216 nauczycieli w naszym rankingu! Zagłosuj na najlepszego!

Dyskusja dla wiadomości: 216 nauczycieli w naszym rankingu! Zagłosuj na najlepszego!.


  • Nickbezznaczenia (ekhtQk), 2016-12-14 22:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na czym polega "profesjonalizm" owego rankingu?
    Też chętnie zrobię jakiś ranking, ale chcę uczyć się od "fachowców".

  • Zadzwoń do nas, chętnie podzielmy się doświadczeniem :)

  • anonim (eltC24), 2016-12-14 22:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Super że pan Dorużyński prowadzi!

  • Nickbezznaczenia (ekhtQk), 2016-12-14 22:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Doktorze G, czyżby otworzył Pan infolinię? Przecież podanie owych profesjonalnych kryteriów rankingu do publicznej wiadomości leży w pańskim interesie. Uwiarygodni Pana :-)

  • Portal jest wiarygodny. A Ty, jak widzę, nie potrzebujesz żadnej rady, chcesz tylko wpisać parę złośliwości.

  • Ola z przedszkola (ANUymz), 2016-12-14 23:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Facet ma kierownika i dyrektora i chce im minusiki stawiać, jak wraca po pracy do domu. Dajcie mu radę, jak zrobić taki ranking, nie meczcie chłopa :)

  • Barry (ANgy8L), 2016-12-14 23:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Piotrów najlepsza

  • Reklama

  • anonim (A5HjgR), 2016-12-15 02:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To głupie. Wystarczy, że jakiś uczeń dostanie pałę i już wali na minus, wystarczy że nie lubi się uczyć, a nauczyciel jest wymagający i znów wali na minus... Ten ranking to niby czemu ma służyć? Pytaliście nauczycieli czy oni życzą sobie, aby ich tak publicznie, po nazwisku, bez zdania racji ktoś oceniał? Wykorzystywania czyjegoś nazwiska do takich celów, to nadużycie i kto wie czy nie ma na to paragrafu...

  • To mądre. Nauczyciele oceniają cały czas, sami też mogą od czasu do czasu zostać ocenieni. Poza tym, jeśli nauczyciel nie jest złośliwy, to czemu uczeń, mimo gorszej oceny, ma być?!

  • ludwik (e3au2Q), 2016-12-15 04:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ankieta jak ankieta, mam pytanie jakie kryterium obowiązywało w wyszczególnionej liście nauczycieli? Wielu tutaj brakuje, czy to zamierzone, czy po prostu w pewnym momencie powiedziano sobie stop?

    Co do pomysłu? Chyba dobry, warto też zrobić podobną dla nauczycieli gimnazjów, bo za chwilę dobra zmiana PiS-u da im nieco trudniejszą sytuację jak obecnie.

    No i na koniec, może warto ustalić jakiś termin zakończenia ankiety, a potem zrobić wywiad z pierwszą trójką, co sądzą o swojej pracy, dlaczego uzyskali taki dobry wynik, ale to już zostawiam w gestii szanownej redakcji.

  • Już były nauczyciel, niestety (e3au2Q), 2016-12-15 04:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do A5HjgR ja byłem nauczycielem, więc nie mam nic przeciw ankietom, "zły" wynik wcale nie świadczy o złym nauczycielu, po prostu może ktoś, kto go szanuje nie korzysta z tej formy opiniowania. Pozdrawiam

  • Pola (ekh7Tp), 2016-12-15 07:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ciekawe
    być może przeciwnikami rankingu są nauczyciele...

    mam dwoje dzieci w wieku szkolnym, na zebraniach wiele czasu poświęca się na dyskusje o zachowaniach nauczycieli, ale poprawy nie widać

    wielu nauczycieli lży dzieci, przeklina na lekcjach, grozi i dokucza

    poza tym są to osoby publiczne i ich nazwiska są dostępne dla wszystkich zainteresowanych

    chętnie podzielę się swoją opinią, może to sprawi, że wielu z nich zastanowi się i zacznie zachowywać profesjonalnie

  • F/X (A81Zo3), 2016-12-15 10:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak ja chodziłem do szkoły to najlepszy nauczyciel to był ten co stawiał piątki za byle co i niczego nie wymagał ale tez niczego nie nauczył. Jak dla mnie to jest ranking negatywny.

  • F/X (A81Zo3), 2016-12-15 10:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A najwięcej nas nauczył nauczyciel znienawidzony przez wszystkich. Co lekcję robił sprawdziany i powtórki a dostać u niego 4 to był sukces. Ale na studiach to dziękowałem mu za wycisk i teraz wiem że był to najlepszy nauczyciel któremu zależało na tym żeby nas cokolwiek nauczyć

  • Yeti (eTxG4J), 2016-12-15 10:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niektórzy nauczyciele występują podwójnie. Inni nie pracują już chyba w ogóle. Innych nie ma wcale w rankingu np. p.o.dyrektora IILO. Rozumiem, że nie prowadzi zajęć i nie podlega ocenie? To jest profesjonalizm? Słabe to, ale każdy oczywiście ma swoje kryteria.

  • 1
  • 2

Reklama