Zawieszone operacje

 • anonim (ALlaCc), 2021-03-17 18:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Doktor Z. Przez jakiś czas nikogo nie dkrzywdzi.

 • Gość (ALxaon), 2021-03-17 18:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A wszystko wskazuje na to że będzie jeszcze gorzej.NFZ wyzywa szpitale do zwrotu środków za niewykonane świadczenia podczas okresu cowidowego. Szpitale nie mogły wykonywać planowych świadczeń, bo albo były szpitalami covidowymi albo po prostu z powodu pandemi zajmowały się czymś innym. Powszechnie wiadomo że anastazjologów i innych lekarzy mamy zbyt mało. Rzeczywiście tych planowych zakontraktowanych różnych czynności nie wykonywały i teraz NFZ się domaga zwrotu. W takiej sytuacji szpital który będzie musiał zwrócić kilkanaście milionów złotych to natychmiast szpital staje, nie reguluje swoich zobowiązań wobec dostawcpów, nie spłaca kredytu itd.
  To jest po prostu paranoja. To tak trochę na zasadzienie nie wie głowa co robi ogon. Z jednej strony ministerstwo nakazuje wstrzymanie przyjęć, ograniczenie operacji czy też wojewoda zaleca np: przenoszenie personalu do szpitali tymczasowych, przekształcać oddziały internistyczne w covidowe a jednocześnie NFZ wzywa do wykonywania kontraktu. Tak się nie da. Takiego burdelu w państwie nie było nigdy. To są właśnie rządy PiSu.

 • PiSSowiec69 (vkJoa), 2021-03-30 23:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Anonim× (vZlnz) napisał(a):

  Dlaczego zawieszono wszystkie operacje i zabiegi???????

  Ponieważ tak zarządził nasz minister zdrowia, ale poczekajcie, to dopiero początek. Nasz kochany PiS będzie nam fundował takie ewenementy, że aż będziecie musieli szukać azylu w Korei Północnej, alleluja i do przodu, szczęść Boże dobra zmiano!

 • anonim (vkJoa), 2021-03-30 23:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I zapamiętajcie sobie: to ja jestem PiSowcem i to w hooy niebezpiecznym, więc uważajcie z kim zadzieracie, albowiem pan Jarosław Kaczyński i ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk urządzą nam taką Polskę, że aż będziecie musieli szukać azylu w KRLD, a ojciec dyrektor Rydzyk załatwi dla naszego PiSu głosy wśród elektoratu wieku starszego, nas nie obchodzą ludzie młodzi, ci mogą wyріеrdaIać w ріzdu za granicę xD

 • Juzek (woe78), 2021-04-20 21:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W czym ci z covidem są lepsi niż ci którzy mają raka i itp.? Tamci muszą być leczeni A ci już nie? Dalej wierzycie że covid nie jest plandemią????