Bmw niebezpiecznie wyprzedzało, skasowało dwa inne auta koło Kruszyna. Kierowca z 500-zł mandatem

Dyskusja dla wiadomości: Bmw niebezpiecznie wyprzedzało, skasowało dwa inne auta koło Kruszyna. Kierowca z 500-zł mandatem.


  • anonim (woCuw), 2021-02-18 18:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pijak na murku dostanie 100zl ,a koleś mógł zabić człowieka i dostał 500 zł mandatu. Co za debilski kraj .

  • Robert (A8svES), 2021-02-18 18:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Następny FROG tym razem Bolesławiecki.Cwaniaczki z BMW.Dla zasady zabrać prawojazdy dożywotnio bez możliwości wyrobienia powtórnego.

  • Jacek, 2021-02-18 19:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co za różnica czym jechał i od kiedy stare 10-15 letnie auto jest statusem zamożności czy chlubą do podniecenia się,czy to audi czy bmw czy inna marka ,dużo słychać bmw ,bo mają mocne silniki i kupuje je młodzież nie mająca czasem wyobraźni, ale stare często bmw za 20-30 tyś chyba różni się od tego za 200-300 tyś , dlatego to bmw może tak wyglądać ,bo pewnie było wcześniej złożone z trzech ,auto to środek lokomocji mądry człowiek kupuję auto ze względu na cenę czy funkcjonalność czy z innych powodów co tu marka ma do rzeczy. Prawo powinno coś robić z takimi kierowcami co powodują wypadki oczywiście gdy łamie ktoś przepisy.

  • anonim, 2021-02-18 19:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niech zdycha gnój!!!

  • ttttew (AE7rgk), 2021-02-18 21:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    burak z bmw brawo

  • :) (AN0XBv), 2021-02-19 06:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Robert (A8svES) napisał(a):

    Następny FROG tym razem Bolesławiecki.Cwaniaczki z BMW.Dla zasady zabrać prawojazdy dożywotnio bez możliwości wyrobienia powtórnego.

    Robercik nie podniecaj się tak, bo żyłka w d...pie pęknie :)

  • Jerzy Matuszewski (e3Jssu), 2021-02-19 07:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To BMW wyprzedzało na trzeciego od zawsze. Jeżdżę kilka razy w miesiącu tą trasą i widziałem jego wyczyny. Nadmierna prędkość i jazda środkiem drogi, innym użytkownikom pozostawało pobocze. Niestety, tym razem starszy kierowca nie zdążył zjechać. Pany ze "spid grupy" czają się nieustannie na rogatkach miasta. Chociaż, w ubiegłym tygodniu trenowali na tym właśnie odcinku z zawrotną prędkością, nikogo nie ścigając, by zaczaić się w Tomaszowie Bolesławieckim.

  • Reklama

  • BMW (qnQDq), 2021-02-19 09:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    BMW = będziesz miał wydatek.
    Brawo.

  • ODPOWIADAM CYMBAŁOWI (hs3xd), 2021-02-19 09:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Jerzy Matuszewski (e3Jssu) napisał(a):

    To BMW wyprzedzało na trzeciego od zawsze. Jeżdżę kilka razy w miesiącu tą trasą i widziałem jego wyczyny. Nadmierna prędkość i jazda środkiem drogi, innym użytkownikom pozostawało pobocze. Niestety, tym razem starszy kierowca nie zdążył zjechać. Pany ze "spid grupy" czają się nieustannie na rogatkach miasta. Chociaż, w ubiegłym tygodniu trenowali na tym właśnie odcinku z zawrotną prędkością, nikogo nie ścigając, by zaczaić się w Tomaszowie Bolesławieckim.

    CYMBALE najpierw się doedukuj czym jest wyprzedzanie na trzeciego.

  • Krzyś (vZxho), 2021-02-19 10:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cóż są teraz dwie opcje. 1 nauczy go to pokory albo bedzie dalej zapierdalał. Ludzie myślą że jak mają lekko 200KM mocy to wyprzedzają w gmieniu oka wszystko. A tu jednak taka niespodzianka. Mandat dostał bo musiał dostać. Czy adekwatny do czynu to niech się juz polski ustawodawca zastanowi.

  • Piter (AreILr), 2021-02-19 11:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    BMW. Bardzo Mądry Wybór. tylko troszeczkę rozsądku i gitara gra .

  • Boom (vkax3), 2021-02-19 13:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Chore jest to że dostał tylko 500 zł mandat!!
    Co za kraj. . .

  • anonim (e3Jssu), 2021-02-19 13:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ODPOWIADAM CYMBAŁOWI (hs3xd) napisał(a):

    CYMBALE najpierw się doedukuj czym jest wyprzedzanie na trzeciego.

    ... widzę, że VI kl.szkoły podstawowej zaliczyłeś za jajka i masło. Nie posiadasz umiejętności czytania ze zrozumieniem. Widziałem - będąc uczestnikiem ruchu drogowego, sposób jazdy tego kierowcy już wcześniej na 94. Widząc w lusterku właśnie to bmw i auta z naprzeciw, zjeżdżałem na pobocze, bo szkoda mi było mojego auta wartego wielokrotnie więcej. Reasumując: Cymbała zobaczysz patrząc w lustro!

  • anonim, 2021-02-19 20:46 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (e3Jr4m) napisał(a):

    Jaki kraj taki mandat

    Dokładnie!!!! Zgadzam się w 100%

  • anonim, 2021-02-19 21:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Jerzy Matuszewski (e3Jssu) napisał(a):

    To BMW wyprzedzało na trzeciego od zawsze. Jeżdżę kilka razy w miesiącu tą trasą i widziałem jego wyczyny. Nadmierna prędkość i jazda środkiem drogi, innym użytkownikom pozostawało pobocze. Niestety, tym razem starszy kierowca nie zdążył zjechać. Pany ze "spid grupy" czają się nieustannie na rogatkach miasta. Chociaż, w ubiegłym tygodniu trenowali na tym właśnie odcinku z zawrotną prędkością, nikogo nie ścigając, by zaczaić się w Tomaszowie Bolesławieckim.

    może pizze zamówili?

Reklama