⚠UWAGA OBLODZENIA⚠ Droga z Bolesławca do Lwówka Śląskiego już przejezdna

Dyskusja dla wiadomości: ⚠UWAGA OBLODZENIA⚠ Droga z Bolesławca do Lwówka Śląskiego już przejezdna.


  • Rufus (ekhpwP), 2021-01-15 17:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pytanie do naszej Policji:
    - dlaczego nie zmobilizują służb odpowiedzialnych za utrzymanie dróg w naszym powiecie!!!
    - dlaczego później wina spada na kierowcę (niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni)
    a może winni są ci którzy decydują o utrzymaniu naszych drog
    a my przecież za to płacimy
    skoro i Policja nie może poruszać się radiowozem tylko na piechotę to powinno dać do myślenia
    jeżdżę co dzień do pracy 15 km i nie widziałem żądnej piaskarki
    Dlaczego mam się narażać przez chciwość lub głupotę naszych włodarzy??????????

  • kierowca (vkD6G), 2021-01-15 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ważne że a 4 i główne odśnieżone a reszta to niech sobie ludzie radzą

  • anonim (ANUyMk), 2021-01-15 18:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Taka "moda" nastała...
    Najlepiej wszystko pozamykać, łącznie z drogami.

  • Ed (ekhpLe), 2021-01-15 18:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy mogę podać do sądu firmę która jest odpowiedzialna za stan drogi i czy mam szanse na odszkodowanie?

  • anonim (AreUbX), 2021-01-15 18:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ed (ekhpLe) napisał(a):

    Czy mogę podać do sądu firmę która jest odpowiedzialna za stan drogi i czy mam szanse na odszkodowanie?

    A co Ci się stało

  • anonim, 2021-01-15 19:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Hahaa. Takie rzeczy tylko w Polsce!!!
    Dobrze że u nas w Norwegii jest lato...
    Pozdrawiam cie Polsko ciepło!!!!

  • Xxx (Areumu), 2021-01-15 19:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Super. Droga wojewódzka zamknięta, objazd przez wioski. Wychodzi na to, że piaskarki przez wioski jeżdżą.

  • Reklama

  • Albatros333 (Areu5F), 2021-01-15 19:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na przyszłość proszę redakcję o większą precyzję wyrażania się, czyli podanie punktu początkowego i końcowego - "droga jest zamknięta od ... do ..." Dziękuję.

  • kierowca rajdowca (anwYM), 2021-01-15 19:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Rufus (ekhpwP) napisał(a):

    Pytanie do naszej Policji:
    - dlaczego nie zmobilizują służb odpowiedzialnych za utrzymanie dróg w naszym powiecie!!!
    - dlaczego później wina spada na kierowcę (niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni)
    a może winni są ci którzy decydują o utrzymaniu naszych drog
    a my przecież za to płacimy
    skoro i Policja nie może poruszać się radiowozem tylko na piechotę to powinno dać do myślenia
    jeżdżę co dzień do pracy 15 km i nie widziałem żądnej piaskarki
    Dlaczego mam się narażać przez chciwość lub głupotę naszych włodarzy??????????

    Bo Policja nie jest od takich rzeczy. Ty byś chciał żeby Policja była policją, adwokatem, sędzią, lekarzem, himenem, katem, wróżką, przyjacielem, śmieciarzem i załatwiała wszystko czego dusza pragnie... Każdy jest od czegoś. I bardzo dobrze, że policjanci podjęli taką decyzję aby nie puszczać aut i tym samym uniknąć wypadków... Jeżdżę często do Niemiec i tam 2 dni temu zamknęli całą autobanę do czasu gdy 3 pasy nie zostały odśnieżone...

  • Franz (ekhLw9), 2021-01-15 20:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo dobra decyzja, lepiej zamknąć niz ma sie ktoś rozwalić po drodze, wliczajac niepelnosprytnych umyslowo rowerzystów, i jest szansa ze piaskarke wykurza z garazu...

  • anonim (hjcWz), 2021-01-15 20:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zima przyszła niespodziewanie, nikt się nie spodziewał jej w styczniu. Musimy poczekać aż ktoś się obudzi i drogi posypie piaskiem. Ostrożnie proszę jeździć.

  • Boom (vk1bx), 2021-01-15 20:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo, dzisiaj rano do gromadki też był dramat. No ale nikt tej drogi nie zamknął

  • anonim, 2021-01-15 20:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjcWz) napisał(a):

    Zima przyszła niespodziewanie, nikt się nie spodziewał jej w styczniu. Musimy poczekać aż ktoś się obudzi i drogi posypie piaskiem. Ostrożnie proszę jeździć.

    Piaskiem to sypało się 10 lat temu ..
    Są nowe bardziej sprawdzone metody na zachodzie europy.

  • Bogdan (w94bC), 2021-01-15 20:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niech starosta bolesławiecki ruszy swoje cztery litery i pogoni osoby odpowiedzialne za utrzymanie przejezdności dróg powiatowych, ale jak widać ma to gdzieś czego przykładem też są kolejki do starostwa na zewnątrz trzeba stać godzinami. On nie widzi tego co dzieje się przed budynkiem starostwa, a co dopiero co dzieje się na drogach, a takie cuda obiecywali przed samorządowymi wyborami.

  • xx, 2021-01-15 20:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Drogowcy /prawdziwych drogowców brak/ należy przewidywać - jakie warunki pogodowe- wysyłać piaskarko-solarki wcześniej itp.

Reklama