Warto przeczytać

 • xz (d3LKQc), 2020-06-29 11:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ‎Agata Bojanowska‎ do Licytacje dla Zosi Bojanowskiej
  26 czerwca o 19:59
  Szanowni Państwo,

  To, co się dzieje od momentu zakończenia zbiórki jest dla nas bardzo budujące, ale też nas przeraża, bo choć próbujemy, nie potrafimy zatrzymać tej rozpędzonej maszyny niosącej pomoc. Wasza dobroć jest nieoceniona, ale w żadnym wypadku nie chcemy jej nadużyć… Czujemy dyskomfort, że „licznik bije nadal”, a u tak wielu dzieci stoi…

  Aukcje dla Zosi cichną, ale challenge jeszcze nie. Czerpiemy ogromną radość oglądając je, bo czujemy, że w tym momencie ktoś, gdzieś kieruje swe dobre myśli ku naszej Zosi, ktoś wypowiada jej imię, robi coś tylko dla niej. To wspaniałe! Jest to dla nas wyraz solidarności, empatii i wsparcia. Ale wypełniliście już misję (zwłaszcza w zakresie finansowym)! Musimy się zatrzymać… Teraz już czas zaufać lekarzom.

  Jeśli jednak nadal drzemie w Was chęć pomocy, energia do działania, to być może uda się ją spożytkować wspierając innych. Nie namawiamy nikogo, ale jeśli nadal chcecie pomagać, zapraszamy do grupy z licytacjami dla Martynki Truszczyńskiej: https://www.facebook.com/groups/300707934438547/ . Zbiórka na operację jej zdeformowanej rączki trwa od zeszłego roku. Rodzina mieszka w malutkiej wioseczce niedaleko Mławy (woj. Mazowieckie) i być może nie ma wokół siebie takich fantastycznych ludzi, jakimi jesteście Wy. Ten złotowłosy Aniołek nie poradzi sobie bez pomocy Ludzi Dobrej Woli. My już działamy dalej, dla Martynki - bo dobro wraca!

  Agata Bojanowska i Władysław Bojanowski