Zawsze was wspierałam w słusznej walce z tym, co robi ten człowiekiem noszący koloratkę. Boże widzisz i nie grzmisz!
Ksiądz miał powiedzieć do parafianina: znajdź innego idiotę, który pochowa babcię!
Dyskusja dla wiadomości: Ksiądz miał powiedzieć do parafianina: znajdź innego idiotę, który pochowa babcię!.
-
anonim (e3Jk1m), 2024-12-30 19:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
-
Marcin (e3Jms7), 2024-12-30 19:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
Wpłaciłem wczoraj na waszą zrzutkę, trzeba walczyć z takimi funkcjnariuszami kościoła. Gdzie się podziali ci wszyscy dobrzy księża? Już ich garstka została. Dobrze że istotne piszą o tym, co robi ten ksiądz i jak się zachowuje. Nie poddawajcie się, prawdziwi ludzie kościoła są wam wdzięczni za waszą pracę!!
-
anonim (ALxP6H), 2024-12-30 19:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
i wciąż buta kroczy przed.....
-
Zyga (euIrnp), 2024-12-30 19:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
Mam wrażenie że wszyscy są bezsilni wobec poczynań kurii legnickiej I chorych decyzji Biskupa
-
anonim (dtcHPg), 2024-12-30 19:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
Do mnie też ten ksiądz odezwał się kiedyś chamsko. Nie będę przytaczać bo szkoda powtarzać. Nie dziwię się że w końcu ktoś nie wytrzymał i opowiedział dziennikarzom. Ksiądz potrafi też głośno zawstydzać kogoś w konfensjonale to zdarzało się jeszcze w Bolesławcu
-
michalinka (1n2Hb), 2024-12-30 20:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
Ja się pytam gdzie sa pieniążki zbierane od kilku lat na "szesnaście projektów remontowych" naszej Bazyliki, jako wkład własny miało być do wielkiego remontu .
Proboszcz zniknął i projekty zniknęły razem z wkładem , jedyna co zrobili za tyle lat tacy to schody od strony rynku . Masakra ! .
Nowy proboszcz co nazbiera to wydaje i widać efekty a andrzej prałat nie przestaje zaskakiwać nawet na banicji . -
ola (AN0CJY), 2024-12-30 20:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
Banicja do Węglińca jak widać w tym "człowieku" nic nie zmieni.
Takie dziadostwo kosciół sam powinien wykluczac. Póki co ta instytucja sama kopie dołki w które wpadają jej służebnicy. Oby Tak dalej, Wkrótce będą pustki w kosciółkach. -
Mikołaj (woAg0), 2024-12-30 20:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
A ja bym mu po prostu po staropolsku wyj...ł
-
anonim (ALxP6H), 2024-12-30 20:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
400 złotych?? Przecież to na waciki dla Adriana nawet nie starczy XD
-
anonim (AE4HNt), 2024-12-30 20:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
Po tym człowieku wszystkiego można się spodziewać, wszystkiego najgorszego. Od nikogo, nikogo, nie uslyszałam pozytywnej historii na jego temat, sami też tej przyjemności nie zaznaliśmy.
Przynosi on wstyd prawdziwym duszpasterzom i psuje opinię. Nikt nie musi go oczerniać, sam się zawsze pogrąża. Jest perfidny w poczynaniach i się tego nawet nie wstydzi. -
anonim (qnPNX), 2024-12-30 20:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
Po co chodzicie na jego msze ???
-
przemo (e3Js4l), 2024-12-30 20:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
Że temu zjebowi który nazywa się księdzem jeszcze nikt nie wygarnął łopatologicznie żeby się wynosił z naszego pięknego kraju... kierunek Węgry wskazany dla takich;-)
-
anonim (AN0CBe), 2024-12-30 20:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
michalinka (1n2Hb) napisał(a):
Ja się pytam gdzie sa pieniążki zbierane od kilku lat na "szesnaście projektów remontowych" naszej Bazyliki, jako wkład własny miało być do wielkiego remontu .
Proboszcz zniknął i projekty zniknęły razem z wkładem , jedyna co zrobili za tyle lat tacy to schody od strony rynku . Masakra ! .
Nowy proboszcz co nazbiera to wydaje i widać efekty a andrzej prałat nie przestaje zaskakiwać nawet na banicji .to nie o to chodzi żeby zebrać - tylko żeby cały czas zbierać.
-
Anna (euIrKd), 2024-12-30 20:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
Ludzie nauczyli tak zwane dupowłazy drugich zwyczajnie nie stać A on to wykorzystuje bo Węgliniec to mała i biedna mieścina więc drze kasiorę. W Bolesławcu miał jednak więcej ludzi chętnych do wsparcia " biednego Klechy".
-
. (ALxQFo), 2024-12-30 20:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
Przez tyle wieków to się dziadostwo czarne rozpanoszyło
Reklama
Reklama