Wypadek na 1000-lecia. 68-latek potrącił kobietę na pasach

Dyskusja dla wiadomości: Wypadek na 1000-lecia. 68-latek potrącił kobietę na pasach.


  • anonim (vkV6r), 2019-12-19 22:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ALxV0Z) napisał(a):

    wola B?

    A może wola d ?

  • Chłop z Mazur (hjJg1), 2019-12-20 00:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja lubię tych kulturalnych pieszych co podbijają do przejścia i w zasadzie już w trakcie tej czynnosci widać że się rozglądają i próbują nawiązać z tobą kierowcą samochodu ten kontakt wzrokowy i w jednej chwili czujesz że on wie że jest bezpieczny na tym przejsciu że ty go widzisz że umożliwisz mu tę przeprawę przez te pasy na jezdni i on wejdzie na te pasy ttlko wtedy kiedy będzie widział ze wszyscy siebie widzą a nie się wje..bie jak święta krowa i jeszcze tak czesto idą idą nagle jeb odwraca się i na pasy włazi :/ .. Kierowca też musi mieć szanse ciebie pieszego dostrzec a czesto zwlaszcza nocą i wieczorem ciężko zauważyć ciemne postacie . ten szacunek wzajemny do obu uczestników drogi a droga to też ten chodnik to przejscie .
    A chciałem dodać że czesto ja się zatrzymam aby puścić tego pieszego a te ch..je z naprzeciwka cały czas jadą i wtedy ja sie wku..wiam ten pieszy się wku..wia i wszyscy są wku..ni a po co ta złość do bliźniego. Szanujmy się i liczmy się ze wszystkimi uczestnikami naszej drogi :-)

  • Czarna (ANUbmL), 2019-12-20 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ....a piesi to też jak w amoku....

  • anonim (e3aTCJ), 2019-12-22 07:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    sądze coby swięta nie były zmarnowane niech kazdy powie swoim rodzicom przy lizaniu talerzy z 12 potraw , ze na pasach nie majo szans z laptopami na kołach i wtedy moze dotrze do procesorów ludzi , ze trzeba stanąć przed przejsciem a kierowców poinformować ze uzywa sie procesora w glowie a nie smarftwonie itp sprzętów na rece , nodze i częsciach intymnych.

  • 1
  • 2

Reklama