Koniec libacji na Wiadukt Plaza? Będzie OGRODZENIE!

Dyskusja dla wiadomości: Koniec libacji na Wiadukt Plaza? Będzie OGRODZENIE!.


 • Kiero, 2020-11-25 17:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najlepiej to jeszcze zasieki postawić

 • anonim, 2020-11-25 18:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
  M () napisał(a):

  Ładnie bawi się nasza bolesławiecka młodzież,niema co,ciekawe gdzie są rodzice tych dzieciaków

  Wszyscy na starość zapomnieli jacy byli "ś.w.ę.t.o.j.e.bliwi" w młodości.

  Pewnie cały wolny czas spędzali w kościele i modlili się o rządy pis_da - o piciu, dupczeniu i imprezowaniu nie słyszeli.

 • pijany wojek, 2020-11-25 19:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  pije tam codziennie od lat, obsikalem kazdy mórek i stopien na wejsciu, sikam i szczam gdzie popadnie, chleje ile wlezie a oni sa bezsilniiii :)

  kto mi zabroni , w plocie juz planuje dziury porobic jak postawia

  kto mi zaboni ? :)

 • anonim, 2020-11-25 20:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem w takim razie za! Dlaczego nie? Jak kraść to miliony a nie batonik.

 • Romek, 2020-11-26 08:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A CO TO MIASTO ZROBIŁO DLA MŁODYCH I MŁODZIEŻY? Miasto seniorów - nie bez powodu. Smutno być młodym człowiekiem w tym mieście, a ja jak czytam niektóre komentarze to nie wierzę... Czy wy nie byliście młodzi?
  Ogrodzić... Najlepiej swoją nieudolność w rządzeniu tak załatwić. Prezydent ewidentnie stawia na swoje perełki, czyli TERMY I LEŚNY POTOK (no i ten skate park), A TO PRZECIEŻ ŚMIECH NA SALI!

  MOSIR też... pieniądze biorą, a nic nie zrobią ciekawego! Nie samymi BIEGAMI młodzi żyją!!!!

 • popieram ale nie do konca ...., 2020-11-26 14:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

  OK, dobrze , że coś UM działa , zle ogrodzenie nie jest jednaj moim zdaniem dobrym pomyslem

  kto bedzie chciał to przeskoczy albo zniszcy i i tak wejdzie do srodka

  odpowiednie służby (SM , policja) powinnu łapac na goracym uczynku wlepiac manadty i kierowac na przymusowe sprzatanie. jesli nie nieletnich sprawcow to odpowiedzialnych opiekounow prawnych

  a jak nie to mandat x 3... tak na okrągło 500 zł ... lub jak ktoś woli to 3 x 500 ... a jak rodziców rozpieszczonych, pragnących takiej rozrywki dzieci na to stać to niech płacą :)

 • anonim, 2020-11-26 14:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wódko,pozwól żyć !

 • Egon, 2020-11-26 15:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Policja zamiast się przejechać to woli spać po krzakach.Mam widok na to miejsce i bardzo rzadko widzę tam policję w nocy .

 • bgtd, 2020-11-26 15:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co da ogrodzenie??? ludzie to tylko kasa wydana na marne .... ławek nastawiali teraz będą płoty stawiać .... jeszcze kilka tabliczek ...bo tego w mieście sporo ....

 • anonim, 2020-11-26 17:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Egon () napisał(a):

  Policja zamiast się przejechać to woli spać po krzakach.Mam widok na to miejsce i bardzo rzadko widzę tam policję w nocy .

  zajrzyj na petrochemie jak chcesz ich zobaczyc...

 • anonim, 2020-11-26 18:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bzdura jakaś , jak już Ktoś wcześniej zauważył , nie było tam sprzątane od dłuższego czasu - więc teraz Pan Dyrektor trochę przesadził z określeniem "dwie doby".

 • anonim, 2020-11-26 21:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
  pijany wojek () napisał(a):

  pije tam codziennie od lat, obsikalem kazdy mórek i stopien na wejsciu, sikam i szczam gdzie popadnie, chleje ile wlezie a oni sa bezsilniiii :)

  kto mi zabroni , w plocie juz planuje dziury porobic jak postawia

  kto mi zaboni ? :)

  Mam trochę puszek,2 kg.

 • Zygmunta, 2020-11-28 00:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja napiszę tak, to żenujące prosić się o miejsce w którym młodzież będzie mogła spędzać czas. W Bolesławcu nie ma miejsca na młodzież! Nie mamy gdzie siedzieć, w spokoju odpić tego browara, czy dwa.. Gdyby w Bolesławcu było miejsce, nawet pod stałą kontrolą monitoringu, ale z dyspenzą na picie alkoholu, od razu byłoby mniej bałaganu, dewastacji. Wiadukt Plaza, stał się miejscem w którym w końcu cała Bolesławiecka młodzież może się spotkać i wspólnie pobawić, to że mamy sporą ilość znajomych nie znaczy o niczym złym. Zamykanie wiaduktu o 22? Porażka, przecież żaden 18stolatek nie będzie szedł o 22 do domu, a gdzie indziej ma pójść? Zwaracam się z prośbą aby przemyśleć swoje działania, myślmy o młodzieży, bo jest ona przyszłością naszego narodu, a przecież każdy z nas chce się wybawić.

 • Zygmunta, 2020-11-28 00:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
  brajanusz () napisał(a):

  150but wódki, 280 po piwie i 102puszki to tam musiało być tyle ludzi że ja pier... w dwie doby ??? to chyba z satelity można byłoby zobaczyć tyle typa.. a policja ? ślepa ? głucha ? tyle alko to nie wpadasz i nie wypijasz w 5min i Cię nie ma to całą noc musiało trwać albo ktoś kłamie z tymi dwiema dobami żeby nie wyszło że z miesiąc tam nikt odpadów nie odbierał. bardziej to

  Jak napisane jest w artykule, często odbywają się tam "imprezy", ja bym nazwała to spotkaniami, na dużą ilość osób. Wypicie 150 butelek piwa np. przez ponad 50 osób to żaden wyczyn, jedni wypiją po 2, inni po 3, matematyka jest prosta. Ci bardziej odważni wypiją wódkę, popijając sokiem z puszki, tak się toczy impreza. PO niej ktoś przyniósł worek i wszystkie śmieci trafiły do koszy, oraz worka na śmieci, jednak to MIASTO nie zapewniło wiecej śmietników na tym terenie, a wiatr je pewno rozdmuchał, ot filozofia. ALE NA NOWE OGORDZENIE SĄ FUNDUSZE, A NA 4 ŚMIETNIKI WIĘCEJ JUŻ NIE

 • 1
 • 2