Znamy najlepszych biegaczy wśród artylerzystów

Dyskusja dla wiadomości: Znamy najlepszych biegaczy wśród artylerzystów.


 • dziurawy trep (Areiag), 2020-02-15 13:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po co do ogólnej informacji dane z jakichś zabaw zielonych ludzików, Każdy wyjazd na poligon zamiast organizować krótki poligon , to miesięczna symulacja wojenki z nasilonym treningiem wątrobowym.... i strata pieniędzy podatników, Dużo też tam takich " Co pana boga" za stopy złapali bo nigdzie nie osiągną takiego dochodu (ok 4000 na rękę z dodatkiem mieszkaniowym w podstawowym stopniu). Nakramią na poligonie, ubiorą.... nic tylko żyć i udawać małą wojenkę... Nie wszyscy ale znaczna większość to obiboki za podatnicze pieniążki.

 • powiatowy (hjcn2), 2020-02-15 13:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  monowscy sportowcy z dupy!nigdy niczego nie osiągneli a cały czas oddelegowani na hale sportową,jednocześnie zajmują etat i nie biorą udziału w zajęciach czy poligonach,wiec ktoś za nich musi robić niektórzy broni w rękach nie mieli od lat!

 • Tomasz (VvWVN), 2020-02-15 18:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzę frustrację nieudaczników. Vakaty są więc zapraszam. Płacą i nic nie trzeba robić.

 • anonim (Areiag), 2020-02-15 19:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Tomasz (VvWVN) napisał(a):

  Widzę frustrację nieudaczników. Vakaty są więc zapraszam. Płacą i nic nie trzeba robić.

  Sam jesteś nieudacznikiem, próbowałem i niestety nie jestem leniem... a wykonywanie pracy za kogoś miałem w nosie, żeby plecak mógł laury zbierać. i w życiu 2gi raz nie dałbym się namówić, współczuję tym którzy wieżą w te obłudne bujdy itp o przygodzie, itd.