Psi wybieg w parku przy Garncarskiej? Miasto jest przeciw, wiemy dlaczego

Dyskusja dla wiadomości: Psi wybieg w parku przy Garncarskiej? Miasto jest przeciw, wiemy dlaczego.


 • xx, 2021-01-26 11:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teren po cmentarzu należy oznakować i uszanować- tu leżą szczątki ludzi- a nie robić wybieg dla piesków.Jest wiele innych miejsc w Bolesławcu.SZACUNEK I i jeszcze raz szacunek dla miejsc pochówku.

 • anonim, 2021-01-26 11:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy jako spoleczenstwo nie powinnismy sprzeciwiac sie nieludzkim przepisom o likwidacji grobow??? Liczy sie tylko kasa, z tego powodu nie powstaje cmentarz w innej lokalizacji, bo musialoby uplynac dwadziescia lat zeby zarzadca mogl zaczac likwidowac groby i pobierac oplaty.

 • anonim, 2021-01-26 11:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zanim zaczniecie wylewac pomyje na wlascicieli psow, pomyslcie, czy przypadkiem nie pochowaliscie czlonka swojej rodziny na szczatkach innej osoby.

 • anonim (dpqNIC), 2021-01-26 14:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Igor (ekhpwb) napisał(a):

  To w końcu cmentarz czy „były cmentarz”?
  Skoro nie ma cmentarza i żadne szczątki już tam nie leżą to jaki brak szacunku?
  Pewnie gdyby deweloper chciał kupić i ściąć drzewa a później postawić blok to nie było by braku szacunku dla cmentarza. Buhahaha
  Polityka miejska wszystko sprzedać, wszystkie drzewa wyciąć aby hajs się zgadzał

  Pani urzędniczka w swoich wyjaśnieniach pominęła jeden, dość istotny fakt. Likwidacja cmentarza polegała jedynie na usunięciu nagrobków i zburzeniu muru. Szczątków ludzkich nikt nie ekshumował. Więc to raczej wciąż jest cmentarz. Deweloper też raczej by nie zaryzykował z budowaniem w takim miejscu.

 • anonim (dpqNIC), 2021-01-26 14:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Zanim zaczniecie wylewac pomyje na wlascicieli psow, pomyslcie, czy przypadkiem nie pochowaliscie czlonka swojej rodziny na szczatkach innej osoby.

  To nie jest nic szczególnego. Normalna praktyka, nie pozostająca w jakikolwiek sposób w konflikcie z moralnością. Szczątki poprzedniego "lokatora" grobu zakopuje się w dołku nieco głębiej. Godność zmarłego jest wciąż uszanowana. Zdarzało się jednak że szczątki poprzednika wykopywano i wyrzucano. W tedy to faktycznie mógłby być problem.

 • anonim, 2021-01-26 16:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I co z tego ze szczatki "sa w dolku" kiedy mogila nie upamietnia juz tej osoby. Nie znajdziesz juz tego zmarlego w wyszukiwarce grobonetu!

 • anonim, 2021-01-26 16:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do osoby, ktora uwaza, ze nie ma sprawy, bo szczatki sa w dolku: byly juz przypadki, ze daleko mieszkajaca rodzina przyjechala na grob bliskiej osoby i zastala nagrobek wystawiony dla kogos kto zostal tam pochowany jako drugi. I zaczela sie walka o ekshumcje. Czy nie lepiej nie dopuszczac do takich sytuacji?

 • BEN (AE7bjA), 2021-01-26 18:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tego co mi wiadomo w Rodzinnych Ogrodach Działkowych są wolne działki.Można wynająć aby wasze pieski chodziły tam sr....ć,a nie po parkach i chodnikach.Wpierw nauczcie się sprzątać po waszych pupilkach.

 • anonim, 2021-01-26 19:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Razem z innymi, zlikwidowane zostaly takze zabytkowe nagrobki z piaskowca usytuowane w najstarszej czesci cmentarza, w rogu u zbiegu ulic Obroncow Helu (wtedy ul. Cmentarnej) i Garncarskiej.

 • anonim, 2021-01-26 19:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego zwraca sie uwage na psie kupy a nie pietnuje sie plucia na chodniki, co jest nagminne?

 • anonim, 2021-01-26 19:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za kazdym razem kiedy wychodze na spacer z psem musze uwazac zeby nie wdepnal w plwociny....

 • XXX, 2021-01-26 20:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do OLO !
  Pytasz " co miasto obchodzi czyjś pies "
  Obchodzi. Bo się płaci dość wysoki podatek za psa. I to właśnie do miasta.

 • Hmmm (hjJTI), 2021-01-27 12:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak dla mnie słowo wybieg oznacza miejsce gdzie można się WYBIEGAĆ A nie wys**ć. Ludzie skąd w was tyle nienawiści??? O co ta afera?

 • yyyyy, 2021-01-27 14:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To może najpierw zaobserwujmy czy w parku im. Bonina psy korzystają ze zrobionego dla nich wc. Albo ile faktycznie właścicieli swoje pupile tam prowadza.

  Pozdrawiam

 • bobo (euu5Mf), 2021-01-27 21:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  a na ulicy Starzyńskiego srają psy po trawniku koło dino bo własciciele za cieno mają posprzątać IDZIE WŁASCICIEL Z PSEM NAWALIŁ KOŁO DZIECICO NA sankach jeżdzili a ten dziad nawet nie zebrał po kundlu a i paniusie na tym osiedlu tak samo pies nawali dosłownie ale pazury pomalowane to wieśniara sie nie zegnie żeby podnieś