Do matki ze Starzyńskiego

 • Wściekla (anwY2), 2020-11-14 17:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do: " pseudo matki", niedopitej, wulgarnej i agresywnej około 40pare lat ciemne długie włosy- dzisiaj około 13tej wyzywała i biła swoją córkę około 11-12lat na Starzyńskiego koło totolotka- ty nędzna matko, ktora zapewne w domu mniej się hamujesz i upadlasz i bijesz swoje dziecko- zapewniam że Cię znajdę- dziś zdążyłaś zwiać gdy chciałam dzwonić po policję! Zdążyłaś mnie obrazić i zwyzywać- to nie robi na mnie wrażenia...ale to jak potraktowałaś swoje dziecko to skandal, jeszcze gorsza jest znieczulica ludzi przechodzących obok..ogarnia mnie przerażenie co wyprawiasz w domu....jeśli Cię spotkam to uważaj- tym razem obrazu zadzwonię gdzie trzeba! Szanuj dziecko i innych! Ja Ciebie zapamiętałam...serce mnie boli jak pomyślę o twojej córce- na kogo ją wychowasz? Co zapamieta o tobie gdy cię braknie? Jaki stworzy dom?
  P.s. brak dużych liter- świadomie nie użyłam- powód- brak szacunku.

 • Ola (hjJK3), 2020-11-14 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo za brak znieczulicy i serce!tez kiedyś dzwoniłam na policję lecz kobieta zdążyła zwiac.Dowiedz się jak się nazywa i napisz pismo do Mopsu do sadu wydział rodzinny do pcpr. Policja może tylko zrobić notatkę.To dziecko tak gnebione prawdopodobnie wyrośnie na alkoholiczke osobę uzależniona i bez poczucia wartości.Masz szansę być może je uratować.Dziekuje za odwagę.

 • dew (hjNQ9), 2020-11-14 18:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na osiedlu może jest jakiś monitoring , można zgłosić na Policję a oni namierzą jakoś te matkę wyrodną ...trzeba ratować dziecko ...

 • anonim (ANUGB8), 2020-11-14 22:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo dla Pani, mam nadzieję, że uda się tę sprawę doprowadzić do końca.

 • ZK Polska, 2020-11-15 00:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każdy ma smartfon w kieszeni ale liczy na monitoring :)
  Wincyj monitoringuff!!

 • anonim (anwY2), 2020-11-15 08:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ZK Polska () napisał(a):

  Każdy ma smartfon w kieszeni ale liczy na monitoring :)
  Wincyj monitoringuff!!

  Taa...i każdy czeka ze smartfonem na okazję do nagrywania..gdzie masz rozum? Trwalo to chwilę i w takich momentach kiedy nerwy biorą górę człowieku nie stoję jak dwudziestolatek z telefonem przyklejonym do ręki- czekając na okazję zycia do nagrania.