Gmina ostrzega przed oszustami

Dyskusja dla wiadomości: Gmina ostrzega przed oszustami.


 • n (1YETk), 2019-06-04 11:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niby artykuł jest ale nic niego nie wynika.
  Mam kilka pytań.
  1. Które gminy przystąpiły do projektu?
  2. Jaki zakres dofinansowania byłby możliwy gdyby projekt uzyskała akceptację.
  3. dla kogo przewidziane dofinansowana?
  Jeżeli już państwo piszą o ewentualnych możliwościach pozyskania dotacji warto to uszczegółowić. Wiele osób zastanawia się nad zmianą sposobu ogrzewania domów czy mieszkań - dla nich byłyby te informacje pomocne.

 • Sąsiad (AE7OzC), 2019-06-04 11:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Właśnie.
  Mój sąsiad czeka na dofinansowanie na ocieplenie domu i wymianę pieca rzędu 60tys zł z czego sam ma wpłacić 10%. Możliwe to? Może czeka właśnie na takich naciągaczy i zamiast dofinansowanie 60tys straci 6 tys?

 • Paula (e3aG1D), 2019-06-05 19:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ktoś powinien zająć się przytoczonymi podmiotami. Do mnie również dzwonili i wiedzieli że jestem właścicielem nieruchomości. Na pytanie skąd posiada takie informacje Od razu się rozłączyl. Legalność pozyskiwania informacji na pewno pozostawia wiele do życzenia.

 • Non (ejpmKi), 2019-06-06 06:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest na jaśniejszy dowod nato dlaczego pis ma sie tak dobrze połączenie glupiej władzy z glupim dziennikarstwem Z tego bełkotu wynikia dla prostego człowieka tyle że tusk z uni chce okraść ludzi ktorzy mają piece i wyłudzić od nich pieniadze a komunikat powinien być prosty że grasują ludzie którzy pod pretekstem załatwienia dotacji od państwa na nowy piec wyłudzają kredyty