Tylko do uczniów II LO niezadowolonych ze swojej szkoły

Dyskusja dla wiadomości: Tylko do uczniów II LO niezadowolonych ze swojej szkoły.


 • Anonim (ANUTbz), 2015-09-22 08:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Artykuł na bardzo niskim poziomie

 • Anonim (eQPJ7F), 2015-09-22 08:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cynizm autorki mierzony jest ilością kliknięć.
  Ten sposób zatabiania pieniędzy ma swoją nazwę od bardzo dawna.

 • grażyna, 2015-09-22 08:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
  (euuDJH) napisał(a):

  Oczywiście nikt z Was sie nie zastanowił, że pewnie on (dyr) oraz nauczyciele tez to czytają i napeeewnoooo są dumni ze swoich uczniów. Pewnie są twardzi i splywa po nich to wszystko nie robi wrażenia Napewno nie jest im nawet przykro,bo to roboty bez uczuc pracujacy na rzecz innego robota (dyra)
  Wy pelni uczuc wrazliwi a może nadwrażliwi poczuliscie sie dotknięci do żywego, że musieliscie... posprzatac,przygotować, zorganizować?
  Moze lepsza w szkole absolutna stagnacja,bo cokolwiek by sie wydarzyło to zaraz bedzie krytyka. Żal :(

  Bardzo fajne :) Lepiej bym tego nie ujęła. Pozdrawiam

 • Anonim (evRifY), 2015-09-22 08:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No tak, tym sposobem zaraz dojdziemy do wniosku, że uczniowie w szkole w ogóle nie sa potrzebni bo przeszkadzają? Niech pani nie przesadza.
  Podobnych dyskusji nie widze w przypadku innych szkół, na pewno nie na taką skalę. Coś zatem jest na rzeczy.

 • Anonim (ArCgro), 2015-09-22 09:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oczywiście komentarze wielu uczniów sa krzywdzące i dość roszczeniowe. Mnie jednak boli co innego. Pani Grażyno, centralnie pytanko do Pani- dlaczego tylko IILO lezy w Pani na sercu do tego stopnia, że az Pani tak ostro zareagowała? W powiecie są dwa licea i 5 techników. Dlaczego nie reagowała Pani jak "jechali" po ILO, po handlówce, po budowlance etc....? Dlaczego nieustanna promocja jedynie tej jednej szkoły? I wreszcie skąd to emeocjonalne " my dbamy o szkołę'? czemu Pani identyfikuje sie akurat z tą jedną placówką? W innych szkołach tez jest młodzież.

 • Anonim (ANxcun), 2015-09-22 09:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Hanaf! (...) proszę do mnie napisać: [email protected] lub zadzwonić (telefon w kontaktach). To ciekawe, chętnie porozmawiam na ten temat. Pozdrawiam Grazyna Hanaf

 • Anonim (ANxcun), 2015-09-22 09:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę o udostępnienie mojego komentarza!

 • Reklama

 • Anonim (AKcLjp), 2015-09-22 10:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Panie Dyrektorze, ile Pan wydaje na istotne.pl?"
  W roku szkolnym 2013/14 dyrektor /przepraszam, Rada Rodziców/ zapłacono kwotę 2809,5zł za publikację 3 artykułów miesięcznie o IILO. O kolejne kwoty można zapytać w sekretariacie- wszak informacje te podlegają trybowi dostępu do informacji publicznej i kierwonictwo zobligowane jest do udzielenia jej "niezwłocznie"

 • Anonim (ANUTVS), 2015-09-22 10:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zakładając, że w liceum jest ok 300 uczniów, rachunek jest prosty: 2809 zł podzielić przez 300 sztuk, to wychodzi, że rodzice ponieśli w roku szkolnym ok. 9 zł (słownie DZIEWIĘĆ ZŁOTYCH) na reklamę szkoły na istotnych! O Matko Niebieska, jakie to straszne pieniądze. Jaką koszmarna kasę wydaliście za to, że ktos przyszedł i napisał o Was dobrze. Macie racje, to się nie godzi. Rzućcie to w cholerę, za darmo napisza o was jak najgorzej.

 • Anonim (vrYTj), 2015-09-22 10:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A rada rodziców jest opłacana między innymi ze sprzedaży ciast na różne okazje, które rodzice pieką na polecenie (bez głupiego dziękuję) Szanownej Dyrekcji.

 • Anonim (AKcLjp), 2015-09-22 10:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  1.To już nauczyciele-poloniści nie potrafią sami sklecić kilku poprawnych zdań o swojej szkole?
  2.Rada Rodziców fundowała stypendia dla zdolnych uczniów- 70zł/m-c- prosze policzyć ilu uczniów mogło więcej je otrzymać zamiast finansowania portalu
  3. A inne portale otrzymały podobne kwoty a może szkoła przeprowadziła przetarg, wybierając najkorzystniejszą ofertę?

 • Anonim (ArCgro), 2015-09-22 10:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
  (ANxcun) napisał(a):

  Pani Hanaf! (...) proszę do mnie napisać: [email protected] lub zadzwonić (telefon w kontaktach). To ciekawe, chętnie porozmawiam na ten temat. Pozdrawiam Grazyna Hanaf

  Niech Pani nie przesadza, wszak nie zwróciłam się do Pani po li i jedynie imieniu, dodałam "Pani", ale nie o to chodzi...Dlaczego mam dzwonic? Skoro publicznie pani pokazuje jak emocjonalnie jest pani zaangażowana w dobro IILO wręcz identyfikujac sie z nim, proszę publicznie odpowiedziec na pytanie dlaczego tak jest? Wiele osób chętnie usłyszy odpowiedz. Czego Pani sie obawia? Przeciez forum od tego jest?

 • Anonim (AN0OB0), 2015-09-22 11:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  swoiją drogą o polonistach mowa.,.,.,.,.,.,.,a gdzie są jakieś sukcesy tych polonistów???????
  Może podajcie jakieś sukcesy na olimpiadach....???
  Czy są aktywni też poza szkoła???//////

 • Anonim (AN0rBa), 2015-09-22 11:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeden wielki cyrk z tym artykułem Pozdrawiam :)

 • Anonim (ePcCXH), 2015-09-22 11:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak sobie czytam ten artykuł skierowany do uczniów II LO niezadowolonych ze swojej szkoły i jestem przerażony... Nie pochwalam wielu negatynych opinii, które pojawiły się przy pierwotnym tekście, który, jak rozumiem wywołał tę burzę, ale ten "list otwarty" jest dla mnie zwykłą dziecinadą - po co mieszać się w sprawy, o których nie ma się pojęcia, a wszystko ocenia się, stojąc obok i nie widząc 98% rzeczywistości? Nie wiem, nie rozumiem, nie pojmuję... Dla pieniędzy, ze względów osobistych?
  Drodzy uczniowie! Swoje problemy spróbójcie załatwić w szkole - spróbójcie nawiązać dialog, szukać rozwiązań, które zadowolą obydwie strony. Jeśli nie macie tak dużej siły przebicia, zaangażujcie radę rodziców, nauczycieli czy inne podmioty! Ale moim zdaniem nie powinno "się robić" pod siebie. Powodzenia!

  Jako rodzic nie chciałbym, żeby moje dzieci uczyły się w miejscu, w którym od dłuższego czasu jest, jak wynika z tych wszystkich ostatnich publikacji, tak toksycznie - niczemu dobremu to nie służy.
  P.S. Pewnie i tak mojego wpisu nie będzie na tym forum - z góry więc pozdrawiam tego, kto to usunie :-)

Reklama