Potrącił rowerzystę. Dostał 500 zł mandatu

Dyskusja dla wiadomości: Potrącił rowerzystę. Dostał 500 zł mandatu.


  • Demiurg (d9LxmX), 2021-02-22 17:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Drogowym idiotom mówię : " NIE !! " Każdorazowo, gdy jadę samochodem, nagrywam kamerą wszelkie incydenty drogowe i wysyłam "niebieskim" Oni wiedzą co z tym zrobić.

  • anonim, 2021-02-22 19:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Demiurg (d9LxmX) napisał(a):

    Drogowym idiotom mówię : " NIE !! " Każdorazowo, gdy jadę samochodem, nagrywam kamerą wszelkie incydenty drogowe i wysyłam "niebieskim" Oni wiedzą co z tym zrobić.

    Kiedyś to się nazywało kapuś, ubek, donosiciel... W którym wydziale dziadzio z takiej "służyli"?

  • Demiurg (d9LxmX), 2021-02-22 21:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Kiedyś to się nazywało kapuś, ubek, donosiciel... W którym wydziale dziadzio z takiej "służyli"?

    Trzeba ci wiedzieć że - mam tak od czasu gdy idiota komunikacyjny spowodował wypadek, i o mały włos, nie doprowadził mnie na ulicę Śluzową w Bolesławcu !!
    Trzeba ci wiedzieć że - prowadzę pojazdy ponad 40 lat i nigdy nie spowodowałem żadnej kolizji drogowej.
    Trzeba ci wiedzieć że - szkoliłem młodych kierowców, nigdy dla tak zwanej statystyki zdawalności, i dzisiaj są fachowcami za kółkiem.
    Trzeba ci wiedzieć że - Demiurg to człowiek obdarzony nieograniczoną mocą twórczą i wielką wyobraźnią.
    Trzeba ci wiedzieć że - od nie pamiętam kiedy, nie cierpiałem czerwonych – nie mylić z Indianami, Ta czerwona hołota - banda nie uznawała kogokolwiek kto nie był z nimi ! To dzięki tej bandzie miałem ostro pod górę.
    Ktoś to pisze jako anonim to postać nic nie znacząca dla mnie i prawdopodobnie posiadająca zaniki empatii oraz poziom inteligencji na wysokości płytek chodnika. Tak sobie myślę że mózg mógł wytrzymać taki napór intelektu !!

  • anonim, 2021-02-22 23:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Na rondzie Sybiraków w Łodzi policyjny radiowóz, próbując wjechać na rondo, potrącił na przejściu przechodzącego przez ulicę pieszego. Do zdarzenia wezwano patrol policji, który sprawę zakończył upomnieniem"

    Normalnie wszyscy dostają 'upomnienie' jak potrącą pieszego na przejściu.
    Można, można, a mógł dostać 'naganę w jadłospisie'.

Reklama