Znaleźli portfel z 2000 euro i... go oddali

Dyskusja dla wiadomości: Znaleźli portfel z 2000 euro i... go oddali.


 • anonim, 2020-09-30 13:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla redakcji - nie do pomyślenia

 • anonim (ANG8K1), 2020-09-30 13:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo! Są jeszcze porządni ludzie na tym świecie.

 • Eee (ekhJw3), 2020-09-30 14:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Redaktorzy istotnych zaskoczeni, że można być uczciwym?

 • anonim (hj2Bk), 2020-09-30 15:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hejterzy właśnie redakcja istotne pl podaje Wam do wiadomości, informacje jak ludzie są uczciwi i kulturalni. Brawo dla znalazcy i oddanie, dla właścicielki zguby. Oby więcej takich ludzi.

 • anonim (woe8z), 2020-09-30 15:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Eee (ekhJw3) napisał(a):

  Redaktorzy istotnych zaskoczeni, że można być uczciwym?

  Internauci zaskoczeni jakim trzeba być gamoniem żeby tak komentować dobre, optymistyczne wiadomości. Brawa dla znalazców.

 • Prokurator od 7miu bolesci (qnQUC), 2020-09-30 19:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Około 2 lata temu jechałem pociągiem. Jeden Pan wychodząc na stacji zgubił portfel. Podniosłem go, pobiegłem za tym Panem i oddałem mu portfel. Pan zrobił grymas wziął portfel i nawet nie powiedział dziękuję. Ten Pan okazał sie być prokuratorem.. moze pamieta jak jechal do Zgorzelca. Za takie zachowanie tego Pana. Nastepnym razem portfel takiej osoby należy dokumenty wraz z portfelem wyrzucić w kosz, pieniadze dać bezdomnemu.

 • hmmm (A8Vj56), 2020-10-01 10:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla redakcji nie do pomyślenia. bo w dzisiejszych czasach nawet podstawowe osiągnięcia policjantów są opisywane w gazetach, a niby ich praca. To tak jakby pisać o lekarzu, którego zawód to podobno misja, że po raz tysięczny zoperował wyrostek lub kogoś uratował. Aczkolwiek lekarz ma dużo bardziej odpowiedzialną pracę. Większym wyczynem jest oddanie portfela przez osobę z ulicy niz przez policjanta, ponieważ w wypadku tego drugiego wynika to z zasad etyki zawodowej i specyfiki samego zawodu, a nikt z ulicy nie ma obowiązku bycia dobrą wróżka i pilnowania cudzego interesu, skoro sam zainteresowany go nie dopilnował, także jest o czym pisać i dziwię się, ze nie pojawiłą się lawina komentarzy pt. ale durnie, znając nasze społeczeństwo, bo dzisiaj coś oddać to jak los na loterii, nigdy nie wiesz, co właścicielowi od...i czy jeszcze ciebie nie posądzi o to, że było więcej, znam takie przypadki osobiście. Za uczciwość to dotaniesz dzisiaj ko..... w du...., a Policja to chyba wie, o czym mówię najlepiej i jeszcze będziesz wyśmiewany za to. Czasm lepiej nie podnosić, albo jak ktos napisał, wyrzucic dokumenty a kasę bezdomnemu oddac. Znam przypadki podpuszczania takich sytuacji. gdzie policja szuka nadgorliwości wobec obywateli i bawi się z nimi tak.

 • hmmm (A8Vj56), 2020-10-01 10:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  O ile o dobrym lekarzu można napisac, ze to taki bóg na ziemi, bo odpowiada i ratuje życie ludzkie, o tyle o innych zawodach nie można tego napisać. Jak cię parę razy pies popodpuszcza głupimi sytuacjami na drogach i pijakami w krzakach to sie uodpornisz w końcu i nawet do wypadku nie wezwiesz wtedy karetki a pojedziesz sobie, bo wierzcie mi: policja oznacza problemy głównie dla uczciwych obywateli. Niech oni wtedy biorą na swój kark odpowiedzialność za porządek i ład społeczny, a nie zrzucają to na kark innych, bo kiedyś ktoś może naprawdę potrzebować pomocy, a człowiek przestaje juz reagować, patrząc na wasze durne cyrki władzo. Policja się nie boi tylko uczciwych, bo wie, ze tacy im nic nie zrobią, dlatego często więzienia sa pełne ludzi niewinnych jak to zwykło się mawiać. Od pilnowania porządku na drogach i nikt inny, taki zawód, więc nie łódźcie się, że ktos zareaguje za was i jeszcze poda wam jak na talerzu donosy.

 • hmmm (A8Vj56), 2020-10-01 10:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  a dla znalazców brawo, ale to i tak cud, ż enie mieli problemów z tym, że to oddali ;) takie czasy. o tempora, o mores.

 • asia (A8Vj56), 2020-10-01 10:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  z dużym, wręcz 99% prawdopodobieństwem owe małżeństwo za to co zrobili na samej komendzie zostało po cichu wyśmiane, nawet jak mówią głośno coś innego.

 • asia (A8Vj56), 2020-10-01 11:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A z samej autopsji wiem, że uczciwy obywatel to pożywka dla policji, wiedzą, ze im nic nie zrobi, a już przestępca niekoniecznie, mogą się bać. Na tyle ile miałam styczności owa instytucja w postaci policji, do niczego mi nie była przydatna i użyteczna, wręc przeciwnie, znam takich, co jawnie mowią: dałeś się naciągnąć sam jestes sobie winien, nie mówiąc o nadużyciach i jeszcze innych głupich tekstach, oraz rzekomym zabieraniu czasu gdy wzywasz do rzeczy błahych, bo to robota nie na akord, a ze stała pensją, tu od wypadku nie płacą czy mandatu jak na taśmie od sztuki, choć w zaowalowanej postaci godzinówki. Lepiej nie reagowac i nie wzywać, a na pewno nie wyreczać w postaci nagran z kamerek aut czy innych donosów, bo to ich rola, nie ludzi. za to biora wypłatę i teraz chyba wiecie, czemu w zasadzie nie reaguje na cyrki w postaci wygłupów na drodze!!! nie zamierzam odwalać za kogos roboty, kto za to bierze 4tys na rękę!!! z doświadczenia spotkań to piszę. To raczej teatr a nie zawód.

 • asia (A8Vj56), 2020-10-01 11:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sama mam ochotę tak robić, brac i sobie jeszcze ja..ja z ludzi robić. Władza uderza. Jak ich Ci psycholodzy selekcjonują, pojęcia nie mam. W większości przypadków się mylą, co wychodzi po latach służby, a czasem już na początku.

 • anonim (hj2Bk), 2020-10-01 15:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hmmm i Asia, hejterko jesteś jedną i tą samą osobą, zamiast pisać głupoty, zacznij pisać książkę, lepiej na tym wyjdziesz. Wstydź się i przestań obrażać ludzi.

Reklama