NA ŻYWO: Jan Paweł II oraz demaskowanie i rozliczanie pedofilów w Kościele

Dyskusja dla wiadomości: Agata Diduszko-Zyglewska: Jan Paweł II oraz demaskowanie i rozliczanie pedofilów w Kościele.


  • anonim, 2020-11-24 15:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    masakra, będziecie zapraszać tylko feministki i lewaków?

  • Dsaet, 2020-11-24 15:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ta sama celebrytka

  • anonim, 2020-11-24 15:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    masakra, będziecie zapraszać tylko feministki i lewaków?

    a co ci nie pasuje obrońco pedofilów?

  • anonim () napisał(a):

    masakra, będziecie zapraszać tylko feministki i lewaków?

    Zapraszamy osoby, które mają wiedzę w danym temacie. Przedstawiciele kościoła, gdy pojawia się temat pedofilów w sutannach, zazwyczaj mówią, że „pierwsze słyszą” albo „nie pamiętają”.

  • Ja, 2020-11-24 16:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy zaprosicie Romana Polanskiego? On sie zna na pedofilii jak mało kto. O praworządności też by pogadal

  • Nske, 2020-11-24 16:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Monotematyczni jesteście

  • Andy, 2020-11-24 16:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ojej wielkie mi rzeczy. Jakiś ksiądz odpręży się na plebanii z ministrantem i zaraz wielkie halo. Zajmijcie się poważnymi zagrożeniami jak gender (zakaźna choroba).
    Czy też LGBT nabywane przez nasze dzieci poprzez promocję gejowską.
    Nie damy odebrać sobie tożsamości narodowej

  • Reklama

  • obserwator, 2020-11-24 16:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    masakra, będziecie zapraszać tylko feministki i lewaków?

    kiedy wyjdą baby na pochód uliczny

  • wolverine, 2020-11-24 17:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szanowna Redakcjo. Jeśli naprawdę zależało Wam na merytorycznej i rzeczowej rozmowie o bardzo trudnych i bolesnych doświadczeniach skrzywdzonych młodych ludzi (bardzo często dzieci), rozmowie o bezkarności ich oprawców, opartej przede wszystkim na faktach; a nie na dyskusji sprowadzającej się do wymiany ideologicznych frazesów i do „bicia piany” dla pustego poklasku, to należało w pierwszej kolejności zaprosić ks. Tadeusza Issakowicza-Zaleskiego.

  • Andy, 2020-11-24 18:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
    wolverine napisał(a):

    Szanowna Redakcjo. Jeśli naprawdę zależało Wam na merytorycznej i rzeczowej rozmowie o bardzo trudnych i bolesnych doświadczeniach skrzywdzonych młodych ludzi (bardzo często dzieci), rozmowie o bezkarności ich oprawców, opartej przede wszystkim na faktach; a nie na dyskusji sprowadzającej się do wymiany ideologicznych frazesów i do „bicia piany” dla pustego poklasku, to należało w pierwszej kolejności zaprosić ks. Tadeusza Issakowicza-Zaleskiego.

    Mam mieszane uczucia kiedy przepytuje się osobę wierzącą w bóstwa i która prowadzi z bóstwem dialog. Włos mi się jeży. Przypominam że Tadeusz należy do grupy przestępczej KK

  • Mieszkaniec miasta, 2020-11-24 19:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie jak czytam Wasze wypowiedzi to czuję się jak w średniowieczu. Nic nie rozumiecie albo nie chcecie rozumieć, bo to jest ciężki temat dla Was. A doskonale wiecie co dzieje się w naszym kraju. Wstyd, że tylko potraficie krytykować. Bardzo dobrze, że redakcja istotne piszą o tym co dzieje się w naszym pięknym kraju, który jest niszczony przez księży i polityków, którym nie zależy na naszych obywatelach. Zacznijcie myśleć.

  • Andy, 2020-11-24 19:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I tylko ataki na portal a nie na JP II który był pedofilochronem

  • Andy, 2020-11-24 19:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gdzie jest najbliższy pomnik ukochanego papy? Ja za potrzebą

  • Demiurg, 2020-11-24 19:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja też mam mapę... Naszego ciemnogrodu, czyli, mapę polski z kościołami - Ciemn wszędzie.. Co to będzie ?! 2000 lat upodlania mojego narodu !

    Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
  • anonim, 2020-11-24 19:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Demiurg () napisał(a):

    Ja też mam mapę... Naszego ciemnogrodu, czyli, mapę polski z kościołami - Ciemn wszędzie.. Co to będzie ?! 2000 lat upodlania mojego narodu !

    Nasz naród nie ma 2000 lat w latach 60 ubiegłego wieku świętowaliśmy tysiąclecie powstania państwa polskiego i wtedy to powstał nasz naród przyjmując chrzest. Jak nie masz wiedzy to nie pisz .

  • 1
  • 2

Reklama