Proszę się zabrać za stacje diagnostyczne które w Polsce przepuszczają wszystko nawet skrajne trupy nie wspominając o skrajnych trucicielach!!! a potem ludzie trafiają do szpitali lub na cmentarz
Takim złomem na autostradę. Jechał z pękniętym stabilizatorem i wylewającym się olejem
Dyskusja dla wiadomości: Takim złomem na autostradę. Jechał z pękniętym stabilizatorem i wylewającym się olejem.
-
-
anonim (A54oz9) napisał(a):
Pokaż cytatProszę się zabrać za stacje diagnostyczne które w Polsce przepuszczają wszystko nawet skrajne trupy nie wspominając o skrajnych trucicielach!!! a potem ludzie trafiają do szpitali lub na cmentarz
Tylko twojego nie puścili?
-
anonim (A54oz9) napisał(a):
Pokaż cytatProszę się zabrać za stacje diagnostyczne które w Polsce przepuszczają wszystko nawet skrajne trupy nie wspominając o skrajnych trucicielach!!! a potem ludzie trafiają do szpitali lub na cmentarz
Trup to ty jesteś. Tylko zanieczyszczasz powietrze swoimi bździnami.
Masz już zarezerwowane miejsce w paczkomacie na śluzowej?
To wydrukuj etykietę. -
Idź przewietrz łeb kierowcy i tabor Tiriwy to największa grupa przestępcza Stary 266 lepiej się kupy trzymały