Dwa auta zderzyły się na Kościuszki, nastolatka ukarana 300-zł mandatem

Dyskusja dla wiadomości: Dwa auta zderzyły się na Kościuszki, nastolatka ukarana 300-zł mandatem.


  • Albatros333 (euIsWF), 2019-10-11 09:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "No co, to już popaczeć w smartfona nie można?!" - pomyślała zapewne nastolatka za kierownicą...

  • ocenzurowana (AzUdlH), 2019-10-11 09:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    kto był na miejscu funcjonariusz k i funcjonariusz W może wyłudzenie odszkodowania raczej to było. Może jeszcze ochodnicza z srg

  • ocenzurowana (AzUdlH), 2019-10-11 10:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    mloda najechanie na kogos nie zawsze oznacza ze kolizja jest z twojej winy i nie zawsze oznacza ze nie zachowalas odleglosci. Nie ufaj Policjantom z powiatu Bol sa skorumpowani do szpiku kosci.

  • do dwóch poprzednich wpisów (AHgyYZ), 2019-10-11 10:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ciekawe co byś mówił jeden jakby w ciebie wjechała? Dziewczyna miała zupełnie nieodpowiednie obuwie do prowadzenia samochodu a jest przecież jeszcze laikiem w prowadzeniu samochodu!!!!!!!
    Dodam, że w uderzonym samochodzie było malutkie dziecko i gdyby we mnie wjechała to na bank przypilnowałabym żeby dostała znacznie większy mandat!!!

  • Dzid (e3auM5), 2019-10-11 10:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Stoje i patrze w lusterko a schemat jest zawsze taki sam , wiecznie grzebią w torebce , wiecznie czegoś szukają , mówią same do sibie albo do smartfona , ciemne okulary w pochmurny dzień i oczy pod kierownicą to kiedy one mają cokolwiek zauważyć ....to się tak szybko zmienia a ona nie wie jak się to stało .Jak nie przytrąbisz to ona się nie ocknie albo sie ocknie jak komuś dzwona zrobi i jeszcze zaskoczona ..

  • Dzid (e3auM5), 2019-10-11 10:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Stoje i patrze w lusterko a schemat jest zawsze taki sam , wiecznie grzebią w torebce , wiecznie czegoś szukają , mówią same do sibie albo do smartfona , ciemne okulary w pochmurny dzień i oczy pod kierownicą to kiedy one mają cokolwiek zauważyć ....to się tak szybko zmienia a ona nie wie jak się to stało .Jak nie przytrąbisz to ona się nie ocknie albo sie ocknie jak komuś dzwona zrobi i jeszcze zaskoczona ..

  • coz (AzUdlH), 2019-10-11 13:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
    do dwóch poprzednich wpisów (AHgyYZ) napisał(a):

    ciekawe co byś mówił jeden jakby w ciebie wjechała? Dziewczyna miała zupełnie nieodpowiednie obuwie do prowadzenia samochodu a jest przecież jeszcze laikiem w prowadzeniu samochodu!!!!!!!
    Dodam, że w uderzonym samochodzie było malutkie dziecko i gdyby we mnie wjechała to na bank przypilnowałabym żeby dostała znacznie większy mandat!!!

    nie wiem jak tam było ale żerowanie na ludziach trochę tanie, sama miałam taka kolizje zrobili ze mnie potfora a okazuje się ze tzw poszkodowana to zawodowa oszustka a policjanci zawodowa asysta dla zawodowej oszustki i jej pomagierow tylko w boleslawcu takie mafie maja parasol ochronny

  • anonim (vZI4R), 2019-10-11 14:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Żerowanie na ludziach? MAFIA? Co Ty kobieto mówisz?zaliczasz niemowlę do mafii?? Wstydź się! Jakby w Ciebie wjechała to rozumiem ,że Ty byś też była tą żerujacą i zaliczyła się do mafii tak? Nie można generalizować i oskarżać bezpodstawnie, bo to jest nic innego jak pomówienie! Bardzo brzydko, bardzo. Kto zawinił musi ponieść konsekwencje , to nie boli. Odpowiadajmy za swoje czyny i nie szukamy winy w innych.

  • anonim (whBwn), 2019-10-11 15:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Święta prawda, brzydko

  • niekupiemarketingu (AzUdlH), 2019-10-11 16:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vZI4R) napisał(a):

    Żerowanie na ludziach? MAFIA? Co Ty kobieto mówisz?zaliczasz niemowlę do mafii?? Wstydź się! Jakby w Ciebie wjechała to rozumiem ,że Ty byś też była tą żerujacą i zaliczyła się do mafii tak? Nie można generalizować i oskarżać bezpodstawnie, bo to jest nic innego jak pomówienie! Bardzo brzydko, bardzo. Kto zawinił musi ponieść konsekwencje , to nie boli. Odpowiadajmy za swoje czyny i nie szukamy winy w innych.

    w normalnym swiecie może tak w Boleslawcu ja kwestionuje wszystko. W tej sprawie nie wiem jak było ale w moim przypadku zadziała mafia wiec z mojej perspektywy nic nie jest takie pewne. Jeśli chodzi o generalizowanie nie masz pojęcia jak gliniarze z bolca potrafią się kryc wzajemnie. Ten kto zawinil wiec jeśli mloda zawinila to penie zapłaci ten mandat natomiast w moim przypadku mafia i ja walcze bo mafia nie będzie mnie ustawiac. ISTOTNE zeruja a gliniarze sprzedają info,

  • hmm (AzUdlH), 2019-10-11 17:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vZI4R) napisał(a):

    Żerowanie na ludziach? MAFIA? Co Ty kobieto mówisz?zaliczasz niemowlę do mafii?? Wstydź się! Jakby w Ciebie wjechała to rozumiem ,że Ty byś też była tą żerujacą i zaliczyła się do mafii tak? Nie można generalizować i oskarżać bezpodstawnie, bo to jest nic innego jak pomówienie! Bardzo brzydko, bardzo. Kto zawinił musi ponieść konsekwencje , to nie boli. Odpowiadajmy za swoje czyny i nie szukamy winy w innych.

    nie wiem hak w tej sytuacji było ale z mojej perspektywy to bardzo paskudnie kiedy ktoś cie perfidnie oskarży chociaż to nie była twoja wina, jak cie kr=tos zamknie z ratownikiem w karetce tylko po to żeby dowiedział się czy cos pamiętasz, jak cie zeszmacą tylko dlatego że myślą że im się upiecze. Jak krzywoprzysiężcy składają fałszywe zeznania i jak są chronieni pomimo tego że to nie ich pierwszy raz. Może dziewczyna powinna się uspokoić może za kilka dni pamięć wróci i może historia ma druga strone JA NIE WIEM MNIE U NIEJ NA MIEJSCU NIE BYŁOja dostłam przy innej okazji

  • ocenzurowana (AzkoU1), 2019-10-12 22:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do młodej z mandatem. Powinnas odpocząć przemyśleć i za jakiś czas przeanalizować sytuacje. Nie wszystko pamiętasz od razu. Dopiero zastanów się czy przyjąćten mandat. Czy zachowywali się jak należy czy coś wydało się podejrzane? Jest możliwe ze wokolicy grasuje banda która z udzialem slużb ratowniczych wyludza odszkodowania. Czy ktoś cie ostatnio pytał czy masz AC? Oni współpracują w sensie załatwiają papierki dla nich i na dziecko, oczywiście biedny rodzic a ty potworze smiesz kwestionować legalność ich działań itp. NIE MOWIE ZE W TEJ SYTUACJI to miało miejce ale ludzie w powiecie boleslawieckim powinni być ostrzeżeni. Do osoby najechanej, jeśli to faktycznie wina młodej na pewno rozumiesz że też nie chciałbyś/chalabys znaleźć się w sytacji kiedy to z ciebie robia potwora ani żeby w przyszloscitwoje dziecko znalazło się w takiej sytuacji. JA TYLKO OSTRZEGAM NIE NALEZY BYC NAIWNYM, ja byłam wierzyłam ze ratowniczym można ufac, IDIOTKA

  • hmm (AzkoU1), 2019-10-13 17:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
    do dwóch poprzednich wpisów (AHgyYZ) napisał(a):

    ciekawe co byś mówił jeden jakby w ciebie wjechała? Dziewczyna miała zupełnie nieodpowiednie obuwie do prowadzenia samochodu a jest przecież jeszcze laikiem w prowadzeniu samochodu!!!!!!!
    Dodam, że w uderzonym samochodzie było malutkie dziecko i gdyby we mnie wjechała to na bank przypilnowałabym żeby dostała znacznie większy mandat!!!

    a ty skąd wiesz jakie ona miala obuwie czy jesteś jedny z tzw. ratowników/strażaków bardzo profesjonalne co ? ... bohater jeden z drugim, wpadniecie pózniej obiecuje że wpadniecie

Reklama