Kompletnie pijany kierowca wjechał w drzewo w centrum. Miał blisko 2,5 promila

Dyskusja dla wiadomości: Kompletnie pijany kierowca wjechał w drzewo w centrum. Miał blisko 2,5 promila.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie, którzy nie mają pojęcia co robią tak właśnie kończą. Karać takich i to wysokimi karami, zabierać prawo jazdy na całe życie.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Łysemu też groziła przy 3 promilach. Prawko zabrali ale on jeździ dalej i codziennie pod wpływem...

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    nic mu nie grozi, dostanie kolejny zakaz do kolekcji i tyle. Przestańcie juz nakręcać, jaka to kara go nie spotka.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    takie auto rozwalić ,co z licytacją?