Film „Polityka” zniechęca do pójścia na wybory jesienią

Dyskusja dla wiadomości: Film „Polityka” zniechęca do pójścia na wybory jesienią.


 • anonim (vk13w), 2019-09-10 07:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (whBHF) napisał(a):

  No tak, przecież nazwanie kogoś "pisiorem" albo "PiSS-owcem", "świniopasem" to jest "uprzejmość" z waszej strony, prawda? Wy obrażacie i żądacie, aby tę waszą nienawiść i chamstwo określać jako "język miłości". A wy zwyczajnie zioniecie nienawiścią i popisujecie się chamstwem.

  No tak bo to jest przecież liberalizm połączony z lewica . Prawicowa demokracja to zło . Lewica to przyszłość wkońcu narodowy socjalizm czy też sowietyzacja to były wspaniałe lewicowe poglądy dobrowolnie przekazywanie społeczeństwu . No i oczywiście tolerancja o której mówią lewicowi Niemcy nsdp to też była lewica bardzo demokratyczna i tolerancyjna . Tak jak sowieci dla tego uchodźcy z Afryki mogą tolerancyjnie gwałcić kogo im się podoba jak sowieci z Azji . No i ta lewicowa postkomunistyczna tolerancja. Tolerancyjne wywalenie Żydów z Polski do Izraela w PRL czy też zapisy konstytucji PRL w której była tolerancja dla gejów i lesbijek . I małżeństw dla nich . Dla tego ludzie o lewicowych czy liberalnych poglądach są bardzo inteligentni ale niezbyt tradycyjni bo cóż historia nie pokazuje ich jako zbyt tolerancyjnych ale to na szczęście też się zmienia bo historię można zmienić . No że np Niemcy są tolerancyjni i promują miłość (a nie przepraszam miłość to Bóg więc promuje się popęd i pożądanie ) a faszyzm to byli źli naziści z nazilandi a Polacy mordowali w obozach Żydów , gejów i lesbijki . To jest ta lewicowa prawda która już była i oby nigdy się nie powtórzyła bo niczego światu nie ma do zaoferowania . A jeżeli ktoś po 45 latach okupacji sowieckiej a wcześniej niemieckiej twierdzi że lewactwo to dobroć i tolerancja to zakłamuje historię i tak naprawdę okłamuje siebie . Prawica czy demokracja też nie musi być idealną . Ale jak to kiedyś powiedział pewien brytyjski premier . Pokażcie mi system lepszy niż demokracja . Ale ta prawdziwa bo w PRL też się mówiło ludowa demokracja . Ale kłamstwo polega na tym że coś co jest źle przedstawia się jako dobro .

 • anonim (ANbZGk), 2019-09-10 08:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (whBHF) napisał(a):

  Jakiś ty żałośnie głupi i nienawistny.

  "A co nie pokazywał prawdy ? Vega po prostu sfabularyzował prawdę . Jakim cudem Misiewicz tak daleko zaszedł ? Dlaczego z naszych pieniędzy jest finansowany Rydzyk i jego inwestycje ? A co Rydzyk nie mówił , że dostał auta od bezdomnego ?

 • anonim (ANbZGk), 2019-09-10 08:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
  olx (e3aZ38) napisał(a):

  polityka to nie tylko PIS , film to zlepek sugestii , myślałem że polityka to wszyscy i opozycja i rządzący,
  a tu Polityka to PIS
  gdzie PO
  PSL
  gdzie ich afery
  film kręcony na zlecenie Polityków opozycji
  na szczęscie żaden Polak nie poszedł oglądać tego chłamu , jedynie Popaprańcy i TEFUJENOWCY

  A kto teraz rozdaje wszystkie karty PO czy PiS ?? To film o tych co mają władzę w reku czyli o PiSie

 • anonim (Are5ol), 2019-09-10 08:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Kl (ANbpIg) napisał(a):

  To smutny film jest. Pokazuje jak wyborcy są naiwni. Wystarczyło pare stów żeby naród głosujący przekupić:(

  w punkt....jest mi cholernie wstyd co sie stalo z tym krajem...przekupczyki i glupki...

 • anonim (ANbZGk), 2019-09-10 09:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Misiewicz 13 lat zajmował się polityką a ma 29lat No normalnie .... brak słów