka ktory je wydatkuje.. wojewode o nadzor i PSL jakiego ma obrotnego radnego.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANb6MU) napisał(a):

    Czas powiadomic sluzby. NIK CBA US.. ministerstwo zdrowia ktore szuka pieniedzy… marszalka ktory je wydatkuje.. wojewode o nadzor i PSL jakiego ma obrotnego radnego.

    Pokaż cytat

    Powiadomisz?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tajny to był pakt Ribenttrop – Mołotow