Będzie kontrola w szpitalu św. Łukasza. Rozpętała się burza po naszym artykule

Dyskusja dla wiadomości: Będzie kontrola w szpitalu św. Łukasza. Rozpętała się burza po naszym artykule.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Piguła (qs2m5) napisał(a):

    Pozbyła bo miał zająć jej miejsce. Z tego co mówią w Legnicy tam też mu się udało wyciągnąć szpital. Dziewczyny które przyjeżdżają do nas do pracy twierdzą, że nie jest zainteresowany przenosinami.

    Pokaż cytat

    To zrobil.. i podobnie wezmie na warsztat z. dr JK.. ktory wypadl ze szpiala gdy nie zgodzil sie na pierwsze
    Walłki Barczyka. O czym Starosta i PREZYDENT WIEDZIAL…

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Za 55 tys pensja Barczyka… beda chetni kandydaci:)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Normals (ezrP7W) napisał(a):

    prawdopodobnie zzęść nie umoczonych radnych od nas i ze Zgorzelca próbuje namówić dyrektora z Legnicy na objęcie szpitala. Facet ma jaja i jest wielkim„przyjacielem rodziny Barczyk”, wcześniej był dyrektorem w Złotoryi którą postawił na nogi.
    Coraz słabsza obrona Barczyka, wychodzą na jaw nowe fakty.

    Pokaż cytat

    „Przjaciol rodziny” potrzeba bardzo:)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „Przjaciol rodziny B” potrzeba bardzo:)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „prawdopodobnie zzęść nie umoczonych radnych od nas i ze Zgorzelca próbuje namówić dyrektora z Legnicy na objęcie szpitala. Facet ma jaja i jest wielkim„przyjacielem rodziny Barczyk”, wcześniej był dyrektorem w Złotoryi którą postawił na nogi. ”

    Dobry news

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Normals (ezrP7W) napisał(a):

    prawdopodobnie zzęść nie umoczonych radnych od nas i ze Zgorzelca próbuje namówić dyrektora z Legnicy na objęcie szpitala. Facet ma jaja i jest wielkim„przyjacielem rodziny Barczyk”, wcześniej był dyrektorem w Złotoryi którą postawił na nogi.
    Coraz słabsza obrona Barczyka, wychodzą na jaw nowe fakty.

    Pokaż cytat

    o… czyli Ci wyżej mają już dość Barczyka?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!

    MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.

    Pan już zaczął grać w zielone jak się szepcze;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (dcKZ4y) napisał(a):

    8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!

    MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.

    Pan już zaczął grać w zielone jak się szepcze;)

    Pokaż cytat

    ciepło ciepło gorąco… Panie Gabrysiak;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    "8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!

    MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.

    Pan już zaczął grać w zielone jak się szepcze;) ""

    Gorzkie tabletki kontrolerzy napotykają.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    ""8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!

    MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.

    Pan już zaczął grać w zielone jak się szepcze;) ""

    Gorzkie tabletki kontrolerzy napotykają. "

    a prosze,

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (VPRtU) napisał(a):

    ""8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!

    MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.

    Pan już zaczął grać w zielone jak się szepcze;) ""

    Gorzkie tabletki kontrolerzy napotykają. "

    a prosze,

    Pokaż cytat

    ""8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!

    MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.

    Pan już zaczął grać w zielone jak się szepcze;) ""

    Gorzkie tabletki kontrolerzy napotykają. "

    KAROLINA BARCZYK transparentnosc.. żona dyrektora szpitala Kanila Barczyka w spolce Medask???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „KAROLINA BARCZYK transparentnosc.. żona dyrektora szpitala Kanila Barczyka w spolce Medask??? ""”

    Panie starosto pod koniec drugiej kadencji taki ruch???? a co Pan robił w pierwszej??? oprócz zdjęć przy karetkach???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    "„„KAROLINA BARCZYK transparentnosc.. żona dyrektora szpitala Kanila Barczyka w spolce Medask??? ”"”

    Panie starosto pod koniec drugiej kadencji taki ruch???? a co Pan robił w pierwszej??? oprócz zdjęć przy karetkach??? """'

    i tuszowaniem afer???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Panie Starosto, małe pytanie, z którego programu profilaktycznego Pan skorzystał????

    Z tego propagowanego na NFZ???
    Czy z tego co Panu polecało Call Center zatrudnione przez Barczyka?????

    Pan już to rozkminił… Panie Starosto Gabrysiak.
    Bingo;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (dcKZac) napisał(a):

    Panie Starosto, małe pytanie, z którego programu profilaktycznego Pan skorzystał????

    Z tego propagowanego na NFZ???
    Czy z tego co Panu polecało Call Center zatrudnione przez Barczyka?????

    Pan już to rozkminił… Panie Starosto Gabrysiak.
    Bingo;)

    Pokaż cytat

    i hektolitry krwi;)