Ruszył remont drogi krajowej w Bolesławcu! Co zostanie zrobione? I ile to potrwa?

Dyskusja dla wiadomości: ⚠️Ruszył remont drogi krajowej w Bolesławcu! UTRUDNIENIA. Wiemy, ile potrwają.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Chodnik wokół placu gdzie jest sklep HEBE!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Te 800 metrów to od którego miejsca do którego?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czyli te skrzyżowanie o wodnicy z dolne młyny dalej pozostanie takie ch..e bez żadnego ulepszenia ?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nasza obwodnica (oprócz studzienek), to jeszcze super była, ale droga na Jelenią Górę, to jest jakiś koszmar, parę dni temu felgę rozwaliłem, że nikt tego nie robi, masakra !!! .

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AL0UzC) napisał(a):

    Te 800 metrów to od którego miejsca do którego?

    Pokaż cytat

    Od głowy do stopy.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Od razu mówię zeby potem nie było

    JAK ZNOW BEDZIE SAMOCHOD WPADAL LEWYM KOŁEM W STUDZIENKI CO 20METROW to ja p... wasz remont

    Studzienki w strone ronda jak i w strone wiaduktu sa idealnie na drodze lewego kola jadąc w strone wiaduktu i lewego kola jadąc w strone ronda.
    Wpuszczone 2cm w jezdnie

    Co za debil to projektował kto wgl to wykonał.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    całe 800m drogi do remontu no szał....a co z nią jest nie tak????????mamy gorsze odcinki w mieście i poza nim

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A krzyżówka? Dali by światła dla bezpieczeństwa.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tyle razy pisałem,że aż się prosi zrobić od nowego mostu,który będzie szeroki po dwa pasy do ronda na Kościuszki.Dzięki temu zmniejszą się korki,jak ludzie kończą prace na strefie-nie mówiąc już o wypadkach na autostradzie i wszyscy wtedy jadą przez Bolesławiec.Tyle pustej przestrzeni wkoło.Nic nie trzeba burzyć,ani przesuwać,ale Wrocław ma nas w du..e, a nasi radni nie walczą o szerszą drogę

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Bąbel (edyWLu) napisał(a):

    Tyle razy pisałem,że aż się prosi zrobić od nowego mostu,który będzie szeroki po dwa pasy do ronda na Kościuszki.Dzięki temu zmniejszą się korki,jak ludzie kończą prace na strefie-nie mówiąc już o wypadkach na autostradzie i wszyscy wtedy jadą przez Bolesławiec.Tyle pustej przestrzeni wkoło.Nic nie trzeba burzyć,ani przesuwać,ale Wrocław ma nas w du..e, a nasi radni nie walczą o szerszą drogę

    Pokaż cytat

    Gdzie pan hce zmieścić 4 pasy plus chodniki na wysokości bertmana, przedszkola itp? Wyżej jest ceramika i stacja paliw .

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Od lat droga na widok gdzie kiedyś była churtownia to komuna i patologia ta droga to lata 80 i wcześniej polna droga dziura 🪏 na dziurze kiedy w końcu zrobicie tom droge ten kawałek do mostu kolejowego

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Miasto naprawia dwa razy jedną drogę jesteśmy bogaci bo robimy dwójkę i mamy kupę kasy prawda jest że wygrywa przetarg kto najtaniej i tym razem będzie fuszerka zobaczycie jak pujda 💰💸 worki i Kupy kasy jak papier toaletowy do WC w dolary na coś co powino być zrobione raz a dobrze do weźcie się za most porządny nad basenem do przejazdu samochodów z chodnikiem i latarniami nie kładki i park linowy prawdziwy i kiedy słonie wrócą Bolesławiec była to wizytówka miasta ceramika nawet poczta miała pocztówki z słoniami

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Rondo, korek z dolnych młynów nie można wyjechać, są gorsze drogi nadające sie do naprawy.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Henryk (elUXdb) napisał(a):

    Miasto naprawia dwa razy jedną drogę jesteśmy bogaci bo robimy dwójkę i mamy kupę kasy prawda jest że wygrywa przetarg kto najtaniej i tym razem będzie fuszerka zobaczycie jak pujda 💰💸 worki i Kupy kasy jak papier toaletowy do WC w dolary na coś co powino być zrobione raz a dobrze do weźcie się za most porządny nad basenem do przejazdu samochodów z chodnikiem i latarniami nie kładki i park linowy prawdziwy i kiedy słonie wrócą Bolesławiec była to wizytówka miasta ceramika nawet poczta miała pocztówki z słoniami

    Pokaż cytat

    Szczerze? Pana wypowiedzi nie da się czytać. Żadnego znaku interpunkcyjnego, błędy ortograficzne. Nie wiem gdzie kończy się jedno zdanie, gdzie zaczyna się drugie... sick! 😬

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    a Galczyńskiego kiedy?

  • 1
  • 2