Ile to dni do ujawnienia danych z Gala???
To szefowa Fundacji „Wspierajmy Zdrowie” płaciła za alkohol na szpitalnej gali
Dyskusja dla wiadomości: To szefowa Fundacji „Wspierajmy Zdrowie” płaciła za alkohol na szpitalnej gali.
-
ks (el2mwy) napisał(a):
Pokaż cytatzarabiają grube miliony i tak im mało, fundacje to niezły biznes z tego wynika, coś jak Owsiak…
-
Kierownik działu prawno – organizacyjnego szpitala płaciła z torebusi???
-
anonim (eQc8lT) napisał(a):
Pokaż cytatKierownik działu prawno – organizacyjnego szpitala płaciła z torebusi???
Pan Starosta dobrze się bawił… dobijane targi z konsorcjum??? za pieniadze Fundacji.. ale czy tylko??
-
anonim (AMd0LK) napisał(a):
Pokaż cytatPan Starosta dobrze się bawił… dobijane targi z konsorcjum??? za pieniadze Fundacji.. ale czy tylko??
Pani kierownik działu prawnego… świetnie się pokazała!
-
anonim (ANugZB) napisał(a):
Pokaż cytatIle to dni do ujawnienia danych z Gala???
?????
-
anonim (ANugZB) napisał(a):
Pokaż cytatIle to dni do ujawnienia danych z Gala???
Ciekawy temat polityki, pieniedzy, przyszłości szpitala.
-
Wszyscy pijani byli, jak w Szwecji
-
anonim (AHBBzq) napisał(a):
Pokaż cytatCiekawy temat polityki, pieniedzy, przyszłości szpitala.
Teraz to widac jak na stole karty rozlozone Panie Starosto. I tyle newsow o „gwiezdzie 'bezpartyjnych”„: potem ”Psl„… o gwiezdzie finansow zadluzonego szpitala i spolce ”medask" Z żona dyrektora barczyka.
8. 5 miliona TO ILE sprzetu DLA szpitala I ILE inwestycji… A TO tylko ZA 2025… A ZA poprzednie lata szanowny panie starosto????
Gdzie PAN I zarzad BYL??
-
Czas NA nadzwyczajną sesje!!!
-
anonim (eF8lq) napisał(a):
Pokaż cytatCzas NA nadzwyczajną sesje!!!
Sesja nadzwyczajna juz się odbyła dla nielicznych… obradowali;) o tematach które ogrzeją!
-
"""Kierownik działu prawno – organizacyjnego szpitala płaciła z torebusi???
Pan Starosta dobrze się bawił… dobijane targi z konsorcjum??? za pieniadze Fundacji.. ale czy tylko?? """
Czarne chmury.
-
Ale chwalmy się, że fundacja podarowała szpitalowi sprzęt za 1 tysiąc złotych hahaha
-
anonim (AMd0LK) napisał(a):
Pokaż cytatPan Starosta dobrze się bawił… dobijane targi z konsorcjum??? za pieniadze Fundacji.. ale czy tylko??
Jak Pan Starosta teraz sie czuje??? jak sluzby.. politycy.. samorzadowcy???
Czuje sie Pan oszukany? Biorac wszystkie medialne sensacje o szpitalu ktorym Pan nadzoruje z racji urzedu.
-
anonim (ANugZB) napisał(a):
Pokaż cytatTeraz to widac jak na stole karty rozlozone Panie Starosto. I tyle newsow o „gwiezdzie 'bezpartyjnych”„: potem ”Psl„… o gwiezdzie finansow zadluzonego szpitala i spolce ”medask" Z żona dyrektora barczyka.
8. 5 miliona TO ILE sprzetu DLA szpitala I ILE inwestycji… A TO tylko ZA 2025… A ZA poprzednie lata szanowny panie starosto????
Gdzie PAN I zarzad BYL??
Oderwany od faktów i w grupie lobbującej Barczyka. „ Teraz albo nigdy” jak to brzmi w obliczu sieci powiazań spółek i fundacji wokół Barczyka Panie prezydencie Roman.
i te słowa z sesji jak proroctwo: „Sprzęt diagnostyczny był w rękach prywatnych i to po prostu prywatna osoba zarabiała, tak jak w wielu miejscach w Polsce to prywaciarze zarabiają na badaniach diagnostycznych i tego nikomu się nie chce zmienić. ”
No jak się zmieniło?? To własnie mieszkańcy czytają – 8,5 mln dla spółki pracowników szpitala – Medask za 2025 a ile w 2023 i 2024?
-
anonim (eQc8lT) napisał(a):
Pokaż cytatOderwany od faktów i w grupie lobbującej Barczyka. „ Teraz albo nigdy” jak to brzmi w obliczu sieci powiazań spółek i fundacji wokół Barczyka Panie prezydencie Roman.
i te słowa z sesji jak proroctwo: „Sprzęt diagnostyczny był w rękach prywatnych i to po prostu prywatna osoba zarabiała, tak jak w wielu miejscach w Polsce to prywaciarze zarabiają na badaniach diagnostycznych i tego nikomu się nie chce zmienić. ”
No jak się zmieniło?? To własnie mieszkańcy czytają – 8,5 mln dla spółki pracowników szpitala – Medask za 2025 a ile w 2023 i 2024?
„anonim (ANugZB) napisał (a) : Teraz to widac jak na stole karty rozlozone Panie Starosto. I tyle newsow o „gwiezdzie 'bezpartyjnych”„: potem ”Psl„… o gwiezdzie finansow zadluzonego szpitala i spolce ”medask” Z żona dyrektora barczyka.
8. 5 miliona TO ILE sprzetu DLA szpitala I ILE inwestycji… A TO tylko ZA 2025… A ZA poprzednie lata szanowny panie starosto????
Gdzie PAN I zarzad BYL??
Ukryj cytat
Oderwany od faktów i w grupie lobbującej Barczyka. „ Teraz albo nigdy” jak to brzmi w obliczu sieci powiazań spółek i fundacji wokół Barczyka Panie prezydencie Roman.i te słowa z sesji jak proroctwo: „Sprzęt diagnostyczny był w rękach prywatnych i to po prostu prywatna osoba zarabiała, tak jak w wielu miejscach w Polsce to prywaciarze zarabiają na badaniach diagnostycznych i tego nikomu się nie chce zmienić. ”
No jak się zmieniło?? To własnie mieszkańcy czytają – 8,5 mln dla spółki pracowników szpitala – Medask za 2025 a ile w 2023 i 2024? """
Ile z kontroli którą Pan zlecił… po medialnych doniesieniach bo Pan przecież o Tym niewiedział??