niech teraz płaci za szkody i akcje
Nocna akcja służb. Bus wjechał w barierki przy dworcu PKP. I… złamał hydrant
Dyskusja dla wiadomości: Pijany obywatel Ukrainy wjechał w barierki przy dworcu PKP. Złamał hydrant, został zatrzymany.
-
-
anonim (whBwu) napisał(a):
Pokaż cytatniech teraz płaci za szkody i akcje
Znowu naliczą za tzw. licznik główny.
-
Cudzoziemiec...?Na pewno jakiś dzikus zza wschodniej granicy!
-
anonim (whBwu) napisał(a):
Pokaż cytatniech teraz płaci za szkody i akcje
Polisa OC.
-
Cudzoziemiec. Na pewno z Kanady albo Chin, kto inny jeździ pijany .....
-
Jeśli pijany cudzoziemiec to na pewno nie Ukrainiec. Pewnie Niemiec.
-
pijani jeżdżą nasi i bracia ze wschodu
ale poprawność polityczna zabrania o tym pisać -
Busami jeżdżą Amerykanie
-
Pijany kretyn faktura za koszty służb dla sprawcy
-
Bardziej wygląda na vana niż busa.
-
anonim (A8svbY) napisał(a):
Pokaż cytatPolisa OC.
Jeśli był pijany to wypłacą stronie poszkodowaneji będą próbowali ściągnąć należności od właściciela polisy.
-
anonim (hjJ2C) napisał(a):
Pokaż cytatCudzoziemiec...?Na pewno jakiś dzikus zza wschodniej granicy!
To polski mlody kozaczek czarne okularki fryz i BUM
-
anonim (qnPig) napisał(a):
Pokaż cytatTo polski mlody kozaczek czarne okularki fryz i BUM
Jak to był Polak to by nie pisali że cudzoziemiec a po polsku nie pisze się ,,mlody" tylko młody przez ,,ł" dzikusie zza wschodniej granicy!!!
-
anonim (hjJ2C) napisał(a):
Pokaż cytatJak to był Polak to by nie pisali że cudzoziemiec a po polsku nie pisze się ,,mlody" tylko młody przez ,,ł" dzikusie zza wschodniej granicy!!!
Ty jestes malo inteligenty.
-
Na front z tymi dezerterami
- 1
- 2