Będzie kontrola w szpitalu św. Łukasza. Rozpętała się burza po naszym artykule

Dyskusja dla wiadomości: Będzie kontrola w szpitalu św. Łukasza. Rozpętała się burza po naszym artykule.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na stronie szpitala św. Łukasza z 16 programów profilaktycznych???

    Co Starosta na to?? / część bez wsparcia finansowego… Pana to nie zastanowiło Tomaszu Gabrysiak??

    Uskarżanie się pacjentów na pobieranie krwi za kazdą wizytą??? / wystarczy wejść na NFZ – … to takie trudne??

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ezfCaZ) napisał(a):

    Na stronie szpitala św. Łukasza z 16 programów profilaktycznych???

    Co Starosta na to?? / część bez wsparcia finansowego… Pana to nie zastanowiło Tomaszu Gabrysiak??

    Uskarżanie się pacjentów na pobieranie krwi za kazdą wizytą??? / wystarczy wejść na NFZ – … to takie trudne??

    Pokaż cytat

    Boleslawiec. miastem ceramiki czy Wampirow z PSL… WYDOIC I ZAORAC??? Panie Gabrysiak???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ezfCaZ) napisał(a):

    Na stronie szpitala św. Łukasza z 16 programów profilaktycznych???

    Co Starosta na to?? / część bez wsparcia finansowego… Pana to nie zastanowiło Tomaszu Gabrysiak??

    Uskarżanie się pacjentów na pobieranie krwi za kazdą wizytą??? / wystarczy wejść na NFZ – … to takie trudne??

    Pokaż cytat

    Starosta MA zakaz;) )) )

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ezfCaZ) napisał(a):

    Na stronie szpitala św. Łukasza z 16 programów profilaktycznych???

    Co Starosta na to?? / część bez wsparcia finansowego… Pana to nie zastanowiło Tomaszu Gabrysiak??

    Uskarżanie się pacjentów na pobieranie krwi za kazdą wizytą??? / wystarczy wejść na NFZ – … to takie trudne??

    Pokaż cytat

    "Na stronie szpitala św. Łukasza z 16 programów profilaktycznych???

    Co Starosta na to?? / część bez wsparcia finansowego… Pana to nie zastanowiło Tomaszu Gabrysiak??

    Uskarżanie się pacjentów na pobieranie krwi za kazdą wizytą??? / wystarczy wejść na NFZ –… to takie trudne?? "

    Po informacji medialnej Pan Starosta się schowa?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANb6MU) napisał(a):

    Pan Starosta Tomasz Gabrysiak jak czytam chce tylko musnąć temat: by politycznie było poprawnie:

    „Jednocześnie podjął decyzję o przeprowadzeniu kontroli dotyczącej wydatkowania środków przekazanych szpitalowi bolesławieckiemu dotacjami powiatu. ”

    A ja pytam Pana Staroste kto sprawdzi dotacje:

    1 – transza z KPO
    2 – Dotacje Marszałkowskie
    3 – Dotacje Wojewody
    4 – Fundacje przyszpitalną
    5 – dotacje z Ministerstwa Zdrowia

    i najważniejsze: wydatkowanie publicznych pieniędzy w ramach kontraktu z NFZ!!!! Bo to są priorytety.

    Kontrola w szpitalu w tym zakresie, który Starosta Gabrysiak proponuje ma przykryć temat spółki MEDASK??
    To jak niepoważny żart – zabrzmiało.

    Zarzad Powiatu tylko to wymyslił by przeczekać ten skandal????

    Pokaż cytat

    "Pan Starosta Tomasz Gabrysiak jak czytam chce tylko musnąć temat: by politycznie było poprawnie:

    „Jednocześnie podjął decyzję o przeprowadzeniu kontroli dotyczącej wydatkowania środków przekazanych szpitalowi bolesławieckiemu dotacjami powiatu. ”

    A ja pytam Pana Staroste kto sprawdzi dotacje:

    1 – transza z KPO
    2 – Dotacje Marszałkowskie
    3 – Dotacje Wojewody
    4 – Fundacje przyszpitalną
    5 – dotacje z Ministerstwa Zdrowia

    i najważniejsze: wydatkowanie publicznych pieniędzy w ramach kontraktu z NFZ!!!! Bo to są priorytety.

    Kontrola w szpitalu w tym zakresie, który Starosta Gabrysiak proponuje ma przykryć temat spółki MEDASK??
    To jak niepoważny żart – zabrzmiało. """"

    „Koszt profesjonalnego aparatu USG wynosi zazwyczaj od 30 000 zł do nawet kilkuset tysięcy złotych. Ostateczna cena zależy od klasy urządzenia, jego przeznaczenia (np. kardiologia, ginekologia)… ””"".. 8. 5 mln dla firmy MEDASK… a tyle sprzetu moglo byc na kazdym oddziale.
    Powodzi sie Panie Starosto szpitalowi? """

    Czyli po cichu MEDASK 8. 5 MLN… NIEWIADOMO ILE W POPRZEDNICH LATACH A POTEM TOUR PO WOJTACH ŻEBRAJAC NA SPRZET… NA TK… NA ANgioGRAF?

    Fantastycznue bylo panu kolendowac po pieniadze gdy kasa plynela do spolki pracowniczej?. Nie czuje Pan ze to uszukiwanie wojtow i spokeczeńsrwa? ""

    Czy Pan naprawde chce być Starostą czy w niesmaku zakączyć kariere „usłuznego Starosty”

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „Pokaż cytat ”Po to ta pseudo komisja!
    Po Medask po Gali Prózności Barczyka po oddziale komercyjnej psychiatri.. po szpitalu w sieci spółek i Fundacji.
    Po konferansjera na Gali z alko w I LO w osobie Starosty i polityków PSL – szefów służb i samorzadowców i posłów! """"""

    kto to mówi.. Tomasz Gabrysiak. Starosta co musi miec doniesienia medialne o spółkach w szpitalu – Ten sam co uczestniczył w Gali za ogromne pieniadze?

    Ten sam co uchwała wpisuje do Statutu oddział psychiatri zatwierdzony przez wojewode a nastepnie pozwala na otwarcie KOMERCYJNEJ psychiatri w szpitalu publicznym nie informując Urzedu Wojewodzkiego?

    Ten sam co pozornie zamiata problemy wynikłe z doniesień prasowych? pseudokomisje?

    Ten sam co zezwala na brifingi POLITYCZNE Trzeciej drogi I PSL na terenie szpitala?

    Ten sam który w okresie wyborczym szuka tła ambulansów na Jeleniogórskiej 4

    TEN SAM CO ZATRUDNIA DYREKTORA NA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ ZARZADZANIA SZPITALEM A NIE NA UMOWE O PRACE???

    Ten sam który juz się usadowił w radzie społecznej nowego tworu szpitalnego z Piotrem Romanem?

    Ten sam co pozornie zamiata problemy wynikłe z doniesień prasowych? pseudokomisje? Ten sam co otwiera przedszkola skwery itp w asyscie Romana i Barczyka?

    Panie Tomaszu Gabrysiak trzeba być przyzwoitym i własciwie wykonywać obowiazki na Panu ciążące! "

    100/100

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    "„Pokaż cytat ”Po to ta pseudo komisja!
    Po Medask po Gali Prózności Barczyka po oddziale komercyjnej psychiatri.. po szpitalu w sieci spółek i Fundacji.
    Po konferansjera na Gali z alko w I LO w osobie Starosty i polityków PSL – szefów służb i samorzadowców i posłów! """"""

    kto to mówi.. Tomasz Gabrysiak. Starosta co musi miec doniesienia medialne o spółkach w szpitalu – Ten sam co uczestniczył w Gali za ogromne pieniadze?

    Ten sam co uchwała wpisuje do Statutu oddział psychiatri zatwierdzony przez wojewode a nastepnie pozwala na otwarcie KOMERCYJNEJ psychiatri w szpitalu publicznym nie informując Urzedu Wojewodzkiego?

    Ten sam co pozornie zamiata problemy wynikłe z doniesień prasowych? pseudokomisje?

    Ten sam co zezwala na brifingi POLITYCZNE Trzeciej drogi I PSL na terenie szpitala?

    Ten sam który w okresie wyborczym szuka tła ambulansów na Jeleniogórskiej 4

    TEN SAM CO ZATRUDNIA DYREKTORA NA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ ZARZADZANIA SZPITALEM A NIE NA UMOWE O PRACE???

    Ten sam który juz się usadowił w radzie społecznej nowego tworu szpitalnego z Piotrem Romanem?

    Ten sam co pozornie zamiata problemy wynikłe z doniesień prasowych? pseudokomisje? Ten sam co otwiera przedszkola skwery itp w asyscie Romana i Barczyka?

    Panie Tomaszu Gabrysiak trzeba być przyzwoitym i własciwie wykonywać obowiazki na Panu ciążące! "

    „Może Pan Starosta lobbujacy w nadzwyczajnych sesjach w trybie super pendolino KONSORCJUM lobbujący Kamila Barczyka i nie widzacy „dziwnych spraw” w św Łukaszu… obawia się blokady Tirów w Bolesławcu podobnie jak było w Zgorzelcu 5 lat temu przy próbie odwołania Zofii Barczyk??? ”????

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Skoro o szpitalu Starosta dowiaduje się z portalu istotne.pl to może i istotne.pl wydrukują informacje zarzadu powiatu o kontroli.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANb0Es) napisał(a):

    Skoro o szpitalu Starosta dowiaduje się z portalu istotne.pl to może i istotne.pl wydrukują informacje zarzadu powiatu o kontroli.

    Pokaż cytat

    "Za organizacyjny ład i pokaz szkodliwosci „zgonów” i „cito” – Gali Barczyka w I lO w Bolesławcu. – brawo brawo Panie Gabrysiak
    Zasłużenie.: „medal”

    Za rekordowa ilosc alko jako pomocy dydaktycznych wniesonego do sali gimnastycznej I LO… podczas Gali Kamila Barczyka dyr szpitala św Łukasza… pani minister z uznaniem przyznala medal. No wódy za 70 tys… to rekord Guinesa.. bo w sejmie juz nie mozna.

    Mam nadzieje ze medal do lodowki a potem do drinkow bedzie super schladzal kolejne drinki panie Tomaszu.

    Ministerstwo bedzie o tym Wspominac:) )) """"""

    Pan Starosta z medalem bedzie kontrolowal szpital fundacje i MEDASK?
    BEDZIE WOW:)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnPNf) napisał(a):

    W końcu ktoś się zainteresuje tym co się dzieje w naszym szpitalu i przychodniach. W przychodni na Starzyńskiego obok Dino, żeby wejść do gabinetu lekarskiego to trzeba zrobić /pobranie krwi, bo inaczej do gabinetu nie wejdziesz. Są to jakieś dziwne rzeczy i bzdury, tego w innych miastach nie ma. Lekarzy nie ma w gabinetach, rozmowa /wizyta przez ekran telewizora, a pieniądze za pacjenta lecą i to bardzo duże. Tak właśnie się ludzie z powstałych spółek bogacą. NFZ jest oszukiwany i my płacimy fundusz zdrowotny, trzeba to zmienić, myślę, że kontrola to dokona.

    Pokaż cytat

    Pan Starosta już po kontroli wie;)
    To nie byłło trudne… prawda Tomaszu G??

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tylko Barczyk zapomnial powiedziec o:

    Art. 133 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych dotyczy zlecania podwykonawcom udzielania świadczeń.

    Stanowi on, że świadczeniodawcy mogą zlecać podwykonawcom realizację świadczeń opieki zdrowotnej w ramach umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia, wyłącznie jeśli dana umowa z Funduszem tak stanowi.

    Ponadto przepis ten wyklucza zlecanie takich zadań lekarzom udzielającym już świadczeń u danego świadczeniodawcy"""

    A przeciez spolka to pracownicy szpitala.. to ta transparentnosc i zgodnosc z prawem!!!

    Kogo Pan wpuszcza superpondolino od sesji.. On to moze chce kupic… ale troche przyzwoitosci.. znani mi menadzerowie wiekszych glupot nie slyszeli
    Ma pan ustawe i co z tym fantem pan zrobil???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „W bolesławieckim szpitalu publiczne miliony płyną do spółki pracowników. Dyrektor dopiero pod naciskiem ujawnia kwotę”

    kiedy Starosta odpowie na pytania????

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (xPW8M) napisał(a):

    „W bolesławieckim szpitalu publiczne miliony płyną do spółki pracowników. Dyrektor dopiero pod naciskiem ujawnia kwotę”

    kiedy Starosta odpowie na pytania????

    Pokaż cytat

    anonim (d8vWXd) napisał (a) : Karolina Barczyk z MEDASK podpisywała umowe z Kamil Barczyk???

    Karolina Barczyk – małżonka w spółce Medask – i jak w wywiadzie dla innego portalu artykułuje dyrektor… pod nadzorem właścicielskim.
    Rozumiem że Starosta wiedział??? Czy dyrektor kłamie?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kontrola? A cmentarz pracuje pełną parą.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Trampek (AFIN4k) napisał (a) : Jak można przystąpić do spółki MEDASK może ktoś wie?

    Starczy być nieuczciwym""

    Pan Gabrysiak????