Gnała 117 km/h na Generała Nila. Straciła prawo jazdy, dostała 500 zł mandatu

Dyskusja dla wiadomości: Gnała 117 km/h na Generała Nila. Straciła prawo jazdy, dostała 500 zł mandatu.


  • Ryszard (AwUfPQ), 2019-03-18 14:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trzeba być poje.....nym,żeby w terenie zabudowanym i zwłaszcza mieście jechać z taką prędkością.Teraz powinni szczególnie objąć kontrolą takich kierowców,bo zazwyczaj wsiadają oni później jeszcze raz za kółko mimo zabranego prawka.Burak taki, chwali się później wśród znajomych tekstami-co mi teraz zrobią?Prawka mi przecież nie zabiorą.

  • Sąsiad (AE7OzC), 2019-03-18 14:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Hmmm a co z naprawą gwarancyjną tej drogi? Po remoncie jest gorzej niż było przed remontem. Pisaliście nawet w tej sprawie i temat ucichł...

  • Ddd (vZI83), 2019-03-18 14:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ryszard (AwUfPQ) napisał(a):

    Trzeba być poje.....nym,żeby w terenie zabudowanym i zwłaszcza mieście jechać z taką prędkością.Teraz powinni szczególnie objąć kontrolą takich kierowców,bo zazwyczaj wsiadają oni później jeszcze raz za kółko mimo zabranego prawka.Burak taki, chwali się później wśród znajomych tekstami-co mi teraz zrobią?Prawka mi przecież nie zabiorą.

    Jak dla mnie to teren zabudowany na Nila to jakiś absurd, a tym bardziej nazywanie tego miastem to idiotyzm każdy tam jedzie 100 prócz nauk jazdy i dziadków DLW. Nawet policja tam nie jeździ 50... No i do tego ludzie zwalniający przy tym śmiesznym pomiarze prędkości myślą że to fotoradar i im przyśle zdjęcie. Masakra

  • anonim (euIrnX), 2019-03-18 14:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wczoraj podczas spaceru rodzinnego na ul. Piastów jakiś mądry człowiek jechał z podobna prędkością bodajże to było białe audi zarówno w jedna jak i w druga stronę pędził na połamanie karku. Nikomu nie dają nauczki śmiertelne wypadki utrata prawa jazdy czy tez okaleczenie pieszych lub innych kierujących jadących prawidłowo. Szkoda gadać. Koleina jedna na drugiej ale gazuje ze hoho byle szybciej tylko żeby się popisać a później jak coś się stanie płacz i lametowanie to cała polityka myślących choć rozumu nie posiadających.

  • Krzysztof (hjJKM), 2019-03-18 15:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mam takie spostrzeżenie, że ludzie, którzy tak bardzo się śpieszą, zwykle nie mają czasu, aby cieszyć się jakąkolwiek sferą życia. Albo treścią ich życia jest pośpiech i temu podporządkowane życie. Bezrefleksyjne. Smutno-szare. Nerwowe.

  • anonim (AN0Ywe), 2019-03-18 15:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tez uważam że ograniczenie na tym zadupiu (II AWP) to jakaś pomyłka, albo miejsce do robienia kasy przez policję. Za komuny to miejsce nie spełniłoby wymogów bycia terenem zabudowanym, podobnie jak Kościuszki

  • Andy (vZihG), 2019-03-18 16:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Całkowicie zgadzam się z przedmówcami, że ograniczenie prędkości w tym miejscu postawił jakiś półgłów. Ograniczenia są ok jeżeli są poparte logicznym uzasadnieniem.
    Kiedyś dostałem mandat na ograniczeniu prędkości 40km/h na wsi przy szkole.
    Było to o 23.30 czyli jak wiadomo normalne godziny pracy szkoły.
    Pozdrawiam wszystkich świętoszków oburzonych na kierowców

  • Reklama

  • cc (AE7nTR), 2019-03-18 16:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    kto szybko jeździ tego wolno niosą

  • anonim (Are5ol), 2019-03-18 16:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ddd (vZI83) napisał(a):

    Jak dla mnie to teren zabudowany na Nila to jakiś absurd, a tym bardziej nazywanie tego miastem to idiotyzm każdy tam jedzie 100 prócz nauk jazdy i dziadków DLW. Nawet policja tam nie jeździ 50... No i do tego ludzie zwalniający przy tym śmiesznym pomiarze prędkości myślą że to fotoradar i im przyśle zdjęcie. Masakra

    jesli dla ciebie ulica z 16 wyjazdami to nie teren zabudowany, to lepiej W OGOLE nie wsiadaj za kolko....totalna ignorancja...

  • skornik (e3J4G0), 2019-03-18 16:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wiadomo że tam ,50'' to dla kulsonów ,jeśli nie tam ,to po co naczelnik w drogówce ? I takiej szarży .

    Każda z 16 ulic ma znak ustąp pierwszeństwa ..,nie pasi proszę cioty jechać równoległymi do ,,mostu''.

  • anonim (A7xjQj), 2019-03-18 17:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ddd (vZI83) napisał(a):

    Jak dla mnie to teren zabudowany na Nila to jakiś absurd, a tym bardziej nazywanie tego miastem to idiotyzm każdy tam jedzie 100 prócz nauk jazdy i dziadków DLW. Nawet policja tam nie jeździ 50... No i do tego ludzie zwalniający przy tym śmiesznym pomiarze prędkości myślą że to fotoradar i im przyśle zdjęcie. Masakra

    Sam las, żadnego chodnika, zjazdów na posesje i bocznych dróg. W ogóle, budynków też tam w ogóle nie ma.
    Radzę zainwestować w okulistę i broń Boże nie wsiadać za kierownicę. Jest 50, to trzeba jechać 50.

  • anonim (eltCFL), 2019-03-18 18:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wystarczy mieć legitymacje PiS, skończyłoby sie na pouczeniu. Tak jak kierowca Brudzińskiego.

  • anonim (ALxJKo), 2019-03-18 18:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AN0Ywe) napisał(a):

    Tez uważam że ograniczenie na tym zadupiu (II AWP) to jakaś pomyłka, albo miejsce do robienia kasy przez policję. Za komuny to miejsce nie spełniłoby wymogów bycia terenem zabudowanym, podobnie jak Kościuszki

    Za komuny to było jedno z ulubionych miejsc drogówki

  • anonim (AHuVHw), 2019-03-18 22:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co to znaczy gnała ??????????????

  • anonim (AE7ur0), 2019-03-18 22:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    polska język to trudna język.

  • 1
  • 2

Reklama