Uczniowie „Handlówki” wiedzą, jak udzielać pierwszej pomocy… psom i kotom

Dyskusja dla wiadomości: Uczniowie „Handlówki” wiedzą, jak udzielać pierwszej pomocy… psom i kotom.


 • Z (VaWRb), 2018-05-13 02:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze. A jak sobie dają radę z pierwszą pomocą względem ludzi?

 • w (qvRPk), 2018-05-14 12:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każdy chyba wie jak udzielać pierwszej pomocy ludziom (jest to zresztą podstawowa wiedza powszechna) a wszyscy uczniowie szkół mają takie szkolenie w programie podczas lekcji PO (kiedyś tak się te lekcje nazywały, nie wiem jak teraz). Zaś lekcji z udzielania pierwszej pomocy zwierzętom nigdy chyba nie było. I bardzo się cieszę, że powoli poświęca się coraz większą uwagę zdrowiu i bezpieczeństwu zwierząt. Świetna inicjatywa i oby więcej takich było poświęconych naszym podopiecznym.

 • anzelm (AN0eoZ), 2018-05-14 13:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Z (VaWRb) napisał(a):

  Dobrze. A jak sobie dają radę z pierwszą pomocą względem ludzi?

  Zgadza się nadal zbyt mało edukujemy młodych ludzi . Zaczynamy jako społeczeństwo poświęcać więcej atencji zwierzętom niż naszym bliskim. niedługo będziemy gołębią na rynku sztuczne oddychanie robic

 • 30:2 (AkLI51), 2018-05-14 17:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kto wam broni edukować młodych ludzi? Pokazał ktoś w domu dziecku jak udzielać pierwszej pomocy? Jeżeli tak to super. Jeżeli nie, to nie miejcie pretensji i nie czekajcie, aż zrobią to za was. Jeżeli nie wiecie jak udzielać pierwszej pomocy, to się dokształćcie i przekażcie tą wiedzę innym domownikom. Tu nie ma nic skomplikowanego. No chyba, że wolicie nagrywać telefonem konającego człowieka, a potem w internetach mięć pretensję do całego świata, że nikt nie pomógł.
  pozdrawiam :)