To zrobil.. i podobnie wezmie na warsztat z. dr JK.. ktory wypadl ze szpiala gdy nie zgodzil sie na pierwsze
Walłki Barczyka. O czym Starosta i PREZYDENT WIEDZIAL…
Będzie kontrola w szpitalu św. Łukasza. Rozpętała się burza po naszym artykule
Dyskusja dla wiadomości: Będzie kontrola w szpitalu św. Łukasza. Rozpętała się burza po naszym artykule.
-
Piguła (qs2m5) napisał(a):
Pokaż cytatPozbyła bo miał zająć jej miejsce. Z tego co mówią w Legnicy tam też mu się udało wyciągnąć szpital. Dziewczyny które przyjeżdżają do nas do pracy twierdzą, że nie jest zainteresowany przenosinami.
-
Za 55 tys pensja Barczyka… beda chetni kandydaci:)
-
Normals (ezrP7W) napisał(a):
Pokaż cytatprawdopodobnie zzęść nie umoczonych radnych od nas i ze Zgorzelca próbuje namówić dyrektora z Legnicy na objęcie szpitala. Facet ma jaja i jest wielkim„przyjacielem rodziny Barczyk”, wcześniej był dyrektorem w Złotoryi którą postawił na nogi.
Coraz słabsza obrona Barczyka, wychodzą na jaw nowe fakty.„Przjaciol rodziny” potrzeba bardzo:)
-
„Przjaciol rodziny B” potrzeba bardzo:)
-
„prawdopodobnie zzęść nie umoczonych radnych od nas i ze Zgorzelca próbuje namówić dyrektora z Legnicy na objęcie szpitala. Facet ma jaja i jest wielkim„przyjacielem rodziny Barczyk”, wcześniej był dyrektorem w Złotoryi którą postawił na nogi. ”
Dobry news
-
Normals (ezrP7W) napisał(a):
Pokaż cytatprawdopodobnie zzęść nie umoczonych radnych od nas i ze Zgorzelca próbuje namówić dyrektora z Legnicy na objęcie szpitala. Facet ma jaja i jest wielkim„przyjacielem rodziny Barczyk”, wcześniej był dyrektorem w Złotoryi którą postawił na nogi.
Coraz słabsza obrona Barczyka, wychodzą na jaw nowe fakty.o… czyli Ci wyżej mają już dość Barczyka?
-
8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!
MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.
Pan już zaczął grać w zielone jak się szepcze;)
-
anonim (dcKZ4y) napisał(a):
Pokaż cytat8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!
MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.
Pan już zaczął grać w zielone jak się szepcze;)
ciepło ciepło gorąco… Panie Gabrysiak;)
-
"8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!
MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.
Pan już zaczął grać w zielone jak się szepcze;) ""
Gorzkie tabletki kontrolerzy napotykają.
-
""8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!
MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.
Pan już zaczął grać w zielone jak się szepcze;) ""
Gorzkie tabletki kontrolerzy napotykają. "
a prosze,
-
anonim (VPRtU) napisał(a):
Pokaż cytat""8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!
MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.
Pan już zaczął grać w zielone jak się szepcze;) ""
Gorzkie tabletki kontrolerzy napotykają. "
a prosze,
""8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!
MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.
Pan już zaczął grać w zielone jak się szepcze;) ""
Gorzkie tabletki kontrolerzy napotykają. "
KAROLINA BARCZYK transparentnosc.. żona dyrektora szpitala Kanila Barczyka w spolce Medask???
-
„KAROLINA BARCZYK transparentnosc.. żona dyrektora szpitala Kanila Barczyka w spolce Medask??? ""”
Panie starosto pod koniec drugiej kadencji taki ruch???? a co Pan robił w pierwszej??? oprócz zdjęć przy karetkach???
-
"„„KAROLINA BARCZYK transparentnosc.. żona dyrektora szpitala Kanila Barczyka w spolce Medask??? ”"”
Panie starosto pod koniec drugiej kadencji taki ruch???? a co Pan robił w pierwszej??? oprócz zdjęć przy karetkach??? """'
i tuszowaniem afer???
-
Panie Starosto, małe pytanie, z którego programu profilaktycznego Pan skorzystał????
Z tego propagowanego na NFZ???
Czy z tego co Panu polecało Call Center zatrudnione przez Barczyka?????Pan już to rozkminił… Panie Starosto Gabrysiak.
Bingo;) -
anonim (dcKZac) napisał(a):
Pokaż cytatPanie Starosto, małe pytanie, z którego programu profilaktycznego Pan skorzystał????
Z tego propagowanego na NFZ???
Czy z tego co Panu polecało Call Center zatrudnione przez Barczyka?????Pan już to rozkminił… Panie Starosto Gabrysiak.
Bingo;)i hektolitry krwi;)