Ponad 440 osób protestowało w Bolesławcu przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Dyskusja dla wiadomości: Ponad 440 osób protestowało w Bolesławcu przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego.


  • anonim (vZie0), 2020-10-24 19:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Włos się jeży jak się czyta te okropności . Oczywiście nie wszystkie. Kiedy patrzę na ludzi którzy maja chore przewlekłe dzieci i na to jak im się poświęcają to jestem pełna podziwu i jestem pewna że to są super szlachetni ludzie krótszy znają uczucie miłości , oddania i szacunku do bliskiego. Nikogo nie oceniam ale na świecie żyją nie tylko piękni , zdrowi i bogaci ale także ich przeciwieństwa i to nas wszystkich piwinno uczyć pokory .

  • Wacek (vZltS), 2020-10-24 19:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak kur.... stary cap który mieszka z kotem może decydować o drugim człowieku????? Kim ten cap jest???????? Proszę o odpowiedź

  • Czort (V26HZ), 2020-10-24 19:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do Klechow - Zajmijcie sie ksiezami pedofilami, a nie kobietami!.
    Moje modlenie i tacowanie do koszyka z dniem dzisiejszym sie skonczylo.
    Precz z Episkopatem i jego najemnikami!

  • andi (A7lN5o), 2020-10-24 20:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    RYDZYK Z KACZOREM ' POWINNI ZAJMOWAC SIE TYMI CHORYMI DZIECMI

  • andi (A7lN5o), 2020-10-24 20:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    RYDZYK Z KACZOREM ' POWINNI ZAJMOWAC SIE TYMI CHORYMI DZIECMI

  • samozło (A8svEO), 2020-10-24 20:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pokrzyczą, potupią, a tymczasem PIS pis coś po cichutku przepchnie pod stołem,normalna polityka, wystarczy poczekać. I nauczyć się łączyć kropeczki.
    Pozdro dla kumatych.

  • W (ALlaeM), 2020-10-24 20:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czytając komentarze oburzonych ze kobiety i mężczyźni protestują jestem załamana... Czy naprawdę tak trudno zrozumieć to, że tu chodzi o możliwość wyboru! Nikt nie wie jak zachowa się w takiej sytuacji gdy usłyszy wyrok, że dziecko, które mialo być cudem nie ma szans na przeżycie! Do tego z medycznego punktu widzenia dalszy przebieg ciąży może zagrozić życiu matki, może spowodować ze juz nigdy nie będzie miała szans na urodzenie dziecka. I to ta kobieta wraz z partnerem musi podjąć decyzję co dalej. I to o to chodzi! By miała możliwość podjąć ta decyzję! Obojętnie jaka będzie, ale będzie jej! Zaraz nie będzie badań prenatalnych dzięki którym można wiele wad płodowych wykryć i wyleczyć jeszcze w łonie matki! Wracamy do średniowiecza! Jestem przerażona i szczerze boję sie o przyszłość kobiet...

  • Reklama

  • Xd (AE4zHI), 2020-10-24 20:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No tak, bo świat ma się składać tylko z przyjemności ? Prawda jest taka że dzieci z poważnymi wadami w większości przypadków obumiera w łonie matki. Ludzie decydujący się ogólnie na dziecko muszą być świadomi że może być różnie. Wiadomo że każdy chce zdrowe dziecko, ale czy dziecko z wadą genetyczną nie ma prawa się urodzić?

    Dobrze że wszyscy którzy chcą decydować o zabiciu dziecka, zdążyli się szczęśliwie urodzić!
    Dla was też eutanazja się należy zaraz po diagnozie jak zachorujecie. Odrazu natychmiast utylizacja! Po co dzieci maja oatrzec na cierpienie osoby chorej, wnuki prawnuki, do piachu odrazu!
    Mniej cierpienia i ZUS poczuje ulgę!

  • Loki (hjzbL), 2020-10-24 20:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pełna profeska na Istotnych. Ul. Mysia przy was to pikuś :):)

  • Adam (whB11), 2020-10-24 20:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sabotować kościół! Nie dajemy na tacę, wypisujemy dzieci z religii. Zobaczymy ile wytrzymają...

  • Loki (hjzbL), 2020-10-24 20:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Adam (whB11) napisał(a):

    Sabotować kościół! Nie dajemy na tacę, wypisujemy dzieci z religii. Zobaczymy ile wytrzymają...

    Lubię takie akcje - Himalaje egzaltacji i infantylizmu.

  • anonim, 2020-10-24 20:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    300, razem ze spartanami spod biedry i Kauflland.

  • Polak (AE7YjW), 2020-10-24 20:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tu nie chodzi o to czy jesteś za aborcją czy przeciw.Tu chodzi o to żeby każda kobieta decydowała o swoim ciele, życiu, zdrowiu.
    Nie oceniają innych
    Nie decyduj za nich
    pis che decydować o naszym życiu i stąd ten protest

  • anonim (A8svip), 2020-10-24 20:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
    gość (A8sv4g) napisał(a):

    Panie Gwizdała, pojęcie dziecko ( człowiek ) - od kiedy- jest kwestią filozoficzną, nie rozstrzygniętą. Jednak kwestia życia nie ulega wątpliwości. Życie jest od momentu poczęcia. Konstytucja nakazuje je chronić. Dajmy czas władzy, żeby rozwiązała problem kobiet w beznadziejnych przypadkach, chroniąc ich zdrowie i życie.

    Rozmijasz się z rzeczywistością naukową.

  • anonim (whBDO), 2020-10-24 20:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJKb) napisał(a):

    Bardzo dziękuję za zorganizowanie tego protestu. Byliśmy z całą rodziną. Dlatego, że cała rodzina opiekuje się chorą osobą i my wiemy co to jest urodzone dziecko, które nie chodzi, nie widzi i żyje drugi rok jak roślinka. Pan Kaczyński powinien takimi osobami się opiekować. Brawo ale naliczyliśmy 1686 osób, a chyba jest więcej. Brawo, brawo.

    A to Kaczyński jest Trybunałem Konstytucyjnym? Nie wiedziałem!

Reklama