To szefowa Fundacji „Wspierajmy Zdrowie” płaciła za alkohol na szpitalnej gali

Dyskusja dla wiadomości: To szefowa Fundacji „Wspierajmy Zdrowie” płaciła za alkohol na szpitalnej gali.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    ks (el2mwy) napisał(a):

    zarabiają grube miliony i tak im mało, fundacje to niezły biznes z tego wynika, coś jak Owsiak…

    Pokaż cytat

    Ile to dni do ujawnienia danych z Gala???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kierownik działu prawno – organizacyjnego szpitala płaciła z torebusi???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (eQc8lT) napisał(a):

    Kierownik działu prawno – organizacyjnego szpitala płaciła z torebusi???

    Pokaż cytat

    Pan Starosta dobrze się bawił… dobijane targi z konsorcjum??? za pieniadze Fundacji.. ale czy tylko??

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AMd0LK) napisał(a):

    Pan Starosta dobrze się bawił… dobijane targi z konsorcjum??? za pieniadze Fundacji.. ale czy tylko??

    Pokaż cytat

    Pani kierownik działu prawnego… świetnie się pokazała!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANugZB) napisał(a):

    Ile to dni do ujawnienia danych z Gala???

    Pokaż cytat

    ?????

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANugZB) napisał(a):

    Ile to dni do ujawnienia danych z Gala???

    Pokaż cytat

    Ciekawy temat polityki, pieniedzy, przyszłości szpitala.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wszyscy pijani byli, jak w Szwecji

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AHBBzq) napisał(a):

    Ciekawy temat polityki, pieniedzy, przyszłości szpitala.

    Pokaż cytat

    Teraz to widac jak na stole karty rozlozone Panie Starosto. I tyle newsow o „gwiezdzie 'bezpartyjnych”„: potem ”Psl„… o gwiezdzie finansow zadluzonego szpitala i spolce ”medask" Z żona dyrektora barczyka.

    8. 5 miliona TO ILE sprzetu DLA szpitala I ILE inwestycji… A TO tylko ZA 2025… A ZA poprzednie lata szanowny panie starosto????

    Gdzie PAN I zarzad BYL??

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czas NA nadzwyczajną sesje!!!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (eF8lq) napisał(a):

    Czas NA nadzwyczajną sesje!!!

    Pokaż cytat

    Sesja nadzwyczajna juz się odbyła dla nielicznych… obradowali;) o tematach które ogrzeją!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    """Kierownik działu prawno – organizacyjnego szpitala płaciła z torebusi???

    Pan Starosta dobrze się bawił… dobijane targi z konsorcjum??? za pieniadze Fundacji.. ale czy tylko?? """

    Czarne chmury.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ale chwalmy się, że fundacja podarowała szpitalowi sprzęt za 1 tysiąc złotych hahaha

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AMd0LK) napisał(a):

    Pan Starosta dobrze się bawił… dobijane targi z konsorcjum??? za pieniadze Fundacji.. ale czy tylko??

    Pokaż cytat

    Jak Pan Starosta teraz sie czuje??? jak sluzby.. politycy.. samorzadowcy???

    Czuje sie Pan oszukany? Biorac wszystkie medialne sensacje o szpitalu ktorym Pan nadzoruje z racji urzedu.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANugZB) napisał(a):

    Teraz to widac jak na stole karty rozlozone Panie Starosto. I tyle newsow o „gwiezdzie 'bezpartyjnych”„: potem ”Psl„… o gwiezdzie finansow zadluzonego szpitala i spolce ”medask" Z żona dyrektora barczyka.

    8. 5 miliona TO ILE sprzetu DLA szpitala I ILE inwestycji… A TO tylko ZA 2025… A ZA poprzednie lata szanowny panie starosto????

    Gdzie PAN I zarzad BYL??

    Pokaż cytat

    Oderwany od faktów i w grupie lobbującej Barczyka. „ Teraz albo nigdy” jak to brzmi w obliczu sieci powiazań spółek i fundacji wokół Barczyka Panie prezydencie Roman.

    i te słowa z sesji jak proroctwo: „Sprzęt diagnostyczny był w rękach prywatnych i to po prostu prywatna osoba zarabiała, tak jak w wielu miejscach w Polsce to prywaciarze zarabiają na badaniach diagnostycznych i tego nikomu się nie chce zmienić. ”

    No jak się zmieniło?? To własnie mieszkańcy czytają – 8,5 mln dla spółki pracowników szpitala – Medask za 2025 a ile w 2023 i 2024?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (eQc8lT) napisał(a):

    Oderwany od faktów i w grupie lobbującej Barczyka. „ Teraz albo nigdy” jak to brzmi w obliczu sieci powiazań spółek i fundacji wokół Barczyka Panie prezydencie Roman.

    i te słowa z sesji jak proroctwo: „Sprzęt diagnostyczny był w rękach prywatnych i to po prostu prywatna osoba zarabiała, tak jak w wielu miejscach w Polsce to prywaciarze zarabiają na badaniach diagnostycznych i tego nikomu się nie chce zmienić. ”

    No jak się zmieniło?? To własnie mieszkańcy czytają – 8,5 mln dla spółki pracowników szpitala – Medask za 2025 a ile w 2023 i 2024?

    Pokaż cytat

    „anonim (ANugZB) napisał (a) : Teraz to widac jak na stole karty rozlozone Panie Starosto. I tyle newsow o „gwiezdzie 'bezpartyjnych”„: potem ”Psl„… o gwiezdzie finansow zadluzonego szpitala i spolce ”medask” Z żona dyrektora barczyka.

    8. 5 miliona TO ILE sprzetu DLA szpitala I ILE inwestycji… A TO tylko ZA 2025… A ZA poprzednie lata szanowny panie starosto????

    Gdzie PAN I zarzad BYL??

    Ukryj cytat
    Oderwany od faktów i w grupie lobbującej Barczyka. „ Teraz albo nigdy” jak to brzmi w obliczu sieci powiazań spółek i fundacji wokół Barczyka Panie prezydencie Roman.

    i te słowa z sesji jak proroctwo: „Sprzęt diagnostyczny był w rękach prywatnych i to po prostu prywatna osoba zarabiała, tak jak w wielu miejscach w Polsce to prywaciarze zarabiają na badaniach diagnostycznych i tego nikomu się nie chce zmienić. ”

    No jak się zmieniło?? To własnie mieszkańcy czytają – 8,5 mln dla spółki pracowników szpitala – Medask za 2025 a ile w 2023 i 2024? """

    Ile z kontroli którą Pan zlecił… po medialnych doniesieniach bo Pan przecież o Tym niewiedział??