Ponad 440 osób protestowało w Bolesławcu przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Dyskusja dla wiadomości: Ponad 440 osób protestowało w Bolesławcu przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego.


  • Marta (hj7ST), 2020-10-24 21:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Xyz (AE4zHI) napisał(a):

    Nie jestem hipokrytką, ja poprostu pyam po co zbierają na chore dzieci zamiast dokonać na nich eutanazji. I to częcto zbierają ci którzy popierają również aborcję chorych dzieci. Skoro zabicie włonie matki nie staniwi problemu, to czemu by nie zabijać już urodzonych? Holandia doszła do takiego właśnie systemu, że dozwolona jest eutanazja od 1 do 12 roku

    Samo bycie przecwniczką,a potem pisanie" jęczą"o zbiurce rodzicow na chore dzieci jest hipokryzją.

  • anonim, 2020-10-24 21:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (whBDO) napisał(a):

    A to Kaczyński jest Trybunałem Konstytucyjnym? Nie wiedziałem!

    W dyktaturze tak jest - jeden mały, zakompleksiony złośliwiec jest 'wszystkim'.

  • anonim, 2020-10-24 21:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brońcie się kobiety przed jaskiniowcami.

  • anonim (hj7ST), 2020-10-24 21:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Xd (AE4zHI) napisał(a):

    No tak, bo świat ma się składać tylko z przyjemności ? Prawda jest taka że dzieci z poważnymi wadami w większości przypadków obumiera w łonie matki. Ludzie decydujący się ogólnie na dziecko muszą być świadomi że może być różnie. Wiadomo że każdy chce zdrowe dziecko, ale czy dziecko z wadą genetyczną nie ma prawa się urodzić?

    Dobrze że wszyscy którzy chcą decydować o zabiciu dziecka, zdążyli się szczęśliwie urodzić!
    Dla was też eutanazja się należy zaraz po diagnozie jak zachorujecie. Odrazu natychmiast utylizacja! Po co dzieci maja oatrzec na cierpienie osoby chorej, wnuki prawnuki, do piachu odrazu!
    Mniej cierpienia i ZUS poczuje ulgę!

    Ja nie pozwolę na cierpienie mojego dziecka ,bo mam uczucia,a ty ,jesli pozwolisz swojemu dziecku urodzić się po to ,by cierpialo,byleby prawo bylo zachowane,to jestes egoistycznym zaslepionym potworem.

  • anonim (whBDO), 2020-10-24 21:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Czort (V26HZ) napisał(a):

    Do Klechow - Zajmijcie sie ksiezami pedofilami, a nie kobietami!.
    Moje modlenie i tacowanie do koszyka z dniem dzisiejszym sie skonczylo.
    Precz z Episkopatem i jego najemnikami!

    Nie łżyj, że jesteś katolikiem.

  • xc, 2020-10-24 21:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak wcześniej wspominałem a dla tych co nie pamiętają przypomnę : inżynieria społeczna ma na celu wychować społeczeństwo bezgranicznie posłuszne władzy i jej poleceniom ! Chodzi o zgięcie karku niepokornym ! Dzisiaj maseczka ( symbol niewolnictwa) , jutro nakaz rodzenia dzieci upośledzonych, pochodzących z gwałtu itp. Pojutrze nakaz chipowania , ....
    Prorokiem nie jestem ale krok po kroku sprawdzają się moje przewidywania !

  • Jsj (AE7yBH), 2020-10-24 21:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludziom się wydaje że mają prawa boskie. Nie macie prawa zabijać.

  • Reklama

  • gość (A8sv4g), 2020-10-24 21:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svip) napisał(a):

    Rozmijasz się z rzeczywistością naukową.

    Opieram się na prof. Łętowskiej i prof. Zollu ( wypowiedź w TVN ).

  • -, 2020-10-24 21:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hj7ST) napisał(a):

    Ja nie pozwolę na cierpienie mojego dziecka ,bo mam uczucia,a ty ,jesli pozwolisz swojemu dziecku urodzić się po to ,by cierpialo,byleby prawo bylo zachowane,to jestes egoistycznym zaslepionym potworem.

    A twoje dziecko nie pozwoli na twoje cierpienia "bo będzie miało uczucia " i podda Cię eutanazji z powodu pierwszej lepszej choroby !

  • ANTY PIS (AE7YjW), 2020-10-24 21:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Polacy, mimo drobnych różnic trzymajmy się razem i nie dawajmy się dzielić!
    Dziś zniszczą przedsiębiorców, jutro lekarzy, pojutrze kobiety, rolników i tak do przejęcia komunistycznej władzy nad jednostka pod pretekstem.

  • hemi (ALxaI0), 2020-10-24 22:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czego nie rozumiecie?
    Możliwość aborcji powinna być gdy np.dziecko jest zdeformowane ,czy w inny sposób kompletnie niesprawne,lub ciąża i poród może byc zagrożeniem dla matki.

    Ci obrońcy nie rozumieją o co chodzi?
    Nie o aborcje ,bo to kaprys ,ale o obarcję ,bo to ostateczność.

    kazdej kobiecie broniącej tego przepisu życzę w ciązy wyroku typu :pani dziecko jest zdeformowane,lub,że np.nie ma połowy czaszki : czeka i rodzi dla swei idei ,czy przerywa swoje i dziecka cierpienie?

  • xxx, 2020-10-24 22:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo! Super, dzięuję wszyskim uczestnikom tego zgromadzenia!

  • anonim (whBDO), 2020-10-24 22:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Andy (euu5Qe) napisał(a):

    399 Euro w Medi Clinic po czeskiej stronie. I to nie tylko uszkodzone płody ale także te zdrowiutkie z których rosną śliczne bobaski. Krótki kontakt z ginekologiem i pasożyta nie ma. Kobieta może wrócić do satysfakcjonująceo życia erotycznego ze swoimi partnerami.
    Aha to rżnięcie o którym pisałeś (pisałaś) to po prostu sex. Atrakcyjni ludzie robią to bardzo często. Ty też musisz spróbować

    Zwierzęta chronią swoje potomstwo. Co z wami aborcjoniści? Twierdzicie przecież, że pochodzicie od zwierząt.

  • Przeliczyliśmy właśnie, dzięki naszemu monitoringowi, ile osób wzięło udział w proteście. Było ich ponad 440.

  • anonim (whBDO), 2020-10-24 22:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Polak (AE7YjW) napisał(a):

    Tu nie chodzi o to czy jesteś za aborcją czy przeciw.Tu chodzi o to żeby każda kobieta decydowała o swoim ciele, życiu, zdrowiu.
    Nie oceniają innych
    Nie decyduj za nich
    pis che decydować o naszym życiu i stąd ten protest

    To decydujcie lecz wyłącznie o własnym ciele. Nie macie prawa decydować o życiu innych. A kobieta w swoim ciele nosi życie, które nie należy do niej.

Reklama