Ukradł 250 litrów paliwa z ciężarówki

Dyskusja dla wiadomości: Ukradł 250 litrów paliwa z ciężarówki.

• Bozena (vZxHL), 2020-04-25 09:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

Oglądajcie na Internecie upadek kabaly 10 części.Ogladajcie Andrenochrom napój elit z krwi dzieci.Wejdzcie na istagram gatesa. Ludzie z całego świata piszą komentarze.gates nie publikuje postów, podejrzewam że uciekł przed wymiarem sprawiedliwości USA.

• Piotr (e3JrNO), 2020-04-25 10:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Bozena (vZxHL) napisał(a):

Oglądajcie na Internecie upadek kabaly 10 części.Ogladajcie Andrenochrom napój elit z krwi dzieci.Wejdzcie na istagram gatesa. Ludzie z całego świata piszą komentarze.gates nie publikuje postów, podejrzewam że uciekł przed wymiarem sprawiedliwości USA.

Co to za bulgot?

• Andy (vZiTT), 2020-04-25 10:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Bozena (vZxHL) napisał(a):

To istotne z punktu widzenia gdy dwie owce z czego jedna poszła w lewo a druga w żółtym na asfalcie po kilka w jednym pojemniku. Ja się więc pytam gdzie i za ile skoro 30 dkg sera kosztuje 15.80 zł ?

• Andy (vZiTT), 2020-04-25 11:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

Straszenie 10 latami więzienia to jak straszenie Dudy Trybunałem stanu. W jednym i w drugim przypadku winny nie poniesie dotkliwej kary. Jeden dostanie w zawiasach a drugi odpowiada przed bogiem i historią czyli przed nikim

• Piotr (e3JrNO), 2020-04-25 12:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Andy (vZiTT) napisał(a):

To istotne z punktu widzenia gdy dwie owce z czego jedna poszła w lewo a druga w żółtym na asfalcie po kilka w jednym pojemniku. Ja się więc pytam gdzie i za ile skoro 30 dkg sera kosztuje 15.80 zł ?

Pełen surrealizm. Co brałeś? Też to chcę!