W-f

 • ech... (ekhL4v), 2020-12-22 10:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  II LO . Uczniowie , uczennice w ramach zadań w-f , muszą podawać swoje wymiary , biustu ,klatki piersiowej talii ,bioder itp . Tak sobie życzy nauczyciel . Czy to nie aby znamiona pedofilstwa ? Jako rodzic jestem stanowczo przeciwny takim metodom nauczania . Czy ten pan robi sobie jakieś kolekcje ?Mam zamiar poinformować kuratorium .

 • @ (AN0XZw), 2020-12-22 12:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Liceum.... To już pod "pedofilstwo" nie podchodzi :P

 • anonim (vkDPV), 2020-12-22 12:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A po co mu to potrzebne?

 • anonim (eznm0p), 2020-12-22 12:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkDPV) napisał(a):

  A po co mu to potrzebne?

  Do zakupu bielizny osobistej dla uczniów pod choinkę:)

 • anonim (ANUyzX), 2020-12-22 14:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja bym też nie wyraziła na to zgody. Mam dziecko w starszej klasie szkoły podstawowej, które ma mieć włączoną kamerkę (pod rygorem otrzymania oceny ndst) na jednej z lekcji i też uważam, że to skandal!!

 • anonim (eznm0p), 2020-12-23 10:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ANUyzX) napisał(a):

  Ja bym też nie wyraziła na to zgody. Mam dziecko w starszej klasie szkoły podstawowej, które ma mieć włączoną kamerkę (pod rygorem otrzymania oceny ndst) na jednej z lekcji i też uważam, że to skandal!!

  Ależ wy jesteście durni rodzice kochani:) a na lekcję to dziecko chodziło czy też uważałaś że to skandal że nauczyciel oglądał oblicze twojego potomka:):):) Ogranijcie się bo krzywdę robicie dzieciom.

 • Kamilla (ANUyzX), 2020-12-23 19:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oblicze to jedno, a wnętrze mieszkania to co innego! Nie każdy mieszka w pałacu o powierzchni 300 m kwadratowych z milionem osób obsługi w typie pokojówki, kucharki, ogrodnika, czy kierowcy. Niektórzy nie mają warunków do pracy, dzielą pokój z kilkorgiem rodzeństwa, często po prostu wstydzą się, jak mieszkają. Tak trudno to zrozumieć, "mądralo z uśmieszkami"??!! A dzieci dzisiaj są, jakie są - zaraz pojawią się memy z takim kolegą w roli głównej. A co, jeśli w kadr wejdzie nagle rodzic, taki trochę "wczorajszy"?? Co dziecko ma wtedy zrobić, "mądralo z uśmieszkami"?? Udawać, że wszystko jest ok, czy się nagle rozłączyć i liczyć na to, że może nikt nie zauważył? Pomyśl, zanim zaczniesz pyszczyć, bo znam taką sytuację, że ucznia postawiono między młotem a kowadłem: z jednej strony nauczyciel nakazuje włączyć kamerkę (inaczej będzie ndst!!) a z drugiej dziecko wstydzi się tego, jak mieszka. Więc zanim wsadzimy wszystkich do jednego wora, może pomyślmy o tych, którzy nie chcą włączać tej kamery nie ze zwykłej złośliwości i przekory, tylko z innych (ważnych? życiowych?) powodów.

Reklama