Marek Sekielski o nałogach

Dyskusja dla wiadomości: Marek Sekielski o nałogach.


  • Żal.pl (ekhwC2), 2020-10-01 17:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oo autorytet istotnych..

  • Ania (ANUGDb), 2020-10-01 19:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dobra rozmowa, Pan Marek robi wspaniałą robotę. Pozdrawiam.

  • Krzyż (AESTHX), 2020-10-01 19:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo Panie Marku.

  • anonim (hj2Bk), 2020-10-01 19:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Takich programów powinno być więcej, bo coraz więcej osób w wieku 15 lat zaczyna sięgać po alkohol. Nasze społeczeństwo nie daje z tym rady. Bardzo proszę o powagę w tym temacie i wysłuchać Pana Marka Sekielskiego, bo powiedział całą prawdę. W większości rodzin to się dzieje. A jest to bardzo ciężka choroba, lecz uleczalna.

  • Ty (ALlaWY), 2020-10-01 19:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kocur rudy ... mistrz 1 planu ... przez niego nie mogę oglądać ...:)

  • brawo (An27SN), 2020-10-01 20:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo Istotne ! Proszę o więcej ! Trzeba uświadamiać i edukować. A przede wszystkim pokazać jakie są konsekwencje nałogu (brania narkotyków). Bo nałóg zabiera, niszy życie!

    Narkotyki to nie zabawka ! nie będzie tak że weźmiesz raz, może dwa dla good fun i rzucisz w kąt... prędzej to Ty zostaniesz sponiewierany w najokrutniejszy sposób..

  • Koryfeusz (d9LxmX), 2020-10-02 06:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    NIGDY NIE MIAŁEM INNEGO ZDANIA CO DO NAŁOGÓW !! Człowiek nie rodzi się z koniecznością chlania wódy oraz używania wszelkich nałogów !! Owszem, wszystko jest dla ludzi, rozumnych i myślących. Nie powiem że nie wypiję piwa, czasami kieliszka wódki, ale to nie mogło i nie może zdominować mojego życia ! Paliłem papierosy, bo to taka młodzieńcza moda, ale te rzuciłem, bez żalu z mojej strony....Szybko zdałem sobie sprawę jak papieros "czyści" mój portfel....

Reklama