Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii w Świętoszowie. Nagrody i wyróżnienia dla pancerniaków

Dyskusja dla wiadomości: Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii w Świętoszowie. Nagrody i wyróżnienia dla pancerniaków.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Za moich czasów w mrozie to się w berecie stało przez 1,5 godziny a nie w czapkach . To ma być wojsko teraz ?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kris (hjJK9) napisał(a):

    Za moich czasów w mrozie to się w berecie stało przez 1,5 godziny a nie w czapkach . To ma być wojsko teraz ?

    Pokaż cytat

    Za moich czasów to uszatki były, aż z głowy parowało

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wojsko w czapkach...

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Po co to (qnPuU) napisał(a):

    Wojsko w czapkach...

    Pokaż cytat

    I w kalesonach