MILIARD złotych dla dolnośląskich przedsiębiorców

Dyskusja dla wiadomości: MILIARD złotych dla dolnośląskich przedsiębiorców.


 • Samozatrudniony (qnQXw), 2020-04-22 07:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam dostał już ktoś na konto pomoc z tarczy antykryzysowej?

 • Jan (anwYX), 2020-04-22 07:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No tak tylko pomoc ta będzie dla firm z perspektywą szybkiego powrotu na rynek i utrzymania się i zatrudnienia. Bolesławiec to Miasto Ceramiki, a w tej branży będzie to mało prawdopodobne w najbliższym czasie. Ciekawe czy będą jakieś wsparcia, propozycje dla pracowników tej branży ?

 • anonim (ALxJkm), 2020-04-22 08:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Realna pomoc dla mieszkancow:

  "W piątek do Zielonej Góry Elżbieta Polak, lubuska marszałek z PO, sprowadziła kolejną transzę materiałów ochronnych z Szanghaju. W sumie wyszły 23 tony, czyli około jedna trzecia tego, co ostatnio zamówił rząd i sprowadził do kraju "propagandowym" transportem na pokładzie Antonowa 225 "Mrija".

  23 tony materiałów dla milionowego województwa naprawdę robi wrażenie. Lubuski Urząd Marszałkowski zgromadził spore zapasy, które od razu zostały skierowane do szpitali.
  – Jest wszystko! 20 tysięcy kombinezonów, 53 tys. maseczek, rękawiczki, gogle. Cały transport dotarł – co do jednego kartonu. Lubuskie jest bezpieczne – tak ostatnią dostawę z Chin skomentowała na łamach "Gazety Wyborczej" Elżbieta Polak, lubuska marszałek.

  Jak podaje gazeta, transport w Chinach pomogli zakupić i skompletować współpracownicy zielonogórskiej firmy LUG, którzy od lat robią interesy z Chińczykami. Transport na Lotnisko Chopina dotarł rządowym samolotem. Do woj. lubuskiego przywieźli go żołnierze Czarnej Dywizji. Marszałek sfinansowała zakupy z unijnego programu regionalnego".

  Pan Cezary z kolegami z pis_da i wojewodą, kolegą koalicjantem, gotowi wysłać dolnoślązaków 10 mają do lepszego świata - w zaświaty?

 • Z (AN0TUn), 2020-04-22 09:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dokumenty zrobione w Exelu trzeba ręcznie podpisać i wysłać jako pliki PDF nie większe niż 1MB.
  Mają nadzieję, że większość przedsiębiorców sobie z tym nie poradzi?

 • anonim (AE44Cs), 2020-04-22 18:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pieniądze są tak atrakcyjne ze przedsiębiorcom taniej wychodzi zwolnić załogę

 • anonim (ALxJtc), 2020-04-22 19:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może jakaś uchwała sejmiku odnośnie "bezpiecznych wyborów" - zapraszacie mieszkańców do udziału w wyborach?

 • anonim (ALxJtc), 2020-04-22 20:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "odrzucono głosami PiS-u" testy dla pracowników ochrony zdrowia, które według jednego z postulowanych zapisów mieli przechodzić raz w tygodniu.
  Przeciwko testom dla służby zdrowia głosował m.in. senator PiS Stanisław Karczewski. Jako lekarz zgłosił się na dwa dni do pomocy w szpitalu w Nowym Mieście (zrobił przy tym kilka konferencji prasowych) po czym wrócił do domu i zrobił sobie test na koronawirusa. Senator Karczewski 2 razy głosował przeciwko zapewnieniu dostępu do cotygodniowych testów lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom, którzy codziennie mają kontakt z potencjalnie zakażonymi pacjentami.
  Przeciwko testom głosował również minister zdrowia Łukasz Szumowski. Profesor nauk medycznych przedłożył doraźny interes polityczny nad przysięgę Hipokratesa."

  co na to koledzy sejmikowi pis_u? może jakiś komunikat marszałka.