Istotne to PISOWSKI portal.

 • anonim (vkcEo), 2020-04-07 08:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pisowcy redaktorzy gdzie informacje o wczorajszej ustawie przegłosowanej przez ludzie małego gościa właściciela kota

 • gall anonim (AE7OF5), 2020-04-07 09:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Istotnie to PISOWSKI, POWSKI, SLDOWSKI, PZPROWSKI, PSLOWSKI portal!
  Precz z preczem. Polska dla Polaków, Ziemia dla Ziemniaków!

 • grażyna, 2020-04-07 11:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie nie przestają mnie zadziwiać :)

 • andy (AE78Sa), 2020-04-07 12:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czy prognoza pogody też Pisowska- bo fajna :)

 • grażyna, 2020-04-07 13:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak, oczywiście, pogoda jest pisowska, bo JEST ZŁOŚLIWIE FAJNA :) W tych czasach szczgólnie jej fajnośc wpisuje się w pomysły pis na fajność :) .

 • anonim (qnQew), 2020-04-07 13:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myśle że to jest portal klona Fidela Castro zrzuconego pewnej nocy na spadochronie

 • anonim (ALxJtc), 2020-04-22 19:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  „Wirus utrzymuje się na kopertach przez wiele godzin, a materiały skażone wewnątrz kopert o wiele dłużej. Korespondencję mogą skazić wytwórcy papieru, listonosze, osoby wypełniające karty, w tym te będące na kwarantannie, oraz wyborcy, a zwłaszcza obecni wśród nich nosiciele i siewcy”.

  Zdaniem ekspertów trudna jest też dezynfekcja i utylizacji materiału skażonego wirusem. Dlatego ich zdaniem: „Należałoby wdrożyć skuteczne pod względem wirusobójczym procedury natychmiastowej utylizacji kart i kopert ze względu na potencjalne skażenie przez nie środowiska, co też stanowi poważną trudność”.

  Na koniec eksperci dodają, że rozprzestrzenianiu zakażeń sprzyjać będzie wzmożony ruch ludności w drodze do skrzynek wyborczych i związane z tym bezpośrednie kontakty wielu osób."

  Pozdrowienia od Psychopaty.

 • anonim (ALxJtc), 2020-04-22 19:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "odrzucono głosami PiS-u" testy dla pracowników ochrony zdrowia, które według jednego z postulowanych zapisów mieli przechodzić raz w tygodniu.
  Przeciwko testom dla służby zdrowia głosował m.in. senator PiS Stanisław Karczewski. Jako lekarz zgłosił się na dwa dni do pomocy w szpitalu w Nowym Mieście (zrobił przy tym kilka konferencji prasowych) po czym wrócił do domu i zrobił sobie test na koronawirusa. Senator Karczewski 2 razy głosował przeciwko zapewnieniu dostępu do cotygodniowych testów lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom, którzy codziennie mają kontakt z potencjalnie zakażonymi pacjentami.
  Przeciwko testom głosował również minister zdrowia Łukasz Szumowski. Profesor nauk medycznych przedłożył doraźny interes polityczny nad przysięgę Hipokratesa."

 • Adela (d3LKRm), 2020-05-24 21:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co ten prezydent wyprawia niszczy wszystko co wyróżniało Bolesławiec kominy trasę pociągów do grodzcy teraz zabytki z groź rożen to bardzo boli nie ma sumienia bo to już koniec prezydentury to niszczy wszystko bardzo paskudztwo