Głosowanie: wybierzcie Mistera Internautów BŚC 2018

Dyskusja dla wiadomości: Głosowanie: wybierzcie Mistera Internautów BŚC 2018.


  • anonim (ANiU89), 2018-08-04 00:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dlaczego jednym przyjmuje głosy a innym nie i wyskakuje, że system zdecydował, że nie może przyjąć głosu? Przydałoby się to naprawić jakoś!! Bo trochę niemiarodajny wynik wychodzi, przez co jakiś kandydat może zostać "poszkodowany".

  • anonim (ANUYVl), 2018-08-04 04:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dokładnie!! Za 3 minuty idę robić kupę, a potem zapomnę, że w ogóle miałem głosować!! Proszę to poprawć!!!

  • anonim (ANUYVl) napisał(a):

    Dokładnie!! Za 3 minuty idę robić kupę, a potem zapomnę, że w ogóle miałem głosować!! Proszę to poprawć!!!

    Serio, aż tak krótka pamięć? :)

    System pilnuje głosów, czasem na wyrost może kogoś wstrzymać, ale na maksymalnie 3 minuty.

  • Natalka (AN0djQ), 2018-08-04 13:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Słoma z butów wystaje, komentarz byłby na wyższym poziomie gdyby był bezbłędnie napisany. Pozdrawiam :))

  • x (AE7Xsr), 2018-08-04 13:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kordian przypomina mi 1. mistera;)

  • grażyna, 2018-08-07 11:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Podbijam, żeby było uczciwie, życząc kandydatom powodzenia i dobrej zabawy!

  • Rrr (ekh5uI), 2018-08-08 07:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A jakie wymiary mają poszczególni kandydaci?

  • AWP (hjNpq), 2018-08-17 11:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dlaczego wszyscy panowie mają takie same fryzury? Podobnie jak u dziewcząt nie widzę tu żadnej różnorodności, tak jakby kandydatów i kandydatki wybrała jedna osoba zgodnie ze swoim gustem...

  • anonim (A81Gyi), 2018-08-18 00:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    AWP (hjNpq) napisał(a):

    Dlaczego wszyscy panowie mają takie same fryzury? Podobnie jak u dziewcząt nie widzę tu żadnej różnorodności, tak jakby kandydatów i kandydatki wybrała jedna osoba zgodnie ze swoim gustem...

    A jakie mają być te fryzury? Najpopularniejsze, najmodniejsze jak na to miasto. Na wyborach Mistera Polski jest nawet mniejsza różnorodność. Poza tym te fryzury są różne.

Reklama