Chodnik wokół placu gdzie jest sklep HEBE!
Ruszył remont drogi krajowej w Bolesławcu! Co zostanie zrobione? I ile to potrwa?
Dyskusja dla wiadomości: ⚠️Ruszył remont drogi krajowej w Bolesławcu! UTRUDNIENIA. Wiemy, ile potrwają.
-
-
Te 800 metrów to od którego miejsca do którego?
-
Czyli te skrzyżowanie o wodnicy z dolne młyny dalej pozostanie takie ch..e bez żadnego ulepszenia ?
-
Nasza obwodnica (oprócz studzienek), to jeszcze super była, ale droga na Jelenią Górę, to jest jakiś koszmar, parę dni temu felgę rozwaliłem, że nikt tego nie robi, masakra !!! .
-
anonim (AL0UzC) napisał(a):
Pokaż cytatTe 800 metrów to od którego miejsca do którego?
Od głowy do stopy.
-
Od razu mówię zeby potem nie było
JAK ZNOW BEDZIE SAMOCHOD WPADAL LEWYM KOŁEM W STUDZIENKI CO 20METROW to ja p... wasz remont
Studzienki w strone ronda jak i w strone wiaduktu sa idealnie na drodze lewego kola jadąc w strone wiaduktu i lewego kola jadąc w strone ronda.
Wpuszczone 2cm w jezdnieCo za debil to projektował kto wgl to wykonał.
-
całe 800m drogi do remontu no szał....a co z nią jest nie tak????????mamy gorsze odcinki w mieście i poza nim
-
A krzyżówka? Dali by światła dla bezpieczeństwa.
-
Tyle razy pisałem,że aż się prosi zrobić od nowego mostu,który będzie szeroki po dwa pasy do ronda na Kościuszki.Dzięki temu zmniejszą się korki,jak ludzie kończą prace na strefie-nie mówiąc już o wypadkach na autostradzie i wszyscy wtedy jadą przez Bolesławiec.Tyle pustej przestrzeni wkoło.Nic nie trzeba burzyć,ani przesuwać,ale Wrocław ma nas w du..e, a nasi radni nie walczą o szerszą drogę
-
Bąbel (edyWLu) napisał(a):
Pokaż cytatTyle razy pisałem,że aż się prosi zrobić od nowego mostu,który będzie szeroki po dwa pasy do ronda na Kościuszki.Dzięki temu zmniejszą się korki,jak ludzie kończą prace na strefie-nie mówiąc już o wypadkach na autostradzie i wszyscy wtedy jadą przez Bolesławiec.Tyle pustej przestrzeni wkoło.Nic nie trzeba burzyć,ani przesuwać,ale Wrocław ma nas w du..e, a nasi radni nie walczą o szerszą drogę
Gdzie pan hce zmieścić 4 pasy plus chodniki na wysokości bertmana, przedszkola itp? Wyżej jest ceramika i stacja paliw .
-
Od lat droga na widok gdzie kiedyś była churtownia to komuna i patologia ta droga to lata 80 i wcześniej polna droga dziura na dziurze kiedy w końcu zrobicie tom droge ten kawałek do mostu kolejowego
-
Miasto naprawia dwa razy jedną drogę jesteśmy bogaci bo robimy dwójkę i mamy kupę kasy prawda jest że wygrywa przetarg kto najtaniej i tym razem będzie fuszerka zobaczycie jak pujda 💰💸 worki i Kupy kasy jak papier toaletowy do WC w dolary na coś co powino być zrobione raz a dobrze do weźcie się za most porządny nad basenem do przejazdu samochodów z chodnikiem i latarniami nie kładki i park linowy prawdziwy i kiedy słonie wrócą Bolesławiec była to wizytówka miasta ceramika nawet poczta miała pocztówki z słoniami
-
Rondo, korek z dolnych młynów nie można wyjechać, są gorsze drogi nadające sie do naprawy.
-
Henryk (elUXdb) napisał(a):
Pokaż cytatMiasto naprawia dwa razy jedną drogę jesteśmy bogaci bo robimy dwójkę i mamy kupę kasy prawda jest że wygrywa przetarg kto najtaniej i tym razem będzie fuszerka zobaczycie jak pujda 💰💸 worki i Kupy kasy jak papier toaletowy do WC w dolary na coś co powino być zrobione raz a dobrze do weźcie się za most porządny nad basenem do przejazdu samochodów z chodnikiem i latarniami nie kładki i park linowy prawdziwy i kiedy słonie wrócą Bolesławiec była to wizytówka miasta ceramika nawet poczta miała pocztówki z słoniami
Szczerze? Pana wypowiedzi nie da się czytać. Żadnego znaku interpunkcyjnego, błędy ortograficzne. Nie wiem gdzie kończy się jedno zdanie, gdzie zaczyna się drugie... sick! 😬
-
a Galczyńskiego kiedy?
- 1
- 2