2020 rok w Bolesławcu: co najbardziej zapamiętaliście?

Dyskusja dla wiadomości: 2020 rok w Bolesławcu: co najbardziej zapamiętaliście?.


  • Szkoła ale... (ekhpDU), 2020-12-27 19:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja najbardziej zapamiętałem stronniczość, nie profesjonalizm redaktorków.

  • grażyna, 2020-12-27 19:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Szkoła ale... (ekhpDU) napisał(a):

    Ja najbardziej zapamiętałem stronniczość, nie profesjonalizm redaktorków.

    Aż tak ważni dla Ciebie jesteśmy? I tak dzięki. Czy złe słowa, czy nie, dla oglądalności każdy post ważny. Zdrowego nowego roku :)

  • Mieszkaniec miasta (hjcec), 2020-12-27 20:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Szkoła ale... (ekhpDU) napisał(a):

    Ja najbardziej zapamiętałem stronniczość, nie profesjonalizm redaktorków.

    Szkoła ale.... Naprawdę brakuje Tobie szkoły. Dzięki za informację co działo się w roku 2020 w naszym mieście. Nie było źle, mogę powiedzieć, że pomimo koronowirusa to dużo się działo i nie było najgorzej, oby rok 2021 był lepszy. Życzę tego dla całej redakcji istotne pl i dla wszystkich mieszkańców naszego miasta, pięknego Bolesławca.

  • anonim, 2020-12-27 21:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Szkoła ale... (ekhpDU) napisał(a):

    Ja najbardziej zapamiętałem stronniczość, nie profesjonalizm redaktorków.

    Dokładnie, najbardziej obiektywna i profesjonalna jest TVP a "miszczowie" to INFO -
    z nich proszę brać przykład, na nich się wzorować!

  • anonim (AreiNY), 2020-12-27 23:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A mnie razi że w artykule jest mnóstwo literówek. Czy redaktorom nie chce się przeczytać całości przed publikacją?

  • anonim, 2020-12-28 01:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AreiNY) napisał(a):

    A mnie razi że w artykule jest mnóstwo literówek. Czy redaktorom nie chce się przeczytać całości przed publikacją?

    Swoje błędy cię nie rażą?

  • anonim (AreiNY), 2020-12-28 09:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Staram się ich nie robić. Sorry za brak przecinka wyżej.

  • Reklama

  • ., 2020-12-28 09:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    grażyna napisał(a):

    Aż tak ważni dla Ciebie jesteśmy? I tak dzięki. Czy złe słowa, czy nie, dla oglądalności każdy post ważny. Zdrowego nowego roku :)

    Tym sposobem pani redaktor przyznala sie ze gotowa jest zrobic wszystko dla ogladalnosci (dla kasy). Bardzo zle mi sie to kojarzy.
    2020 to bedzie rok w ktorym na stale pozegnam ten portal szczerze odradzajac korzystanie z niego moim znajomym.

  • anonim, 2020-12-28 10:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Szkoła ale... (ekhpDU) napisał(a):

    Ja najbardziej zapamiętałem stronniczość, nie profesjonalizm redaktorków.

    Delikatnie to ująłeś ja napiszę dosadniej -płynącą nienawiść w kierunku katolików.

  • anonim, 2020-12-28 10:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Mieszkaniec miasta (hjcec) napisał(a):

    Szkoła ale.... Naprawdę brakuje Tobie szkoły. Dzięki za informację co działo się w roku 2020 w naszym mieście. Nie było źle, mogę powiedzieć, że pomimo koronowirusa to dużo się działo i nie było najgorzej, oby rok 2021 był lepszy. Życzę tego dla całej redakcji istotne pl i dla wszystkich mieszkańców naszego miasta, pięknego Bolesławca.

    Skoro jemu brakuje szkoły to czego brakuje Tobie?

  • pacjentkawenetrzngo, 2020-12-28 10:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A zapamiętam jak troską władz.powiatowych szpital przestał być dla mieszkańców. A dyrektor szpitala zajął się promocją medialną swojej osoby.Brak szpitala ..to zapamiętam...

  • Pamietajmnie (AzEM9h), 2020-12-28 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Najbardziej pamietam jak przeprowadziliście nagonkę na mnie jak mieliście nadzieje mnie psychicznie zniszczyć 2019 kom2703usza Gazeta i bydlaki dopilniwaliscie żeby ofiara czuła się złe żeby była zastraszona pamiętajcie ze w prawdziwym życiu slu743by mogą tylko liczyć na odwet

  • 27032019 (AzEM9h), 2020-12-28 17:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja o was pamietam

  • anonim (hjJW7), 2020-12-28 20:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brak wspomnienia posła z Bolesławca pokazuje jak stronnicze jest to kalendarium.

  • anonim, 2020-12-28 22:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJW7) napisał(a):

    Brak wspomnienia posła z Bolesławca pokazuje jak stronnicze jest to kalendarium.

    wszyscy się wstydzimy pisuarów.

  • 1
  • 2

Reklama