Wydadek

 • Franek (vkDgJ), 2020-08-23 18:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W dniu wczorajszym ok. godziny 22.00 przez Jurków przejeżdżały 3 quady na bardzo dużej szybkości. Jeden uderzył ze skutkiem śmiertelnym mieszkańca Jurkowa śp. Adriana J. który poniósł śmierć na miejscu. Kierowca na chwile zatrzymał się i widząc co zrobił uciekł z miejsca wypadku. Mieszkańcy Jurkowa od wielu dni zgłaszali na policji ci wyrabiają kierowcy quadów i motokrosów, ale sprawa była olewana, bo do tej pory nic nikomu się nie stało. W weekendy w lasach na drogach pożarowych odbywaj się wyścigi. Policja miejscowa wie kto jeździ i nic.

 • Klaudiusz (hjJyW), 2020-08-23 19:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sprawca ujęty??

 • Franz (vkDgJ), 2020-08-23 19:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po co nam taka policja,która wysyła patrole w takich godzinach jak quady nie jeżdżą, a wariują popołudniami i zawsze w weekendy do późnych godzin nocnych. Wszyscy wiedzą, że w Jurkowie w lasach jest sporo dobrych dróg ppoż to tam urządzają sobie wyścigi, a przy okazji jadąc też przez miejscowość Jurków. Jak nie dają sobie rady lub nie chcą narażać się, bo przecież wszyscy znają się to niech poproszą Komendę Wojewódzką o pomoc. Najlepiej udawać, że nic się nie dzieje i robić patrole defiladowe.

 • Gość (Avqzwy), 2020-08-25 09:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co tu dużo mówić. Każdy wie kto ale nikt jak zwykle nic nie widział. Od ładnych kilku lat Pan D. i Pan D. robią co chcą. Policja z Bolesławca nic nie zrobi i myślę ze i tym razem nikt do więzienia nie pójdzie. Wiem też ze jesli taka sytuacja mialaby miejsce w drugą stronę i ktos zabil któreś z ich dzieci staliby się ojcami roku, żeby sprawiedliwości stala się zadość . Wyrazy współczucia dla Rodziny zmarłego

Reklama