Za moich czasów w mrozie to się w berecie stało przez 1,5 godziny a nie w czapkach . To ma być wojsko teraz ?
Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii w Świętoszowie. Nagrody i wyróżnienia dla pancerniaków
Dyskusja dla wiadomości: Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii w Świętoszowie. Nagrody i wyróżnienia dla pancerniaków.
-
-
Kris (hjJK9) napisał(a):
Pokaż cytatZa moich czasów w mrozie to się w berecie stało przez 1,5 godziny a nie w czapkach . To ma być wojsko teraz ?
Za moich czasów to uszatki były, aż z głowy parowało
-
Wojsko w czapkach...
-
Po co to (qnPuU) napisał(a):
Pokaż cytatWojsko w czapkach...
I w kalesonach