Takim złomem na autostradę. Jechał z pękniętym stabilizatorem i wylewającym się olejem

Dyskusja dla wiadomości: Takim złomem na autostradę. Jechał z pękniętym stabilizatorem i wylewającym się olejem.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Proszę się zabrać za stacje diagnostyczne które w Polsce przepuszczają wszystko nawet skrajne trupy nie wspominając o skrajnych trucicielach!!! a potem ludzie trafiają do szpitali lub na cmentarz

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A54oz9) napisał(a):

    Proszę się zabrać za stacje diagnostyczne które w Polsce przepuszczają wszystko nawet skrajne trupy nie wspominając o skrajnych trucicielach!!! a potem ludzie trafiają do szpitali lub na cmentarz

    Pokaż cytat

    Tylko twojego nie puścili?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A54oz9) napisał(a):

    Proszę się zabrać za stacje diagnostyczne które w Polsce przepuszczają wszystko nawet skrajne trupy nie wspominając o skrajnych trucicielach!!! a potem ludzie trafiają do szpitali lub na cmentarz

    Pokaż cytat

    Trup to ty jesteś. Tylko zanieczyszczasz powietrze swoimi bździnami.
    Masz już zarezerwowane miejsce w paczkomacie na śluzowej?
    To wydrukuj etykietę.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Idź przewietrz łeb kierowcy i tabor Tiriwy to największa grupa przestępcza Stary 266 lepiej się kupy trzymały