Trochę nie rozumiem o czy jest ten artykuł, trochę jak clickbajt
I co hejterzy? Zatkało kakao?
Dyskusja dla wiadomości: I co hejterzy? Zatkało kakao?.
-
-
John (AQZ3g9) napisał(a):
Pokaż cytatTrochę nie rozumiem o czy jest ten artykuł, trochę jak clickbajt
Trochę zbyt gorąco dla ciebie, rozumiem. Czapeczkę włóż i j, chyba, że znów nie zrozumiesz 🤣🤣🤣 i jedź autem na baseny dziś
-
Pusty parking? No cóż. Ludzie kupili baseniki ogrodowe i mają sadzawki w domu bez opłat za wejście. Zamiast tężni kupili kiełbaski na grilla i piwo. I tak to lepsze rozwiązanie niż mieliby się utopić się na niestrzeżonych kąpieliskach. Panie Prezydencie- sadzawki to my mamy w domu!!
-
Utopcie się kidnaperzy
-
Do autora.
Znajdź wieżę na tym basenie skocz do głębokiej wody i ochłoń.
P.S. Co za zj***ny tytuł -
Chr (Areu7m) napisał(a):
Pokaż cytatDo autora.
Znajdź wieżę na tym basenie skocz do głębokiej wody i ochłoń.
P.S. Co za zj***ny tytułCo ty pier****sz nie ma wieży na tym basenie 😂😂😂
-
Ludzie przestańcie pisać głupoty, jedzcie na baseny i sami przekonajcie się, że jest parking i są puste miejsca na Wasze samochody. Na basenach jest super, ale ludzie głupieją na słońcu i piszą różne głupoty.
-
gówno prawda moje dzieci tam nie pojada bo tłok i sama mała dzieciarnia dla młodziezy nic nie zrobili maja ich w dupie centralnie
-
anonim (ej7E86) napisał(a):
Pokaż cytatgówno prawda moje dzieci tam nie pojada bo tłok i sama mała dzieciarnia dla młodziezy nic nie zrobili maja ich w dupie centralnie
młodzież za płot - nad Bóbr
-
Na basenach jest super, jedz i sam się przekonaj, nie czytaj tego co piszą głupcy.
-
anonim (ALxJeg) napisał(a):
Pokaż cytatmłodzież za płot - nad Bóbr
to idz tam w tym syfie po powodzi się kąp....nawet nic nie ogarneli.... żwirownia zostaje jak 40 lat temu...to miasto w kolumbaria inwestuje w nic więcej
-
anonim (Areu41) napisał(a):
Pokaż cytatCo ty pier****sz nie ma wieży na tym basenie 😂😂😂
To z drzewa
-
Po kilku godzinach na słońcu, samochody skwierczą:D
-
Jak ja się cieszę, że już nie mieszkam w tym mieście. Widząc artykuły, komentarze oraz wasze zachowania, tylko potwierdza to, że ludzie karmią się nienawiścią oraz chęcią zniszczenia drugiego człowieka. Może, jeszcze napiszcie artykuł, o zepsutej toalecie w restauracji, aby ludzie mieli kolejny temat do hejtowania... A nie czekaj.... Przecież to już też było xD
-
anonim (Areu41) napisał(a):
Pokaż cytatCo ty pier****sz nie ma wieży na tym basenie 😂😂😂
Kilka palet ustawisz i będzie jakaś tam wieżyczka 😏