Nocna akcja służb. Bus wjechał w barierki przy dworcu PKP. I… złamał hydrant

Dyskusja dla wiadomości: Pijany obywatel Ukrainy wjechał w barierki przy dworcu PKP. Złamał hydrant, został zatrzymany.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    niech teraz płaci za szkody i akcje

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (whBwu) napisał(a):

    niech teraz płaci za szkody i akcje

    Pokaż cytat

    Znowu naliczą za tzw. licznik główny.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cudzoziemiec...?Na pewno jakiś dzikus zza wschodniej granicy!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (whBwu) napisał(a):

    niech teraz płaci za szkody i akcje

    Pokaż cytat

    Polisa OC.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cudzoziemiec. Na pewno z Kanady albo Chin, kto inny jeździ pijany .....

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeśli pijany cudzoziemiec to na pewno nie Ukrainiec. Pewnie Niemiec.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    pijani jeżdżą nasi i bracia ze wschodu
    ale poprawność polityczna zabrania o tym pisać

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Busami jeżdżą Amerykanie

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pijany kretyn faktura za koszty służb dla sprawcy

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardziej wygląda na vana niż busa.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svbY) napisał(a):

    Polisa OC.

    Pokaż cytat

    Jeśli był pijany to wypłacą stronie poszkodowaneji będą próbowali ściągnąć należności od właściciela polisy.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJ2C) napisał(a):

    Cudzoziemiec...?Na pewno jakiś dzikus zza wschodniej granicy!

    Pokaż cytat

    To polski mlody kozaczek czarne okularki fryz i BUM

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnPig) napisał(a):

    To polski mlody kozaczek czarne okularki fryz i BUM

    Pokaż cytat

    Jak to był Polak to by nie pisali że cudzoziemiec a po polsku nie pisze się ,,mlody" tylko młody przez ,,ł" dzikusie zza wschodniej granicy!!!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJ2C) napisał(a):

    Jak to był Polak to by nie pisali że cudzoziemiec a po polsku nie pisze się ,,mlody" tylko młody przez ,,ł" dzikusie zza wschodniej granicy!!!

    Pokaż cytat

    Ty jestes malo inteligenty.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na front z tymi dezerterami

  • 1
  • 2