Nowoczesne centrum radioterapii. Dlaczego nie leczy chorych na raka?!

Dyskusja dla wiadomości: Nowoczesne centrum radioterapii. Dlaczego nie leczy chorych na raka?!.


 • obserwator (anwZz), 2020-03-02 11:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To proste panu konsultantowi który wydał negatywną opinię.
  Stoi kością w gardle że na "prowincji" w jego mniemaniu, mają jeden z lepszych sprzętów.
  A to konkurencja w jego profesji.
  Część kasy z NFZ musiałaby powędrować tutaj.
  Nie ma się co czarować układy, interesy itd. na pierwszym miejscu u pana konsultanta.
  A pacjent akurat tego pana najmniej interesuje no chyba że wyląduje w jego placówkach.

 • ?? (hjJL8), 2020-03-02 11:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żadna internetowo-hejterowska kur..a sie nie wypowie?
  Wazniejsza dziura w asfalcie przy ulicy Dziurawej?
  Czy inne gówno tematy?
  Gdzie wy k.a ludzie jesteście jak trzeba. ..
  Jeszcze pare lat i nic z tej Polski nam się nie ostanie..

 • Xd (hjJwF), 2020-03-02 14:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A wy dalej martwcie się koronawirusem . 100 tys rocznie ludzi umiera, rak podobno nie jest zaraźliwy a liczba zgonów przeraża!!! Społeczenstwo powinno domagać się natychmiastowego wyjaśnienia dlaczego tak duża liczba ludzi choruje. Od czego choruje?!?! Ale ludzie jak te barany na rzeź prowadzone pozwalają się wykańczać! Koronawirus w porównaniu z rakiem to jakaś gratka dosłownie. A le biją pianę od rana do wieczora na tych durnych ludziach i na strachu się dorabiają !!!

 • Xd (hjJwF), 2020-03-02 14:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nowotwory tak samo wywołujâ wśród ludzi po to by ich potem leczyc za grube miliardy! Randap jest we wszystkim , ale ludzie są tak zajęci dorabianiem się, budowaniem domów kupowaniem coraz lepszych samochodów , i mają gdzieś wszystko. Liczy się tu i teraz , mają gdzieś co jedzą ważne żeby było , a że trucizna to nikt nie myśli

 • Kierowca (qnO69), 2020-03-02 14:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A po co tam te wycieczki urzędników??? Kto za nie zapłaci???

 • anonim (hqZeM), 2020-03-02 14:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po co pojechali tam miejscy urzędnicy ? Proszę się zająć bolesławieckim szpitalem, please!

 • Jerzy Matuszewski (AN0YjN), 2020-03-02 15:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lokalni działacze PiS, nie są zainteresowani niczym, czego nie każe im ich "Mroźny Mentor". Nie kazał się interesować, to radni PiS nie pojechali do Zgorzelca. Odwołali też spotkanie z red. Sakiewiczem " .. bo radioterapia zdominowałaby spotkanie" , a oni mają " ... ważniejsze sprawy". Zapewne spółki skarbu państwa, a konkretnie, gdzie można jeszcze wsadzić swojaków.

 • Malkon (ALxJL1), 2020-03-02 15:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  O tej sprawie słyszałem dużo wcześniej, ale tego rodzaju sytuacje pozwalają podejrzewać, że nie żyjemy w jakimś normalnym kraju tylko w jakimś b....lu. Ludzie umierają, nowoczesny ośrodek czeka na pacjentów a rządzacy mają wszystko w głębokim poważaniu. Dla nich ważne jest żeby manipulować społeczeństwem, dzielić je na sorty i wydawać kasę podatnika na wszystko co ma im zapewnić dalszy byt przy korycie.

 • Adrian (hj4nb), 2020-03-02 16:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Plan jest jeden dla przecietnego zjadacza chleba, tyrać za miske ryżu na magazynach i liniach, rozchorować pozniej wydać zarobione pieniadze na leczenie i zadłużyć na 3 pokolenia do przodu i zdechnać przed przejsciem na emeryture. Patrzac na ludzi wiekszosci to odpowiada a przynajmniej wszystko jedno.

 • anonim (hjJkC), 2020-03-02 16:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro prywatny podmiot chciał trzepać kabonę na inwestycji to zanim ją zrealizował powinien mieć pewność że kontrakt będzie. To tak jakby rolnik zasiał zboże bez kontraktacji i miał pretensje że nikt nie chce od niego kupić. To jest druga strona medalu, no ale pod publikę wyciąga się argument polityczny. Wiadomo kampania, a lud łyka włącznie ze zmanipulownymi radnymi. Panie prezydencie, niech się pan lepiej zajmie naszym szpitalem.

 • ... (hjJuN), 2020-03-03 13:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłeś chory na raka, albo ktoś z bliskich?
  Nie mają ludzie wyobraźni, jak trzeba jeździć do Wałbrzycha, bo we Wrocławiu sceny dantejskie, człowiek chory na raka przestaje być człowiekiem dla systemu. Widziałam poparzonych po naświetlaniach we Wrocławiu, kobiety źle leczone na raka piersi, które po jednym leczeniu, musiały podejmować następne. Dni kiedy nie ma siły by oddychać. A jakiś konsultant, pewnie uwikłany w h....j wie co pisze co chce i sprzęt stoi zamiast pomagać. Brak słów na ten cały system leczenia, a może sytem zabijania.