Rozpędzone TS Parzyce wysoko pokonały Chrobrego Nowogrodziec

Dyskusja dla wiadomości: Rozpędzone TS Parzyce wysoko pokonały Chrobrego Nowogrodziec.


 • Kibic (e3aWTm), 2017-05-13 22:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Armia zaciężna gra dopóki kasę się sypie, potem idą dalej. Powodzenia w okręgówce.

 • ... (eltCF1), 2017-05-13 23:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko ilu chłopaków z Parzyc gra w tej drużynie?

 • anonim (AE7kPF), 2017-05-14 00:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ... (eltCF1) napisał(a):

  Tylko ilu chłopaków z Parzyc gra w tej drużynie?

  bardzo dobre pytanie ;) dziś powinien zwyciężyć chrobry, oby w Węglińcu przegrali

 • Anonim (qfwyA), 2017-05-14 10:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chłopaki nie są z Parzyc to prawda ale przynajmniej grają dobrą piłkę a nie kopia się po głowie jak inni...

 • kibol (g6t01), 2017-05-14 10:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No tak ale granie dobrej piłki obcymi w tym Brazylijczykami na takim zadupiu i robienie awansów na siłę to dla kogo. Dla własnego ego prezesa czy sponsora utrzymującego tych najemników. Większe miejscowości jutro to przerabiały i nigdy dobrze się nie kończyło. Poczują kasę gdzie indziej i nawet nie zastanowią się.

 • Kibic (qfwar), 2017-05-14 11:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Parzycach jest 758 mieszkańców. Znalazł się jeden co ma więcej kasy i mu się zamarzyła okręgówka :) upadek będzie bolesny, większe tuzy leciały na pysk z wielkim hukiem ze wszystkich polskich lig.

 • Piotrek (AHuVwf), 2017-05-14 13:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Termalika Parzyce

 • Kibic (qfwar), 2017-05-14 14:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten Gość co ma kasę i jemu podobni z okolicznych miejscowości powinni zaangażować się w BKS. Zaczęły by się wyniki a wtedy miasto by się obudziło bo na mecze przychodziłoby znacznie więcej kibiców/wyborców. Wtedy przy wspólnym wsparciu jestem przekonany że i II liga mogłaby się zgodzić. I oglądalibyśmy fajne granie a nie okregówki srówki".

 • BKS kibic (AE78Pv), 2017-05-14 15:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo Radek i Parzyce, nie przejmuj się baranami i nie daj sobie wmówić i skłoćic chłopaków między klubami, tu w bksie nikt żle o was nie mówi(przynajmniej z zawodników) , wiadomo że u was też grają wychowankowie bks ale teraz są tam gdzie są i pracujecie na wynik, w bksie też walka do końca i nikt nie odpuści, wejdzie lepszy! pozdrawiam

 • Kibic (qfwar), 2017-05-14 15:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale wszyscy sapią na BKS któremu niby miasto daje kasę na kupowanie meczów. I co teraz powiecie? Parzyce też kupują mecze??? Gdzie jesteście cwaniaczki?

 • ... (eltCF1), 2017-05-14 16:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pyrzyce może i nie kupują meczów ale niech grają swoimi ludźmi to zobaczymy jak daleko zajada ;) i pewnie byli by w środku tabeli. Bo w tej drużynie chyba gra tylko jeden z Parzyc.Po sezonie odejdą dobrzy zawodnicy do lepszych drużyn nawet i BKS a Pyrzyce pograja sezon w okręgowe i niestety będzie bolesny spadek jak to napisano wyżej.

 • anonim (AE7kPF), 2017-05-14 16:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  to jak takie Parzyce wspaniałe to niech zagrają kolejne mecze bez zagranicznych gwiazd, niech pokażą na co ich stać... no chyba że brak odwagi...

 • giuo sklacze (A81GRP), 2017-05-14 17:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ile zawodników grało w chrobrym w czasach jak chrobry bawił się w 4 lidze,no ilu ? Ile było popowane kasy w tamtą druzyne kasy no ile ? Ile gminnej kasy było popowane w tamta drużyne no ile ? Kluby które nie mogą awansować do wyższej klasy poprostu zazdroszczą innym , gul im skacze i nie potrafia sie pogodzić z porażką . Nie od dziś jest wiadome,że kto ma kase to się bawi a kto nie to tylko gra dla przyjemności . Podniecacie sie A KLASĄ ,kupujecie,ustawiacie jakby nie wiem co za to dawali a to tylko sport a na takim poziomie to tylko uprawia się go dla przyjemności a wy robicie wielkie afery

 • Kibic (vBHg1), 2017-05-14 17:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzę ze niektórych strasznie boli to że parzyce wygrywają. Grają dobra piłkę to wygrywają. Co do zawodników to jak chcą grać to grają. Macie żal d... ze Nowogrodziec już parę lat się kopię w a klasie ze co roku ma być awans a nie ma ? Mówicie że gościu daje kase. Niech daje a co was to. Wy nie dajecie. Powinni się wstydzić w takim Nowogrodźcu i Bolesławcu ze tam nie ma nikogo kto dałby pieniądze na klub.

 • kibic TS (A81ZGi), 2017-05-14 20:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Boli was dupsko,że nie ma w waszych miejscowościach takiego pasjonata piłką,jaki jest w Parzycach, wydaje swoje pieniądzena ten cel i co wam do tego, mnie nie interesuje co kupujecie w Biedronce za swoją kasę, nikt nam nie zabierze tego co przeżywaliśmy ogrywajac Bks czy Chrobrego,drużyny z taką historią i osiągnięciami. To że wioska mała,że brak młodzieży do gry, nie powinno być przeszkodą w tym,aby działał tu klub,aby cieszyć się jego sukcesami , zawodnicy nie grają dla kasy , bo nie musieliby wygrywać, tylko dla przyjemności, widać jak cieszą ich zwycięstwa, jak o nie walczą .Miło jest kibicować tej drużynie, panu W można tylko podziękować że chce,że się tym pasjonuje .Życzę awansu, a wszystkim zazdrośnikom zadam pytanie, odpowiedźcie szczerze,NIE CHCIELIBYŚCIE TAKIEGO PANA SZ . U SIEBIE I TAKICH ZAWODNIKÓW? Pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców a ich ukochanym drużynom życzę zwycięstw, oprócz meczy z TS

 • 1
 • 2