Nocna kolizja: cysterna wjechała na rondo! Kierowca z mandatem

Dyskusja dla wiadomości: Nocna kolizja: cysterna zawinęła się na rondzie! Kierowca z mandatem.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pewnie zupe gotował albo sikał do butelki.
    Filmy na laptopie tez pewnie leciały.
    Nie dość ze blokują autostrady to do tego wiecznie problemy sa z nimi

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    To prawda

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jaka nagroda po takim zdarzeniu spotyka kierowce

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (V8eqi) napisał(a):

    Pewnie zupe gotował albo sikał do butelki.
    Filmy na laptopie tez pewnie leciały.
    Nie dość ze blokują autostrady to do tego wiecznie problemy sa z nimi

    Pokaż cytat

    Może oglądał coś, może sikał do butelki a może robił jeszcze coś innego. Mógłby doprowadzić do tragedii i zabić kogoś. A czy zastanawiałeś się kiedyś jak wyglądało by życie gdyby towary woziły mniejsze auta dostawcze lub osobowe?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A co tam w Bogatyni czy Polkowicach?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Xxx (ANugEz) napisał(a):

    A co tam w Bogatyni czy Polkowicach?

    Pokaż cytat

    Jesteś bardzo ciekawski, to sobie zgadnij.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czemu pojawiają sie często artykuły z dalekich miast że ktoś np; pieska skrzywdził a jak wczoraj migranci dziewczynę w Lubinie gwałcili to tutaj cisza ???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tiry na tory a debile z ciężarówek na szparagi będzie bezpiecznie

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Żeby nie te, jak to piszesz, debile z ciężarówek to byś nie miał co do gęby włożyć. Ty prostaku!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pało za komuny z ruskimi dogadywalem się nie było tirów było wszystko idź przewietrz łeb