Fajerwerki nie dla dzieci! Zadbajmy o siebie i nasze czworonogi

Dyskusja dla wiadomości: Fajerwerki nie dla dzieci! Zadbajmy o siebie i nasze czworonogi.


 • anonim (AN0Z7u), 2018-12-30 15:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bez przesady .My wzorem lat ubiegłych wiemy jak obchodzić się z fajerwerkami .Mamy także na uwadze zwierzęta i sąsiadów. Nie traktujcie nas jak przedszkolaków.

 • Gotrek (hjc4A), 2018-12-30 19:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To burze tez zakarzecie? Bo zwierzeta blyski i dzwiek grzmotow przeszkadza? :)

 • C (A7wzKx), 2018-12-30 19:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Osoby znające skład chemiczny fajerwerków i ich wpływ na organizm same rezygnują z ich stosowania - z wyjątkiem ludzi, którym nie zależy na zdrowiu własnym i i bliskich - dla nich zakazy nie są potrzebne. Niestety wciąż mało osób ma wystarczającą wiedzę na ten temat.

 • ja,przeciw.. (ALxarj), 2018-12-30 20:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
  C (A7wzKx) napisał(a):

  Osoby znające skład chemiczny fajerwerków i ich wpływ na organizm same rezygnują z ich stosowania - z wyjątkiem ludzi, którym nie zależy na zdrowiu własnym i i bliskich - dla nich zakazy nie są potrzebne. Niestety wciąż mało osób ma wystarczającą wiedzę na ten temat.

  miał być zakaz...i co?!..

 • anonim (ALxJBU), 2018-12-30 20:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko wiocha bawi się tym g... em.

 • - (ALxabz), 2018-12-30 21:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Swoja droga to dzięki fajerwerkom człowiek chociaż jeden dzień ma spokój z ujadającym kundlem sąsiada. Jak ktoś jest "eko" i chce dbać o prawa swojego psa to niech go wypuści do jego naturalnego środowiska - lasu. Do czego to doszło, że jeden pies w bloku liczącym 25 rodzin steruje życiem osiedla

 • - (ALxabz), 2018-12-30 21:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzieci boją się rzeczy i sytuacji, które rodzice wskażą jako niebezpieczne. Jak dziecku powiesz, że w zamkniętych pomieszczeniach nie ma powietrza to wychowasz ja na osobę hora na klaustrofobię. Jak straszysz zarazkami to będzie hipochondryk. Podobnie jest z psami, które wyczuwają emocje właścicieli Zastanówcie się dlaczego psy myśliwych nie boja się wystrzału a wręcz na wystrzał reagują radością i chęcią działania Bo właściciel nie trzęsie się ze strachu i pokazuje, że to nic strasznego jak wychowasz tak masz

 • xyx (ALxabz), 2018-12-30 21:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Od dzisiaj dzwonię na Policję i Straż Miejską za każdym, razem jak kundel szczeknie w nocy Boje się szczekania i będę wzywał o wyciemniacie konsekwencji i zaprowadzenie porządku !
  DLACZEGO URZĘDNIK MA DECYDOWAĆ KIEDY I KOMU WOLNO STRZELAĆ TAK WYGLĄDA DEMOKRACJA

 • pertarda (ALxabz), 2018-12-30 21:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak petarda ma się do aktywności Etny :-) A co świadomy powie na to :-) . W ostatnich dniach największy czynny wulkan w Europie znów dał o sobie znać . W poniedziałek nastąpiło gwałtowne przebudzenie sycylijskiego wulkanu Etna, który zaczął wyrzucać kolumny popiołu i lawę. Erupcji towarzyszyły liczne wstrząsy sejsmiczne.. . Okazuje się, że to może być dopiero początek wzmożonej aktywności wulkanu. Eksperci z Krajowego Instytutu Geofizyki i Wulkanologii w Katanii, cytowani przez dziennik „Corriere della Sera” informują, że może dojść do kolejnych erupcji. „Nie możemy wykluczyć otwarcia nowej szczeliny erupcyjnej na wysokości niższej od tej, jaka powstała 24 grudnia” – powiedział Eugenio Privitera.
  CZY ZAKAŻEMY WŁOCHOM UŻYCIA ETNY CZY ZABIERZEMY WŁOCHOM NORMY CO2 ZE WZGLĘDU NA WULKAN I KAŻEMY PŁACIĆ KARY :-)

 • dla ekologów (ALxabz), 2018-12-30 21:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Blok to nie jest miejsce do trzymania psów !! Jak można tak znęcać się nad zwierzęciem . Zakaz trzymania psów w blokach jak najbardziej zasadny. Nie będziemy zmieniać tradycji bo jakiejś paniusi ratlerek się boi .

 • xxx (ALxabz), 2018-12-30 21:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak zwykle mniejszość eko oszołomów decyduje co dla większości najlepsze :-) :-) .
  Demokracja w UE polega na wprowadzaniu zakazu na wszystko!!. Może by tak wprowadzić zakaz wprowadzania zakazów ??

 • - (ALxabz), 2018-12-30 21:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dla kogo fajerwerki?? Dla starców i starych zgorzkniałych kawalerów i starych panien ??

 • - (ALxaIA), 2018-12-31 11:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Korwin-Mikke bawi się petardami z psem. Jak relacjonuje „Super Express”, polityk odpalił kilka petard tuż po opuszczeniu targu. Co ciekawe, jego czworonożny przyjaciel wesoło bawił się ze swoim panem, który pokazywał mu eksplozje niewielkich petard, rzucanych na chodnik. Zwierzę nie bało się wybuchów. JAK WYCHOWASZ TAK MASZ !!

 • anonim (AN0Z7u), 2018-12-31 11:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może jeszcze będziecie ządali zakazu pierdzenia .Matoły

 • - (ALxaIA), 2018-12-31 11:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Syndrom gotowanej żaby. Włóż żabę do gorącej wody - wyskoczy. Włóż żabę do zimnej wody i zacznij podgrzewać - będzie siedzieć aż się ugotuje.
  Obecnie władza ( Unia Europejska) stosuje ta metodę wobec ogłupiałego społeczeństwa. Stopniowo wprowadza zakazy aż w pewnym momencie okaże się, że niczego nie wolno. Wszczepia wam czipy i będziecie maszynkami do robienia pieniędzy dla elit Unii Europejskiej. Poczytajcie na temat 10 sposobów władzy na manipulowanie społeczeństwem.