Boją się, że 500 koni i setki innych zwierząt umrze z głodu

Dyskusja dla wiadomości: Boją się, że 500 koni i setki innych zwierząt umrze z głodu.


  • Andy (vZiu8), 2020-03-25 10:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Proszę nie rozmnażać koni a przy okazji problemu.
    Powyższe dotyczy nie tylko koni.

  • Co ty piszesz uderz się w łeb je (qnP3i), 2020-03-25 15:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oni ratują konie przed ludźmi nieodpowiedzialnymi i trzeba im pomóc.

  • anonim (ALxJEQ), 2020-03-25 15:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Andy (vZiu8) napisał(a):

    Proszę nie rozmnażać koni a przy okazji problemu.
    Powyższe dotyczy nie tylko koni.

    że też ciebie ktoś "rozmnożył" - pewnie w pijanym widzie.

  • obserwator (hjJ0z), 2020-03-25 17:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wysyłam sms.Byłem w tym azylu przy okazji wyjazdowego meczu Bks-u z Orkanem Szczedrzykowice.Duże wrażenie zrobiły na mnie zwierzęcy inwalidzi-koń bez oka czy z kręgosłupem wygiętym w pałąk.Przykry widok.Jeśli nie będzie środków na karme,to chyba bardziej humanitarne jest usypianie niż głodzenie...

  • Xd (hjJMX), 2020-03-25 18:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie, to nie wirus tylko propaganda która zniszczy wiele. Straszne, po prostu jak w jednej chwili banda globalistów może zatrzymać świat i zniszczyć wszystko! Czy nikt na około nie widzi co tam się dzieje? Ludzie zróbmy coś !

  • Włochy ,Hiszpania (AE72nV), 2020-03-25 19:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Xd (hjJMX) napisał(a):

    Ludzie, to nie wirus tylko propaganda która zniszczy wiele. Straszne, po prostu jak w jednej chwili banda globalistów może zatrzymać świat i zniszczyć wszystko! Czy nikt na około nie widzi co tam się dzieje? Ludzie zróbmy coś !

    i u nas podobnie ,tylko naczelnik ukrywa zgony.

  • Gonzo (qnQ8b), 2020-03-25 20:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To ludzie mają umysł i prawo panowania na zwierzętami. Gdybym miał wybierać między ratowaniem 500 koni a człowiekiem nawet tym co ma ponad 80 lat, wybrałbym człowieka. Człowiek to człowiek a zwierzę to zwierzę. Ma mózg ale nie ma rozumu. Kieruje się tylko instynktem. Często też takim jaki nauczył go człowiek. Nie dajmy się zwariować. Też mi szkoda tych zwierząt ale to są zwierzęta a nie ludzie. Nie "uczłowieczajmy" zwierząt. Szacun dla tych co to robią ale to ogólnie nie ma żadnego sensu prócz tego, że Ci opiekunowie jakoś się realizują w w swoim życiu. Przykład : Islandia w czasie kryzysu.

  • moje imię (ALxatG), 2020-03-25 20:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ale w czym Ty widzisz problem? W tym, że ktoś im swoje 5zł przekaże? I kto tu "uczłowiecza" zwierzęta? Zawsze jak temat tyczy zwierząt, musi przyleźć ktoś i z bambinizmem wyjechać.

  • mi (ALxJCn), 2020-03-25 21:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie też należą do królestwa zwierząt, i nie są w przyrodzie kimś wyjątkowym.

  • anonim (ALxJEQ), 2020-03-26 08:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dzień dobry, miłego dnia.

Reklama