Tragiczna śmierć uczennicy. Będzie zespół do walki z hejtem w szkołach

Dyskusja dla wiadomości: Tragiczna śmierć uczennicy. Będzie zespół do walki z hejtem w szkołach.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    w bolesławieckich szkołach też jest hejt nie ma pracy wychowawczej oraz pedagogów z talentem

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    To ta wojewoda nie dała kasy na sprzątanie po powodzi?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjcCA) napisał(a):

    To ta wojewoda nie dała kasy na sprzątanie po powodzi?

    Pokaż cytat

    Nie pisz głupot, artykuł nie jest o powodzi, dokładnie czytaj, a potem komentuj.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Fajny tytuł - "walka z hejtem" to takie nawiązanie do praw talionu?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wszędzie jest hejt, tylko trzeba zacząć od rodziców. Niektórym przydałoby się takie szkolenie od podstaw bo niestety nienawiść, cwaniactwo i agresję dzieci wynoszą także z domów...
    Mało kto uczy dzieci empatii, bo przecież może dać się wykorzystać. Złe podejście
    Ale co tu gadać jak na zebraniach w szkole jest niecałe 10 os na klasę 30 osobową. Chore!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prognozy nie są przesadnie alarmujące, więc po co te spotkanie?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJpb) napisał(a):

    Nie pisz głupot, artykuł nie jest o powodzi, dokładnie czytaj, a potem komentuj.

    Pokaż cytat

    Nie dała.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJpb) napisał(a):

    Nie pisz głupot, artykuł nie jest o powodzi, dokładnie czytaj, a potem komentuj.

    Pokaż cytat

    Nie dała.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niestety przykład idzie z góry od rodziców. To oni są odpowiedzialni za to co się wydarzyło i to co się dzieje w szkołach. Im też trzeba poradni psychologicznej jak mają sobie radzić z trudną młodzieżą

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    młodzież sped.. a .zdziewiczała tic tokerska zachodnia rodzice są zerem bo mało zarabiają ! nie są autorytetami i podziwiani bo z drugiej strony patologia rozwody kures...itp ćpanie alkohol partnerzy co chwila luz partnetrki i interenet nauczycielem życia rzyga.... się chcę na ten obecny stan a górują dziewczynki 13-16 lat jprdl kandydatki na zony boze wspólczuje młodym chłopakom partnerki macie masakra wspólczuje układania sobie zycia

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Najwiekszy hejt to prowadzi tutaj redaktorek na katolików.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ania (VBf9d) napisał(a):

    Wszędzie jest hejt, tylko trzeba zacząć od rodziców. Niektórym przydałoby się takie szkolenie od podstaw bo niestety nienawiść, cwaniactwo i agresję dzieci wynoszą także z domów...
    Mało kto uczy dzieci empatii, bo przecież może dać się wykorzystać. Złe podejście
    Ale co tu gadać jak na zebraniach w szkole jest niecałe 10 os na klasę 30 osobową. Chore!

    Pokaż cytat

    Zgadza się! Tu jest sedno problemu. Duża część rodziców po pracy rolkuje TikToka, nie zaglądają do tego, co robią i oglądają ich dzieci i nagle wielkie oczy po obejrzeniu serialu "Dojrzewanie". Ale tak tylko na dzień lub dwa, później wracają do swojej obojętności i przyzwolenia, aby dziecko miało chamskie zachowania.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Moim zdaniem to cały problem należy zdławić w Polskim KK i prawicowych mediach. Jak zaczniemy się jednoczyć, to i młodzież zacznie inaczej patrzyć na innych, a tym samym na swoich rówieśników....

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zdzichu z Asnyka jak się wieszał to sznur się urwał

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ania (VBf9d) napisał(a):

    Wszędzie jest hejt, tylko trzeba zacząć od rodziców. Niektórym przydałoby się takie szkolenie od podstaw bo niestety nienawiść, cwaniactwo i agresję dzieci wynoszą także z domów...
    Mało kto uczy dzieci empatii, bo przecież może dać się wykorzystać. Złe podejście
    Ale co tu gadać jak na zebraniach w szkole jest niecałe 10 os na klasę 30 osobową. Chore!

    Pokaż cytat

    hejt hejtem ... depresja zbiera ''swoje żniwa'' . Obwiniamy nauczycieli, rodziców, kolegów, koleżanki etc... patrzcie jak ludzie z telefonami przy nosach jak ''zombi'' wyłączeni z myślenia i tylko propagowanie bogactwa, piękności i cwaniactwa .W domu ??? a nie dzieci chłonną jak gąbka wszystko z internetu ??? A to ciekawe ...gry uczące agresji i zabijania, portale randkowe rozwalające małżeństwa, wszechobecny kult piękności, młodości i hajsu i jakie wartości tam są ???

  • 1
  • 2